Jovely - Sidrunheina eeterlik õli 10ml

  Jovely - Sidrunheina eeterlik õli 10ml

  4742950011120
  6,00 €

  (600,00 € liiter)

  Maksudega

  Sidrunheina eeterlikku õli kasutatakse antidepressandina, putukatõrjena, seenhaiguste leevendajana, rasuse ja aknelise naha hooldamiseks, rohke higistamise korral. Sidrunhein on antiseptiline ja värskendav.

  Toode on Mia24.ee laos.
   

  Sidrunheina eeterlik õli

  Cymbopogon flexuosus

  100% eeterlik õli

  Umbes 55 liiki kuulub sidrunheina perekonda. Sidrunhein on jõulise kasvuga mitmeaastane kõrreline taim.

   Sidrunheina eeterliku õli kasulikkus:

  • Looduslik antidepressant
  • Tõrjub eemale putukaid
  • Leevendab seenhaigusi
  • Hea rasuse ja aknelise naha hooldamiseks
  • Kasutatakse rohke higistamise korral
  • Antiseptiline ning värskendav
  • Toniseerib nahka
  • Põletikuvastane toime

  Loe rohkem sidrunheina kohta

  Kasutamine:

  • Vannivees.
  • Aroomilambis
  • Saunas leilivette
  • Massaažiks(Lahjendada baasõlis)

   

  Baasõlile lisa 1% eeterlikku õli. 1 ml eeterlikku õli=ca 20 tilka.

   NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

  Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

  Pudeli suurus 10ml

  Sidrunheina eeterlik õli on leidnud laialdast kasutust nii rahvameditsiinis kui ka aroomiteraapias. Sellel on mitmeid tervendavaid omadusi ning selle värskendav ja sidrunine lõhn muudab selle populaarseks valikuks paljudele. Sidrunheina eeterlik õli on saadud sidrunheina taime lehtedest ja vartest ning sellel on mitmeid kasulikke omadusi, mis soodustavad paremat tervist ja heaolu.

  Mis on sidrunhein?

  Sidrunhein on troopiline rohttaim, mis on pärit Aasiast. Sellel on pikad lehed ja see meenutab veetaimestikku. Sidrunheina kasutatakse sageli toiduvalmistamisel, eriti Aasia köögis, kus sellel on iseloomulik sidrunine maitse. Samuti kasutatakse seda taimetervenduses, kus sellel on mitmeid kasulikke omadusi. Sidrunheina eeterlik õli on saadud selle taime lehtedest ja vartest ning seda kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias, naha hoolduses ja paljudes teistes valdkondades.

  Miks on sidrunheina eeterlik õli populaarne?

  Sidrunheina eeterlik õli on populaarne tänu oma mitmekülgsetele kasulikele omadustele. Sellel on antibakteriaalsed, põletikuvastased ja valu leevendavad omadused, mis muudavad selle ideaalseks looduslikuks vahendiks erinevate terviseprobleemide korral. Lisaks sellele on sidrunheina eeterlikul õlil ka suurepärane lõhn, mis aitab värskendada ruumis õhku ja luua meeldivat atmosfääri.

  Kuidas kasutada sidrunheina eeterlikku õli?

  Sidrunheina eeterlikku õli saab kasutada mitmel erineval viisil. Siin on mõned levinumad viisid, kuidas seda õli kasutada:

  Aroomiteraapia

  Aroomiteraapia on üks levinumaid viise sidrunheina eeterliku õli kasutamiseks. Selleks võite lisada mõned tilgad õli aroomilampi või difuuserisse, et levitada ruumis meeldivat sidrunist lõhna. Sidrunheina lõhn aitab luua rahustavat ja lõõgastavat atmosfääri ning võib aidata leevendada stressi, ärevust ja depressiooni.

  Nahahooldus

  Sidrunheina eeterlik õli on kasulik ka nahahoolduses. Seda võib lisada näiteks nahakreemide või massaažiõlide koostisesse, et anda nahale värskendav ja toniseeriv efekt. Sidrunheina eeterlik õli aitab vähendada rasust nahka, võidelda akne vastu ning leevendada lihas- ja liigesevalu.

  Valu leevendamine

  Sidrunheina eeterlik õli omab valu leevendavaid omadusi. Seda võib kasutada lihas- ja liigesevalu leevendamiseks. Sidrunheina eeterlik õli võib masseerida valulikele piirkondadele, et vähendada valu ja põletikku ning parandada vereringet.

  Putukatõrje

  Sidrunheina eeterlik õli on tuntud ka oma putukatõrje omaduste poolest. Seda võib kasutada putukahammustuste leevendamiseks ning putukate eemal hoidmiseks. Sidrunheina lõhn peletab tüütuid sääski ja teisi putukaid.

  Milline on sidrunheina eeterliku õli lõhn?

  Sidrunheina eeterlik õli omab tugevat ja värsket sidrunilõhna. Sellel on ergutav mõju ja see aitab luua meeldivat atmosfääri. Sidrunheina lõhn on karge ja energiline ning võib aidata tõsta meeleolu ning värskendada meie meeli.

  Milleks kasutatakse sidrunheina eeterlikku õli?

  Sidrunheina eeterlik õli on mitmete terviseprobleemide korral kasutatav looduslik abivahend. Siin on mõned selle olulised kasutusalad:

  • Antibakteriaalsed omadused

  Sidrunheina eeterlik õli omab antibakteriaalseid omadusi ning võib aidata võidelda erinevate bakterite vastu. Seda võib kasutada haavade desinfitseerimiseks ja nakkuste ennetamiseks.

  • Põletikuvastane toime

  Sidrunheina eeterlik õli omab põletikuvastaseid omadusi. See võib aidata vähendada põletikku ning leevendada erinevate põletikuliste haiguste sümptomeid, nagu artriit või lihasvalu.

  • Valu leevendamine

  Sidrunheina eeterlik õli võib aidata leevendada erinevat tüüpi valu, sealhulgas lihas- ja liigesevalu. Seda võib kasutada massaažiõlina või lisada vannivette, et saavutada valu leevendav efekt.

  • Stressi ja ärevuse leevendamine

  Sidrunheina eeterlik õli on tuntud ka oma stressi ja ärevust leevendavate omaduste poolest. Seda võib kasutada aroomiteraapias või lisada vanni, et aidata lõõgastuda ja rahuneda.


  Kuidas kasutada eeterlikke õlisid: Kodus ja aias

  Eeterlikud õlid on looduslikud ja kontsentreeritud taimede lõhnaained, mida kasutatakse mitmel eesmärgil, sealhulgas aroomiteraapias, kehahoolduses ning isegi kodu ja aiapidamises. Nende õlide kasutamine võib aidata tasakaalustada meeleolu, leevendada stressi, tõsta vastupanuvõimet ning puhastada ja värskendada ümbritsevat keskkonda. Käesolevas artiklis uurime, kuidas kasutada eeterlikke õlisid koduses keskkonnas ja aias ning kuidas leida endale sobivat eeterlikku õli.

  Eeterlike õlide põhitõed

  Eeterlikud õlid on saadud taimede erinevatest osadest, sealhulgas õitest, lehtedest, vartest ja juurtest. Need õlid sisaldavad looduslikke ühendeid, mis annavad neile unikaalse lõhna ja omadused. Eeterlikud õlid imenduvad organismi nii hingamisteede kaudu kui ka naha kaudu ning avaldavad mõju kehale, meelele ja vaimule. Enne eeterlike õlide kasutamist tuleb meeles pidada, et need on väga kontsentreeritud ja tuleb alati kasutada lahjendatult. Lisaks on oluline teada, et mitte kõik eeterlikud õlid ei sobi kõigile inimestele ning mõned võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Seetõttu on oluline teha eelnevalt allergiatest ning konsulteerida vajadusel professionaaliga.

  Kodune kasutamine

  Aroomiteraapia

  Üks levinumaid viise eeterlike õlide kasutamiseks kodus on aroomiteraapia. Aroomiteraapia hõlmab eeterlike õlide kasutamist lõhnateraapiana, kus õlid mõjutavad limbilist süsteemi, mis vastutab emotsioonide, mälu ja käitumise eest. Aroomiteraapia võib aidata leevendada stressi, parandada une kvaliteeti, tõsta meeleolu ning luua meeldivat atmosfääri kodus. Selleks saab kasutada aroomilampe, difuusereid või lõhnaküünlaid. Lihtsalt lisage mõni tilk eeterlikku õli valitud seadmesse ja laske lõhnal ruumis levida.

  Kehahooldus

  Eeterlikke õlisid saab kasutada ka kehahoolduses, et hellitada oma nahka ja juukseid. Paljud eeterlikud õlid omavad nahka hooldavaid omadusi ning võivad aidata leevendada erinevaid nahaprobleeme, nagu kuivus, ärritus või akne. Eeterlikke õlisid saab lisada ka kosmeetikatoodetesse, nagu kreemid, šampoonid või kehapiimad, et suurendada nende toimet ja anda neile meeldiv lõhn. Enne eeterliku õli kasutamist nahal tuleks aga teha nahakatse, et veenduda, et see ei tekita allergilist reaktsiooni.

  Puhastamine ja desinfitseerimine

  Eeterlikud õlid võivad olla suurepärased abivahendid kodu puhastamisel ja desinfitseerimisel. Mõned eeterlikud õlid, nagu sidrun, teepuu ja lavendel, omavad antibakteriaalseid ja antiseptilisi omadusi ning võivad aidata hävitada mikroobe ja vältida nakkuste levikut. Saate valmistada oma looduslikud puhastusvahendid, lisades mõne tilga eeterlikku õli veele või segades seda veega äädika või söögisoodaga. Sellised looduslikud puhastusvahendid on mitte ainult tõhusad, vaid ka keskkonnasõbralikud.

  Aia kasutamine

  Putukatõrje

  Eeterlikud õlid võivad olla kasulikud ka aias, eriti putukatõrjes. Mõned eeterlikud õlid, nagu piparmünt, lavendel ja sidrunhein, omavad putukatele ebameeldivat lõhna ning võivad aidata hoida putukaid eemal taimedest ja aiaalast. Saate valmistada looduslikke putukatõrjevahendeid, lisades mõne tilga eeterlikku õli veega ja pihustades seda taimedele. See aitab vältida putukate kahjustusi ja säilitada aia tervist.

  Aroomiteraapia aias

  Lisaks putukatõrjele saate aias kasutada ka aroomiteraapiat, et luua meeldivat õhkkonda ja soodustada taimede kasvu. Mõned eeterlikud õlid, nagu rosmariin, lavendel ja piparmünt, võivad aidata tõsta taimede vastupanuvõimet haigustele ning stimuleerida nende kasvu. Samuti võivad need õlid meelitada kasulikke putukaid, nagu mesilased ja liblikad, mis aitavad tolmendada taimi. Lisage paar tilka eeterlikku õli vette ja piserdage seda taimedele või kasutage aroomiteraapilist aiamullaparandajat, et saavutada parimad tulemused.

  Kuidas leida sobivat eeterlikku õli?

  Eeterlike õlide valik on äärmiselt lai ning sellest võib olla raske leida endale sobivat õli. Alustuseks tasub uurida erinevate õlide omadusi ja kasutusalasid ning seejärel proovida neid väikestes kogustes. Iga inimese keha ja meeled reageerivad erinevalt erinevatele lõhnadele, seega on oluline leida just endale meeldivad ja sobivad õlid. Konsulteerige vajadusel professionaaliga, kes oskab anda nõu sobivate eeterlike õlide valiku kohta vastavalt teie vajadustele ja eelistustele.

  Järeldus

  Eeterlike õlide kasutamine kodus ja aias võib olla suurepärane viis tervise ja heaolu edendamiseks ning meeldiva keskkonna loomiseks. Aroomiteraapia, kehahooldus, puhastamine, putukatõrje ja aroomiteraapia aias on vaid mõned võimalused, kuidas saate eeterlikke õlisid kasutada. Oluline on meeles pidada, et eeterlikud õlid on väga kontsentreeritud ning tuleb alati kasutada lahjendatult. Lisaks on oluline teada, et mitte kõik õlid ei sobi kõigile inimestele ning võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Seega, teadlikult ja ettevaatlikult kasutades, võivad eeterlikud õlid olla suurepärased abivahendid tervise ja heaolu edendamisel ning loodusliku elukeskkonna loomisel.  LOE ROHKEM EETERLIKE ÕLIDE KOHTA SIIT!

   

  Ei sisalda
  parabeene
  Vegan:
  Jah
  Sisaldab
  Sidrunhein
  Kellele?
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Nahk
  Närvid
  Mille puhul sobib?
  Akne ja vistrikud
  Antibakteriaalsus
  Meeleoluhäired ja stress
  Organismi vastupanuvõime
  Rasusele nahale
  Toote puhtus
  Looduslik toode

  Jovely Naturals OÜ on 2011.aastal loodud eestimaine looduskosmeetika bränd. Kõik tooted valmistatakse Eestis käsitööna, kasutades selleks vaid parimat toorainet. Jovely Naturals `i tooted ei sisalda parabeene, sulfaate, silikoone, nafta jääkprodukte ega muid nahale kahjulikke koostisosi ning neid võivad kasutada ka väga tundliku nahaga inimesed.

  Enamus toodetest on 100 % looduslikud ning nende valmistamisel on kasutatud üksnes taimseid rasvu, külmpressitud õlisid, eeterlikke õlisid ja kuivatatud taimeosi.Kõik tooted, mis on 100 % looduslikud kannavad ka vastavat märget.

  Mõningate toodete (nt. kehakoorijad)  valmistamisel on siiski kasutatud ka vähesel määral säilitusainet, et  vältida toote veega kokkupuutel bakterite, hallituse ja seente levikut ning tagada sellega  pikem säilivusaeg. Säilitusainetest  kasutame ainult ECOCERT* ja COSMOS sertifikaadiga säilitusainet, et tagada toodete nahasõbralikkus.

  Toodete pakendamisel kasutame loodussõbralikku PET materjali ja klaasi , mida on kerge ümber töödelda. Kõik tooted on registreeritud vastavalt EL- seadustele ning neile on väljastatud kosmeetikatoodete terviseohutuse hinnangud.

  Jovely Naturals`i missioon on tarbijate teadlikkuse suurendamine ning seeläbi kemikaalivaba nahahooldustoodete kasutamise väärtustamine. Anname endast parima, et meie toodete tarbijani jõuaks info, mis võimaldab teha senisest paremaid valikuid hoolitsemaks oma keha ja tervise eest.

  *ECOSERT sertifikaat- loodusliku ja orgaanilise kosmeetika tootjate hulgas kõige rangem ja mainekam standard. See tagab puhtuse ja kvaliteedi, mis on unikaalsed looduslike kosmeetikatoodete sektorile. Nõuded kehtestatakse toodangu koostisele- looduslike koostisosade sisaldusele ja taimse tooraine kvaliteedile:

  • Vähemalt 95% kõigist koostisosadest on loodusliku päritoluga
  • Vähemalt 10% kõigist koostisosadest on orgaanilised
  • Välistatud on loomse päritolu komponentide kasutamine ja loomkatsed (kasutatakse vaid mesilasvaha huulepalsamites ja kätevõietes)

  Glütseriin, mida Jovely oma toodetes kasutab, on taimne glütseriin ja sobib seega ka veganitele. Veganitele sobivad Jovely sortimendist kõik seebid, kehakoorijad, kehavõided, baasõlid, eeterlikud õlid, näoveed, näoõlid, päevitusõli ja porgandikreem ning vannitooted.

  Veganitele ei sobi: huulepalsamid ja kätevõided, sest sisaldavad mesilasvaha. Muid loomseid tooraineid Jovely ei kasuta.

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Sidrunheina eeterlik õli minevikus ja tänapäeval 

   

  Lemongrass ehk sidrunhein (Cymbopogon citratus) on troopikast pärit taim, mis kasvab kuni kahe meetriseks. Seda on juba tuhandeid aastaid kasutatud traditsioonilises meditsiinis ja toiduvalmistamisel Kagu-Aasias, Indias ja Aafrikas. Sidrunheina eeterlikku õli ekstraheeritakse taime lehtedest ja vartest.

  Ajaloos on sidrunheina eeterlikku õli kasutatud selle antiseptiliste ja põletikuvastaste omaduste tõttu ning loodusliku abinõuna palaviku, köha ja külmetushaiguste raviks. Samuti on see olnud traditsioonilises Ayurveda meditsiinis seedehäirete, unetuse ja stressi raviks.

  Ammustel aegadel jõudis sidrunhein Lääne-Euroopasse avastajate ja kauplejate kaudu ning selle populaarsus kasvas maitseainena toidu ja jookide valmistamisel. Sidrunhein on levinud koostisosa Aasia köögis, andes toitudele tsitruse maitse. Sidrunheina eeterlik õli sai laialdaselt kasutust ka aroomiteraapias tänu oma värskendavale ja ergutavale tsitruse lõhnale.

  Tänapäeval kasutatakse sidrunheina eeterlikku õli mitmesugustes toodetes, sealhulgas seepides, parfüümides ja nahahooldustoodetes. Sidrunheinal on meeldiv tsitruse lõhn, see on levinud ka difuuserites ja massaažiõlides oma terapeutiliste eeliste tõttu, sealhulgas stressi ja pinge leevendamise, seedimise parandamise ning immuunsuse tugevdamise tõttu. 

  Sidrunheina eeterlik õli kui energia puhastaja

  Sidrunheinal on emotsionaalsed ja vaimsed eelised inimese jaoks. Sidrunheina eeterlik õli on tuntud kui energia puhastaja õli, mis aitab vabaneda negatiivsetest energiatest ja seeläbi aitab saavutada tervenemist. Selle kasutamine võib aidata sul saavutada selgust, puhastumist, julgust, tarkust, tervenemist, võimsust ja lihtsust. Samuti aitab sidrunhein võidelda negatiivsete tunnetega, näiteks meeleheide, lootusetus, kõhklus ja seisakud. 

  Sidrunheina eeterliku õli kasulikud omadused

  Sidrunheina eeterlik õli omab mitmeid tervisele kasulikke omadusi, sealhulgas põletikuvastaseid, antimikroobseid ja antioksüdantseid omadusi. Siin on mõned peamised tervisealased kasulikud omadused:

  • Põletikuvastased omadused

  Põletik võib põhjustada valu ja ebamugavustunnet. Sidrunheina eeterlik õli sisaldab flavonoidi, mis on teadaolevalt põletikku vähendava toimega. Sidrunheina eeterliku õli kasutamine võib aidata leevendada valu ja ebamugavust põletiku korral.

  • Lihasvalude leevendamine

  Sega mõned tilgad sidrunheina eeterlikku õli baasõliga, näiteks kookosõliga ning kasuta seda massaažiõlina valulikele liigestele ja lihastele, eriti pärast treeningut.

  • Aktiviseerib seedimisprotsesse

  Kui sul on seedeprobleeme, võib sidrunhein olla sulle kasulik eeterlik õli. Sidrunheina eeterlikus õlis leiduv ühend nimega tsitraal võib leevendada seedetrakti ebamugavusi ja vähendada põletikku seedetraktis.

  Lisaks aitab sidrunheina õli stimuleerida seedesüsteemi, soodustades tavapärast seedimist ja vähendades puhitust ja gaase. Samuti võib see aidata ennetada kahjulike bakterite kasvu soolestikus, mis võivad põhjustada seedeprobleeme. Kokkuvõttes on sidrunheina eeterlik õli looduslik ja efektiivne viis toetada tervislikku seedesüsteemi.

  • Toetab närvisüsteemi

  Sidrunheina eeterlik õli on hea närvisüsteemi toetaja erinevate närvisüsteemi puudutavate häirete puhul, see tugevdab terve keha närve. 

  Kuidas sidrunheina eeterlikku õli kasutada?

  Kõige levinumad võimalused sidrunheina eeterlikku õli kasutamiseks on lisada seda mõned tilgad vannivette või saunas olles leilivette. Lisaks saad lisada seda ka aroomilampi, difuuserisse või kasutada seda hoopis massaažiks, kuid viimase puhul on oluline eeterlik õli baasõliga segada. Kui soovid sidrunheina eeterlikku õli kasutada ruumide lõhnastamiseks ja värskendamiseks, lahjendage 200ml vees 20 tilka sidrunheina eeterlikku õli ning valage saadud segu pihustuspudelisse, et seda sealt vastavalt vajadusele mugavalt õhku piserdada.

   

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.