Aroomiteraapia ja eeterlikud õlid

Siin on 62 toodet.

Aroomiteraapia

Aroomiteraapias kasutatakse naturaalseid õlisid, mis on saadud taimedelt, vaimse ja füüsilise heaolu tagamiseks.

Näitame 25 - 48 kokku 62 tootest
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Seeder" 10ml
  EA-276

  Frantsila seedri eeterlik õli on värske, okkahõngulise aroomiga. Antiseptiline, limaskestade ärritust ja sügelust leevendav õli. Hingamisteede vaevustele, kurgus ärritava köha puhul. Toimib ka kuseteede põletikke põhjustavate bakterite vastu. Mehed kasutavad seedrit habemeajamisvedelikku, see on antiseptiline ja nahka rahustav peale habemeajamist.

  15,50 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Roos" lahjendatud jojobaõliga 10ml
  EA-280

  10% puhast roosiõli on lahjendatud jojobaõliga. Roosi hinnatakse, kui naise eluenergia tõstjat ja hormonaalse tasakaalu reguleerijat. Roos on vananevat nahka taastav ja kortse siluv, armastuse kallis õli.

  48,00 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Roosipuu" 5ml
  EA-320

  Infektsiooni vastast ja immuunsust tõstvat roosipuu eeterlikku õli kasutatakse nahahoolduses, akne armide ja kortsude korral. Kasutatakse ka peavalu ja stressi korral või, kui vajad selget meelt ja mõtlemist, kasuta lõhnalambis.

  31,00 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Rosmariin" 10ml
  EA-256

  Frantsila rosmariini eeterlik õli on vereringet ja ainevahetust stimuleeriv. Kasutatakse mälu parandamiseks , väsimuse kõrvaldamiseks. Reuma ja lihasvalu korral. Juuste hoolduseks. Võib tõsta vererõhku.

  7,10 €
 • Frantsila - Rooma kummel 10ml
  Saadaval
  Frantsila - Rooma kummel 10ml
  EA-283

  Rooma kummel on rahustav ja valuvaigistav, lõhnab. Seda kasutatakse naiste vaevuste leevendamiseks, lihasvalu ja põletikke korral. Naha hoolduses on see hinnatud ja tõhus õli oma rahustava toime tõttu. Seda on kasutatud ka löövete leevendamiseks.

  15,00 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Petitgrein" 10ml
  EAN-6416384110558

  Frantsila petitgreini eeterlik õli meenutab värsket sidruni ja veidi mahedat mündi lõhna. Leevendab põletikku, eriti hingamisteedes, rahustab närvisüsteemi. Leevendab lihaskrampe. Kasutatakse noorukitele vinnide ja akne puhul ning noorte reuma leevendamiseks.

  8,80 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Pelargoonium" 10ml
  EAN-6416384110480

  Pelargooniumi eeterlik õli on naiste eeterlik õli. Tasakaalustab naistel hormonaalset tegevust. Tasakaalustab meeleolu kõikumisi ja omab rahustavat toimet. Samuti aitab kaasa lümfiringe kiirendamisele ning väljutab kehast vedelikku ja turset.

  14,60 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Patshuli" 10ml
  EAN-6416384110664

  Patshuli eeterlik õli on tasakaalustav õli, mis tõstab meeleolu. Sobib hästi kaalust mahavõtmiseks, kuna vähendab söögiisu ja viib organismist välja liigvee. Kasutatakse põletike, haavade ja akne hooldusel.

  11,20 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Nerol" 10ml
  6416384110435

  Apelsiniõie e. neroli eeterlik õli on üks väärtuslikemaid eeterlikke õlide seas ja ta on ka üks armastatumaid lillelõhnu. Närvisüsteemi ergutav ja tasakaalustav, masendust kaotav. Aitab ärevuse ja unetuse puhul. Nahahoolduses nahka uuendav.

  19,50 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Mänd" 10ml
  EA-254

  Frantsila männi eeterlik õli on hingamisteid avav ja tugevdav. Õhku desinfitseeriv. Suurendab mehelikku potentsi ja elujõudu.

  8,10 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Must pipar" 10ml
  6416384110268 (EA-290)

  Musta pipra eeterliku õli lõhn on soe ja hämmastavalt pehme. Mustal pipral on soojendav mõju, seetõttu sobib lihaspingete, lihasjäikuse ja valu leevendajaks ning krampide puhul. Parandab vereringet. Leevendab külmetust, nohu ja köha. Musta pipart soovitatakse ka seedehäirete ja kõhukrampide puhul. Võib tundlikele inimestele põhjustada naha ärritust, kui...

  13,00 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Mustkuusk" 10ml
  EAN-6416384110534

  Frantsila mustkuuse eeterlik õli avab hingamisteed ja desinfitseerib õhku ruumis. Väga värskendav ja selletõttu aitab väsimuse vastu. Mähistena saab kasutada nihestuste, venituste ja nikastuste puhul.

  9,90 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Muskaatsalvei" 10ml
  EAN-6416384110527

  Frantsila muskaatsalvei eeterlik õli annab tuge füüsilise, närvisüsteemi ja seksuaalelu madalseisu korral. Aitab menstruatsioonivalude ja lihasjäikuse puhul. Liigne kasutamine nõrgendab keskendumisvõimet, ei sobi kasutada täpsust ja kiirust vajava töö korral.

  14,60 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Mandariin" 10ml
  EA-262

  Frantsila mandariini eeterlik õli on üldtugevdav, valu leevendav. Virgutab seedimist ja sapieritust. Rahustab, tasakaalustab närvisüsteemi. Sobib ka lastele, tarvitatakse kõhuvalu, röhitsuste ja luksumise puhul. Sobib ka rasedatele, mandariin on õli mida võib kasutada kogu raseduse vältel, et ära hoida rasedusarme massaaži abil.

  10,80 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Laim" 10ml
  EAN-6416384110640

  Frantsila laimi eeterlik õlil on värske ja kerge sidrunihõnguline aroom. Suurendab organismi vastupanuvõimet. Kasutatakse külmetuse ja kurguvalu korral ja palavikku alandavana. Soodustab seedimist. Kosmeetikas kasutatakse rasuse naha hoolduses.

  8,90 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Lavendel" 10ml
  EAN-6416384110244

  Frantsila lavendli eeterlik õli on õrn ja hooldav õli, mis sobib peaaegu kõigeks. Tasakaalustab muutlikku meelt ning soodustab rahulikku ja sügavat und. Vabastab lihaspingetest ja omab valuvaigistavat toimet. Lavendel on enim kasutatud eeterlik õli nahalöövete ja põletuste hoolduseks. Vererõhku alandav. Ei soovita pikaajalist pidevat kasutamist, kui on...

  11,40 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Kadakas" 10ml
  EA-252

  Frantsila kadaka eeterlik õli ergutav ja puhastav kadaka lõhn soodustab vedelike väljutamist kehast. Leevendab lihas- ja liigesevalusid. Kasutatakse ishiase, reuma ja podagra korral. Ei soovitata kasutada pidevalt. Ei sobi kasutamiseks neile, kellel on probleeme neerudega.

  15,60 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Kardemon" 10ml
  EAN-6416384110251

  Frantsila kardemoni eeterlik õli on vürtsika lõhnaga ja rahustavate omadustega. Vitaalsust suurendav Närvisüsteemi toniseeriv, rahustab ärevuse korral. Tasakaalustab seedetrakti ärrituse ja krampide puhul.

  13,90 €
 • Frantsila - Jasmiini eeterlik õli + Jojobaõli 10ml
  Saadaval
  Frantsila - Jasmiini eeterlik õli + Jojobaõli 10ml
  EA-282

  Frantsila jasmiini eeterlikul õlil on vabastav naiselik ja sensuaalne lillelõhn, mis lõõgastab ja tõstab tuju. Kasutatakse depressioonitunde vähendamiseks. Tugevdab tundeid ja seetõttu kasutatakse seda ka paarisuhte tugevdajana. Muudab naha elastseks ja pehmeks.

  30,50 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Ingver" 10ml
  6416384110305

  Frantsila ingveri eeterlik õli on ingveri juurest destilleeritud, vürtsikas ja soe. On laialdast kasutust leidnud hingamisteede põletike, köha ja põskkoopa põletiku leevendamisel. Suurendab organismi immuunsust Taaselustab nõrka vereringet, soodustab seedimist ning aitab väsimust peletada. Iiveldust ja merehaigust leevendav.

  15,40 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Greip" 10ml
  EAN-6416384110633

  Frantsila greibi eeterlikul õlil on värske tsitruse aroom. Vähendab masendust ja vaimupingeid. Intensiivistab vedeliku eraldumist organismist, vabastab liigsest kehakaalust ja tselluliidist massaaži abil.

  10,50 €
 • Frantsila - Püha viirukipuu Frankincense eeterlik õli 10ml
  Saadaval
  Frantsila - Püha viirukipuu Frankincense eeterlik õli 10ml
  EAN-6416384110602

  Frantsila püha viirukipuu eeterlik õli on mehelik, metsahõnguline. Loomingulist tööd edendav. Astmat leevendav. Halva une korral. Hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Sellest on abi kuiva ja vananeva naha hoolduses. Frankincense on tuntud, kui üks kolmest hinnalisest kingitusest, mille idamaa targad tõid Kristus-lapsele.

  18,90 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Apteegitill" 10ml
  EA-285

  Frantsila apteegitilli eeterlik õli on aniisi lõhnaga, antiseptiline ja lihaseid lõdvestav. Kõhupuhituse puhul. Köha leevendav. Üleminekuea vaevusi vähendav. See on vedelikke väljutav ja ainevahetust kiirendav õli. Kasutatakse ka tselluliidi ja rasvumise puhul. Kasutatakse naha noorusliku sära säilitamiseks ja taastamiseks.

  9,60 €

Filtrid

Bränd

Hind

0 € - 60 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend