Novexpert

Novexpert on Prantsuse nahahooldustoodete sari, mis on loodud nahaarstide, biokeemikute ja allergoloogide koostöös.

Brändi eesmärk on pakkuda puhast ja efektiivset hooldust, mis sobib ka tundlikule ja allergilisele nahale.

Kõik tooted on hüpoallergeenilised.

Novexperdi käes on Prantsusmaa iluauhindade rekord - tooted on võitnud kolme aasta jooksul 11 iluauhinda. See sari on ka üks odavamaid nahaarstide poolt toetatud sarju maailmas, sest pakub võimalikult suurele hulgale inimestele kvaliteetsete toodete kasutamise võimalust.

Tooted on väga kerge lõhnaga ning ei sisalda eeterlikke õlisid. Enamikes toodetes on esindatud ka hülaroonhapped, mis aitavad nahas niiskust säilitada ja mõjuvad kortsudele silendvalt. Hooldussari sisaldab 50 erinevat patendeeritud ainet, mida kasutatakse ainult Novexperdi toodetes. Olulisim patendeeritud aine on novaksüliin, mida saadakse algae-vetikast ja betaiinist. See aine on väga tõhus kortsude silumisel, sest parandab tugevalt kollageenisünteesi ja aitab säilitada naha DNA-d.

Anti-Age liini toodete loomisel on nähtud suurt vaeva, et pakkuda klientidele häid tulemusi. Erinevate toodete kasutamisel paraneb naha välimus kuuajalisel kasutamisel 34-87%. Essentiel sarjas on valik tooteid kõigile vanusetüüpidele, sealt on saadud abi tugeva kuperoosa, roseaatsea, akne, kuivuse, dermatiidi jt nahaärrituste leevenduseks. Tooted ei sisalda alkoholi, parabeene, phenoxetanoli, mineraalõlisid, lanoliini, trietanolamini, propülenglükoli, keemilisi filterid, silikoone, allergeene, alumiiniumoksiide ja eeterlike õlisid. Kõiki tooteid on testitud tundliku naha peal.

Kõik Novexpert kauabmärki kandvad tooted leiad SIIT >>>.