Ecosh Life - PARA-HERB parasiitide vastu 120kpsl 67g

  Ecosh Life - PARA-HERB parasiitide vastu 120kpsl 67g

  4741609513626
  25,50 €

  (380,59 € kilogramm)

  Maksudega

  Üheksa taimega Para-Herb  toetab organismi puhastamist, seedetrakti tööd ja normaalset immuunsüsteemi. 

  Para-Herb on üks mõrudamaid taimekooslusi, mis sai kokkupandud koostöös Eesti taimetarkadega, et anda kehale kibedaid parasiidivastaseid taimi tänapäevasel mugaval moel kapslite kujul tundmata talumatut kibedat maitset.

  Toode on Mia24.ee laos.

  Osta kolm või enam Ecosh Life toodet ja säästa 10% antud toodete hinnast! Kui ostad aga kuus või enam toodet, siis säästad juba 15%! Tooted võivad olla erinevad Ecosh Life kaubamärgi tooted. Soodustus kehtib ainult tavahinnaga toodetele. Juba soodushinnaga toodetele ja komplektidele soodustus ei laiene.

  Ecosh Life tooted soodsalt ja parima hinnaga

   

  Ecosh Life - PARA-HERB parasiitide vastu 

  Ecosh Life toidulisand - PARA-HERB

  Üheksa taimega Para-Herb  toetab organismi puhastamist, seedetrakti tööd ja normaalset immuunsüsteemi. 

  Para-Herb on üks mõrudamaid taimekooslusi, mis sai kokkupandud koostöös Eesti taimetarkadega, et anda kehale kibedaid parasiidivastaseid taimi tänapäevasel mugaval moel kapslite kujul tundmata talumatut kibedat maitset.

  Para-Herb sisaldab kaheksat enimtuntud parasiidivastast mõrumaitselist taime ning ühte parimat parasiidivastast seent nagu kukeseen.

  Ecosh Life - PARA-HERB parasiitide vastukoostis

  Koostisosad: musta pähkli lehe ekstrakt (Juglans nigra), hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber, oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt, harilik köömen (Carum carvi), nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) ekstrakt, kollane emajuur (Gentiana lutea), kassiküüs (Uncaria Tomentosa), koirohu (Artemisia absinthium) ekstrakt, soolikarohi (Tanacetum vulgare), taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan). 

  Toode on laktoosi ja gluteenivaba.

  PÄEVANE ANNUS SISALDAB4 KAPSLIT
  Musta pähkli lehe (Juglans nigra) 4:1 ekstrakt700 mg
  Hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber540 mg
  Oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini)325 mg
  Harilik köömen (Carum carvi)100 mg
  Nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) 4:1 ekstrakt80 mg
  Kollane emajuur (Gentiana lutea) 4:1 ekstraktina70 mg
  Kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog)65 mg
  Koiroht (Artemisia absinthium) 4:1 ekstraktina60 mg
  Soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina60 mg  Ecosh Life - PARA-HERB manustamine

  Manustamine: 4 kapslit päevas 10 minutit enne sööki vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada klaasitäie veega. Alustada tarvitamist 1-2 kapslit päevas tasapisi kogust tõstes. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise ja neerupuudulikkuse korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Raseduse ja imetamise korral toodet mitte tarbida. Mitte võtta Para-Herb toodet ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Soovitav normaalkuuri pikkus:

  I ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
  II ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
  III ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas

  Kogu kuuri pikkus 40 päeva.

  Koos Para -Berb tootega on soovitav tarbida Kiudaineterikast soolepuhastus Detoxit 1 spl klaasitäie veega hommikul kohe peale ärkamist. Lahustuvad ja mittelahustuvad kiud paisuvad soolestikus mitmekordseks aidates massiga väljutada parasiite ja jääkaineid ning tootes sisalduvad kasulikud piimhappebakterid toetavad samal ajal soolestiku mikrofloorat uute heade bakteritega.

  Toote kogus: 120 taimset kapslit, 500 mg kapsel, neto 67 g

  Parasiitidele viitavad tunnused?

  Sümptomid kulgevad tavaliselt etappidena. Ajalises mõttes võivad need avalduda inimeseti erinevalt – mõnel võivad sümptomid progresseeruda kiirelt päevade ja nädalatega, teisel jälle vaikselt hiilival moel kuude ja aastatega, vastavalt sellele, kelle organism kuidas suudab tasakaalu hoida ja võitlust pidada. Väga palju sõltub ka sellest, kas juba mõni teine parasiidiliik (helmindid, viirused, seened, halvad bakterid) on organismis juba eelnevalt ees.

  Kindlad sümptomid parasiitide olemasolust on:

  • öine süljevool, 
  • hammaste krigistamine, 
  • õhtused magusaisu sööstud, 
  • kõhuvalu peale kõrvitsaseemnete söömist, 
  • tumedad rõngad silmade ümber, 
  • ravile allumatu kehvveresus 
  • mikroelementide puudus, 
  • seedehäired, 
  • madal immuunsus jne. 

  Lastel väljenduvad parasiidid õhtul kella kümne paiku päraku sügelemisega, kuna ussid (nt naaskelsabad  – 1 cm) tulevad välja munema.

  Ecosh Life - PARA-HERB tootes sisalduvad taimed

  Musta pähkli lehed (Juglans nigra)  – musta pähklipuu erinevad  kibedad ja mõrud osad on sooleparasiitide vastase, antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega. Taim sisaldab polüfenoole, juglooni, karotiini, B1-, B6-, F-, E-vitamiini, eeterlikku õli, orgaanilisi happeid, tanniine ja teisi aineid. Jugloon on musta pähkli peamine toimeaine, mis on efektiivne bakterite, seente, solkmete, paelusside, helmintide ja ussnugiliste vastu. Juglooni ja polüfenoolide kontsentratsioon musta pähkli lehtedes on 2-4 korda suurem kui kreeka pähklis.

  Hariliku kukeseen (Cantharellus cibarius) – kukeseene kõige imelisem omadus on suutlikkus puhastada organismi pea kõigist parasiitidest. Nad aitavad helmitooside puhul so. võitlevad praktiliselt kõikide usside vastu inimorganismis, kus iganes nad ka ei pesitseks. Seentes olev aine hinomanoos tapab parasiidid, ümbritseb parasiitide munad ja lahustab nende kestad. Sellist omadust pole täheldatud ühelgi teisel seenel, ega ka mitte ühegil taimel.

  Oliivipuu (Olea Europaea) lehed – parasiite on üsna raske surmata ja kehast väljutada, kuid uuringud on paljulubavad oliivipuulehtede ekstrakti osas koos teiste parasiidivastaste taimedega, mis kinnitavad, et oliivipuu lehed on viiruse-, bakteri-, seenhaiguste ning algloomade (protozoa) vastase toimega. Oliivilehtede ekstrakt võitleb ka muude ohtlike mikroobidega. See toimub mitme mehhanismi kaudu, sealhulgas võimega takistada patogeenide paljunemist.

  Harilik köömen ( Carum carvi) – köömne rikkalikud eeterlikud ja rasvased õlid (umbes 3–7%), park- ja mõruained teevad köömnest suurepärase seedimist soodustava taime. Köömne eerlikud õlid leevendavad kõhukrampe ja puhitusi, rahustavad magu ja ergutavad söögiisu. Köömned on Para-Herb koostises puhastusprotsessi tasakaalustamiseks.

  Nelk (Caryophyllus aromaticus) – nelgipuu õienupud sisaldavad eeterlikke õlisid, millest tähtsaim on eugenool. Kagu-Aasias on teda tuhandeid aastaid kasutatud kõikide haiguste raviks. Nelk on antiseptilise, antibakteriaalse ja parasiite tõrjuvate omadustega. Need aitavad eemal hoida viirus-, bakter- ja seeninfektsioone ning ajavad välja parasiite. Eugenoolil on tugev põletikuvastane toime. See mõjub seedetraktile rahustavalt, võitleb kõhupuhituse ja gaasidega, puhastab maksa, põrna ja nahka.

  Kollane emajuur (Gentiana lutea) – juurtel on põletike- ja mädanikevastane toime ning nad aitavad väljutada sooleparasiite. Emajuurtest on aegade hämarusest saadik saadud abi maksa- ja eriti seedehäirete korral ning isutuse ja jõuetuse puhul. Tänu oma mõrule maitsele soodustab seedetegevust ja suurendab isu. Omab ka seenevastast toimet. Aitab võidelda isutuse, lihaselõtvuse, kõhupuhituse, maomahla alahappesuse ja vähese sapinõristusega.

  Kassiküüs (Uncaria Tomentosa) – kassiküünt kasutatakse viiruste, parasiitide, põletikuliste protsesside raviks. Vähendab EBV-d ja selle kaastegurite, streptokokkide A ja B mõju. 

  Koirohi (Artemisia absinthium) – koirohtu on kasutatud sooleparasiitide väljaajamiseks rahvaravis pikalt. Koirohi tõstab söögiisu, vähendab soole- ja maogaase, teeb seedimise korda ja kõrvaldab kõhulahtisuse või pideva kõhukinnisuse. Samuti saab koirohust abi maksahaiguste ja ainevahetushäirete korral ning ta kaotab ka halva lõhna suus. 

  Soolikarohi (Tanacetum vulgare) -soolikarohi on sisemiste parasiitide jaoks väga mürgine taim. Ravimtaimetootjad on usside väljaajamiseks määranud sajandeid soolikarohuteed. Soolikarohi on tõhus insektitsiid ja on lülijalgsetele väga mürgine.

  Kuidas Ecosh Life Para-Herb toodet tarvitada? 

  Parasiidivastaseid kuure on kasulik teha mitme jao kaupa. Esimeses jaos surevad aktiivsed isendid, teises jaos munadest sündinud isendid ja kolmandas jaos teha veel viimane lõpp-puhastusviimistlus. Kuna meie organismis on parasiite ka nö “uinunud olekus”, siis tuleks teha mitu kuuri. Sest puhastuskuur mõjub ainult aktiivsetele parasiitidele, uinuvas olekus isendid võivad aga tärgates tuua vanad probleemid taas üles.  Parasiidikuure võiks aastas teha vähemalt korra kaks. 

  Alustada toote tarbimist tasapisi 1-2 kapslit päevas, vaikselt kogust tõstes, kuna liiga kiire ja suur kogus parasiidivastast ainet võib tekitada parasiitides vastupanu eritades organismi  toksiine ja suurendades sigimist. See omakorda võib väljenduda gripilaadsete sümptomitena nagu iiiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, kõhukrambid ja peavalu. 

  Koostisosad/ mahuaine: riisijahu, L-selenometioniin, taimne kapsel (glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos).
  Toode ei sisalda järgmisi aineid: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom.

  PÄEVANE ANNUS SISALDAB

  1 kapsel

  % NRV*

  D-Biotiin

      5000 µg

  10000 %

  PÄEVANE ANNUS SISALDAB

  4 kapslit

  Musta pähkli lehe (Juglans nigra) 4:1 ekstrakt

  700 mg

  Hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber

  540 mg

  Oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini)

  325 mg

  Harilik köömen (Carum carvi)

  100 mg

  <div class="elementor-container elementor-column-gap-no" style="box-sizing:
  Ei sisalda
  GMO-d
  Muna
  Nisu
  Piima
  Pähkleid
  gluteeni
  kunstlikke lõhnaaineid
  kunstlikke maitseaineid
  kunstlikke värvaineid
  laktoosi
  Sisaldab
  Harilik köömen
  Hariliku kukeseen
  Kassiküüs
  Koirohi
  Kollane emajuur
  Must pähkel
  Nelk
  Oliivipuu
  Soolikarohi
  Olek
  Kapsel
  Pakend
  Klaas
  Kellele?
  Lapsed ja noored (3-18)
  Meestele
  Naistele
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Seedimine ja ainevahetus
  Mille puhul sobib?
  Ainevahetus ja seedimine
  Organismi puhastamine ja detox
  Parasiiditõrje

  Ecosh Life toidulisandid

  Ecosh on Eesti esimene väetoidulisandite tootja. Ecoshi toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui kodumaised väetaimed ja ained, mille populaarsus maailmas tänu kvaliteedele ja teadlikuse tõusule järjest suureneb. Üha rohkem räägitakse peavoolumeedias supertoidust, väetoidust ja väetaimedest. Ecoshi looduslikud taimsed ekstraktid ja teaduspõhised toitained kannavad endas väge ja taimede vägi on kõikvõimas. Ecosh Life kasutab oma toidulisandites vaid neid tooraineid, mis peavad silmas põhjamaises kliimas elavate inimeste vajadusi.

  Ecosh on ettevõte, kes teadlikult ühendab looduse väe ja teadusepõhise meditsiini, sest sellest koostööst sünnib tõeline vägi. Me ei ole õpetajad, vaid anname inimestele olulist informatsiooni tervise hoidmisest, mille baasilt saab igaüks ise otsustada, mida tema tervis vajab.

  Ecosh sooduskood

  Meie lehel pole tarvis Ecosh Life toodete ostmiseks mingit sooduskoodi. Paljud tooted on juba niigi soodsama hinnaga ja lisaks toimib ka automaatne allahindlus, kui ostate kolm või rohkem Ecosh Life toodet. Seega pole teil tarvis eraldi otsida Ecoshi sooduskoodi.

  Ecoshi probiootikumid

  Ecosh Life probiootikumid on kõik koondatud Ecobiotic toodete alla. EcoBiotic on toidulisand, mis sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid. Piimhappebakterid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Ecoshi probiootikume on saadaval nii täiskasvanutele (Ecobiotic ja Ecobiotic Adult), samuti lastele - Ecobiotic Baby mis sisaldab piimhappebaktereid, mis toetavad tõhusalt väikelaste soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Ning ka vanematele - Ecobiotic Senior, mis sisaldab piimhappebaktereid, mis toetavad tõhusalt eakate soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

  Ecoshi soolepuhastus

  Ecosh Life DETOX soolepuhastus on spesiaalne toode Ecoshi sarjast soolepuhastuse läbi viimiseks. Kiudaineterikas Soolepuhastus Detox sisaldab kiudaineid, mis aitavad puhastada soolestikku sidudes endaga kahjulikke ühendeid ja jääkaineid. Osmootilist rõhku tekitavad kiud aitavad kiirendada kasulike piimhappebakterite paljunemist ja hoida soolestiku normaalset mikrofloora tasakaalu.

  Ecoshi vitamiinid

  Ecosh Life sarjast leiate erinevaid vitamiine - näiteks Ecoshi erinevad D-vitamiinid, samuti Ecoshi erinevad C-vitamiinid, ka leiab toodete seast B-vitamiini ning palju teisi tooteid.

  Ecosh Boulardii

  Ecosh Life Boulardii – kurgu, mao ja soolestiku limaskestale! Probiootiline Boulardii toodab polüamiine spermiini ja spermidiini, kaht limaskestade alusmolekuli, mis aitavad hoida  limaskesti normaalsetena ning kaitsta neid kahjustuste eest. Soolestiku anatoomiline ehitus – soolestiku normaalsel mikroflooral on iseloomulik anatoomiline ehitus biokile kujul. Kasulikud bakterid paiknevad seal mitmekihiliselt. Biokile katab soolestiku limaskesta seestpoolt kaitstes seda veetustamise, keemilise ja füüsilise rünnaku vastu, aga samuti ka haigusttekitavate organismile kahjulike ja võõraste mikroorganismide, parasiitide vastu, takistab nende poolt eritatavate toksiinide ja allergeenide tungimist soolestiku limaskesta. Biokile on esmaseks kaitseliiniks infektsioonide vastu, seetõttu ongi rikutud mikroflooraga inimesed tundlikumad nakkushaiguste suhtes.

  Ecosh meelerahu

  Et tulla igapäevaste pingetega paremini toime on Ecosh turule toonud tasakaalustava toote nimega Meelerahu. Ecosh meelerahu on mõeldud närvisüsteemi toetamiseks pingelistel perioodidel, et organism saaks hakata end koguma ja mobiliseerima ressursse. Ecosh meelerahu annab võimaluse, et pikaajalisest pingest ei hakkaks kujunema kroonilist stressi. Stressi tunneb ära, kui inimene ei suuda enam tunda rõõmu väikestest asjadest, mis talle tavaliselt on rõõmu valmistanud.

  Ecosh meelerahu

  suurendab vastupanuvõimet stressile
  stimuleerib närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone
  toetab südame tööd

  Ecosh meelerahu tootes on kasutatud aminohappeid nagu L-trüptofaani, L-türosiini, L-tauriini ja L-teaniini. Taimedest adaptogeenset roosilõhnalist kuldjuurt (Rhodiola rosea), mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone, punase kannatuslille õite ekstrakti (Passiflora incarnata), mis suurendab keha vastupidavust stressile ning foolhapet, mis toetab südame tööd.

  Ecosh magneesium

  Magneesium on üks täitsamaid mineraale inimese organismis. Ecosh kasutab oma magneesiumitootes puhast USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 protsendilist M-pure™ magneesiumi, mis on üks imenduvamaid ja puhtamaid turul! See on magneesium, mis lahustub organismis hästi.

  Magneesiumi on vaja:

  • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
  • soolade koostises luukoe tekkeks ja kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
  • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
  • normaalseks närvitalitluseks.
  Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati,  glükonaati ja laktaati (glütsinaat).  Uuringute kohaselt sobib magneesiumglütsinaat, kui üks paremini imenduvaid vorme väga hästi neile, kel on soolehäired nt kõhulahtisused või on tehtud soolevähendus operatsioone, kuna see vorm imendub hästi erinevatest soole osadest.


  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 3 EUR ja alates 45 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.