Loosimäng A.VOGEL – APIFORCE MESILASEMAPIIMA KAPSLID 30TK

A.Vogeli mesilasemapiimakapslid on valmistatud vaid värskest mesilasemapiimast, mis pärineb kontrollitud mahetalude mesinike mesilasemadelt. See ei sisalda tööstuslikke antibiootikume. Tänu oma erilisele koostisele on mesilasemapiim abistav nõrkuse, väsimuse ja isutuse korral!

APIFORCE MESILASEMAPIIMA KAPSLID

Apiforce´i kasulikud omadused:
väärtuslike vitamiinide ja mikroelementide allikas
organismi üldtugevdava toimega
taastab lastel söögiisu
• toetab endokriinnäärmete tööd
akneravi toetav komponent

Mesilasemapiima on traditsiooniliselt kasutatud juba ammustest aegadest elujõudu ja nahka parandava toonikuna. Seda toitvat kompleksi ei suuda asendada Maal ükski teine aine. On leitud, et mesilasema on võimeline aastas munema kuni 450000 muna, kuna ta ka ise toitub mesilasemapiimast. Praktilised kogemused on näidanud kuis mesilasemapiim toetab ja tugevdab immuunsüsteemi. On täheldatud, et halva isu ja nõrga kehaehitusega lapsed kosusid kiiresti, kui mesilasemapiima tarvitama hakkasid.

Käesoleva loosimängu auhinnaks on üks purk Apiforce mesilasemapiima kapsleid (parim enne 06.2019 – ehk juuni lõpuni) koos tasuta saatmisega Smartpostiga. Kui tahad osaleda loosimises, siis pane ennast julgelt kirja.

Käesoleva loosimängu võitis Elle, kelle e-mail algab ellera****. Elle – võtke meiega ühendust, et kokku leppida, kuidas oma auhinna kätte saate.

 

Lõppenud