Tootegruppide ja brändide soodustused

Paljudel meie toodetel on brändide või kategooriate kaupa erinevad allahindlused, mida tavapärasel juhul isegi ei näe. Need allahindlused rakenduvad ostukorvi automaatselt, kui lisatakse mingi kogus tooteid või ostu summa ületab mõne kindla väärtuse.

Üldjuhul lähevad arvesse ainult tavahinnaga tooted - seega ostes mõne juba soodushinnaga toote või komplekti, siis kahjuks eraldi soodustust enam ei lisandu.

Enamasti ongi tegu allahindlustega, mis rakenduvad, kui osta mitu sama kaubamärgi toodet. Ostukorvis näete eraldi rida allahindlused sellisel juhul.

Enzymedica soodustus alates kahest tootest

Enzymedica soodustused

Osta rohkem kui 2 Enzymedica toodet ja säästad 5% või rohkem! Tooted ei pea olema samad - võivad olla erinevad Enzymedica kaubamärgi tooted. Soodustus lisatakse automaatselt ostukorvi.

Enzymedica Inc.-i igapäevaselt juhtiv eesmärk on teavitada inimesi sellest, kui olulist rolli mängivad tervise juures ensüümid. Kõigi nende toodete puhtus on garanteeritud ja need on valmistatud parima kvaliteediga ensüümidest ega sisalda mistahes laadi täite- ja lisaaineid. Kõik tooted on 100% taimsed ja üritatud alati kasutada vegan- ja Kosher-nõuetele vastavaid koostisosi.

Ecosh Life soodustus - kolm toodet ja enam

Ecosh life soodustus

Ostes rohkem kui kolm tavahinnaga Ecosh Life toodet, siis lisandub automaatselt allahindlus 10% ostukorvis.

Vali välja vähemalt kolm Ecosh Life toodet ja naudi kohe soodsamat ostukorvi.

Ecosh on Eesti esimene väetoidulisandite tootja. Ecosh Life toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui kodumaised väetaimed ja ained, mille populaarsus maailmas tänu kvaliteedele ja teadlikuse tõusule järjest suureneb. Üha rohkem räägitakse peavoolumeedias supertoidust, väetoidust ja väetaimedest. Ecoshi looduslikud taimsed ekstraktid ja teaduspõhised toitained kannavad endas väge ja taimede vägi on kõikvõimas. Ecosh Life kasutab oma toidulisandites vaid neid tooraineid, mis peavad silmas põhjamaises kliimas elavate inimeste vajadusi.


Actyva soodustus - kaks ja enam toodet

Actyva soodushinnaga

Osta vähemalt kaks Actyva toodet ja säästad 5%, kui ostad korraga kolm või rohkem Actyva toodet, siis säästad juba 10%.

Actyva on loodud kui eksklusiivne juuksehooldusbränd eelkõige mõeldes juuksuritele. Brändi tooted sisaldavad kõrgeima võimaliku kvaliteediga koostisosi, mis nii hooldavad kui ka ravivad. Actyva on pidevas uuenemises koostöös teadusega, et pakkuda ideaalset sünergiat naturaalsete koostisosade ja tehnoloogiliselt arendatud toormaterjalide vahel.

Novexpert alates kolmest tootest

Novexpert parima hinnaga

Ostes vähemalt kolm Novexperdi toodet, säästad kohe -15%.

Novexpert on Prantsuse nahahooldustoodete sari, mis on loodud nahaarstide, biokeemikute ja allergoloogide koostöös.

Brändi eesmärk on pakkuda puhast ja efektiivset hooldust, mis on valmistatud tänapäeva tipptehnoloogiat kasutades. Novexpert sobib ka tundlikule ja allergilisele nahale ning see on üks vähestest looduslikest sarjadest, mille tooted on hüpoallergeensed.

AHAVA soodustus - kaks ja enam toodet

AHAVA tooted soodushinnaga

Osta vähemalt kaks tavahinnaga AHAVA toodet ja säästad 5%, kui ostad korraga kolm või rohkem AHAVA toodet, siis säästad juba 10%.

Ahava - unikaalsete mineraalide baasil loodud nahahooldus sari, mis loodi 1988. aastal Surnumere Laboratooriumi poolt.

Surnumeri on unikaalne veekogu, mis asetseb maailma kõige madalamas kohas (420 meetrit alla merepinna) ja sisaldab kõrgeimat mineraalide kontsentratsiooni (32% ) ning 21 erinevat mineraali. Surnumeri on koht, mis on tunnustatud raviva ja nahka uuendava mõju poolest. Toodetes on kasutatud Surnumerest leitud naturaalseid ekstrakte, mineraale ja taimi, et aidata taastada naha elujõudu ning pidurdada selle vananemist.

D'Difference alates kahest tootest

D'Difference parima hinnaga

Ostes kaks tavahinnaga D'Difference toodet, siis säästad -5%, kui ostad 3 või enam erinevat D'Differenci toodet, siis säästad juba 10%.

D'Differenci tooted põhinevad võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel ja ei sisalda sünteetilisi värvaineid ning mis on ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav. D`DIFFERENCE ja D`DIFFERENCE For Men sarjade toodetel on 4D ja 5D tähistused. Need viitavad peamistele koostisosadele ja nende kasuteguritele.

Isadora soodustus - kaks ja enam toodet

ISADORA tooted soodushinnaga

Osta vähemalt kaks tavahinnaga IsaDora toodet ja säästad 10%, kui ostad korraga kolm või rohkem IsaDora toodet, siis säästad juba 15%.

IsaDora brändi taga on Rootsi ettevõte INVIMA AB. Kõik algas 80-ndatel, täpsemalt aastal 1983. Invima AB loojatel, Ingvar Vigstrandil ja Ingrid Berndtssonil olid igapäevase tööga seotult juba eelnevad põhjalikud kogemused rahvusvahelises turundamises selliste ilumaailma juhtivate kosmeetikatooteid importivate riikidega nagu Prantsusmaa, Itaalia, USA ja Saksamaa.

Radico alates kahest tootest

Radico looduslikud juuksevärvid parima hinnaga

Ostes kaks tavahinnaga Radico toodet, siis säästad -10%, kui ostad 3 või enam erinevat Radico toodet, siis säästad juba 15%.

Radico on rahvusvahelise mainega hargmaine ettevõte, mille peakorter ja 100% ekspordi tootmisosakond asuvad Indias ning turustusladu Californias, USA-s.

Radico on üks väheseid ettevõtteid maailmas, mis spetsialiseerub looduslikele juuksevärvidele. Radico on esimene ettevõte, mis sai Ecocertilt ökosertifikaadi nii Indias kui ka kogu maailmas.

Gallinée soodustus

Gallinee tooted soodushinnaga

Osta vähemalt kaks tavahinnaga Gallinée probiootilise kosmeetika toodet ja säästad 10%, kui ostad korraga kolm või rohkem Gallinée probiootilise kosmeetika toodet, siis säästad juba 15%.

Gallinée on tundliku naha sari patenteeritud biootikumide kompleksiga. Tegu on ilubrändiga mis räägib bakteritest positiivses võtmes rõhutades naha tervele ja tugevale mikrobioomile.

Gallinée on esimene apteegikosmeetikasari, mis hoolitseb tundliku naha ja selle bakteriaalse floora eest.

Kui naha mikrobioom on terve, väljendub see ilusas säravas nahas. Kui naha mikrobioom on aga saanud kahjustada, võib muutuda nahk väga kuivaks, tundlikuks ja problemaatiliseks. Seetõttu on oluline, et nahahooldustooted ei hoolitseks ainult naha, vaid ka naha pinnal olevate bakterite eest.

Naïf alates kahest tootest

Naif beebide tooted parima hinnaga

Naïf - Looduslik nahahooldustoodete sari - osta kaks tavahinnaga Naïf toodet ja säästad 10% - kuid kui ostad kolm või enam, siis säästad juba 15%. Tooted võivad olla erinevad Naïfi kaubamärgi tooted. Võid näiteks kombineerida omavahel beebiõli ja mähkmekreemi ja ostukorvis lisataksegi kohe soodustus.

Naïf nahahooldussari on välja töötatud just mõeldes beebidele ja lastele ning nende väga tundlikku nahka silmas pidades.

Tooted on hästi puhtad ja looduslikud ning kõrge kvaliteediga. Sobivad hästi ka vastsündinule, mistõttu on tooted väga populaarsed hollandi ja suurbritannia haiglates.