Kliendikogemused

Klientide jagatud kogemused erinevate mia24.ee poes pakutavate kosmeetika ja juuksehooldusvahendite kohta.

Herbs of Kedemi TOVA salvi ülevaade

Ma olen jahedal ajal tihti hädas karedate ja ketendavate kätega ning samuti on sagedased sõrme otstesse tekkivad lõhed, mis on väga valusad. Kõigest eelpool mainitust johtuvalt tegelen pidevalt võimalikult tõhusa kätehooldustoote otsimisega.
Read more

Kliendi tagasiside toote kohta AHAVA - KUIV KEHAÕLI KAKTUSE & ROOSA PIPRAGA 100 ML

Olin juba mõnda aega planeerinud, et kui kehakreem otsa saab, siis järgmisena proovin mõnda kehaõli. Need tunduvsid nii uhked ja luksuslikud, eks hindki peegeldab seda, et nendes on midagi enamat.Nüüd, tutvudes Mia24 e-poe lehel erinevate kehaniisutajatega (talvel on ju keha eriti kuiv ja mina ilma kreemitamata kuidagi ei saa), köitis mu pilku eksootiliste koostisosadega Ahava kehaõli. Otsustasin proovida.
Read more

Tagasiside tootele Florame pehmendav jalakreem

Kui soovisin endale uut jalakreemi leida, siis hakkas Mia24 e-poest silma Florame toode. pilku püüdis kollane tootepakend ja meeldiv kujundus. Uurides toote koostist ja omadusi lähemalt, sain väga positiivse üllatuse osaliseks.
Read more

Kliendikogemus toote kohta Liss spray 15 Kemon

Otsustasin soetada endale selle toote, kuna minu juuksed on peale pesu kahused, kisuvad kergelt lokki, karvad on turris ja jätavad ilma föönita kuivatades ebamäärase sagris välimuse.
Read more