Antud tootja tooted: Berrichi

Berrichi kreemid moodustavad ideaalse koosluse vitamiinidest ja rasvhapetest, millele on lisatud tugevaimat looduslikku vananemisvastast toimeainet astaksantiini. Kreemid on kerge tekstuuriga ja imenduvad kiiresti, niisutades su nahka sügavuti. Teadlased on tõestanud, et kasutades Berrichi kreeme, naha loomulik vananemine aeglustub. Kreem kaitseb sind UV-kiirguse ja keskkonnast tingitud kahjulikkuse eest. Lisaks aitab võidelda nahaprobleemidega nagu akne, psoriaas ja ekseem.Berrichi


Berrichi kreemid moodustavad ideaalse koosluse vitamiinidest ja rasvhapetest, millele on lisatud tugevaimat looduslikku vananemisvastast toimeainet astaksantiini. Kreemid on kerge tekstuuriga ja imenduvad kiiresti, niisutades su nahka sügavuti. Teadlased on tõestanud, et kasutades Berrichi kreeme, naha loomulik vananemine aeglustub. Kreem kaitseb sind UV-kiirguse ja keskkonnast tingitud kahjulikkuse eest. Lisaks aitab võidelda nahaprobleemidega nagu akne, psoriaas ja ekseem.


BERRICHI SOBIB SULLE, KUI HINDAD: • kreemi, mis on täielikult kemikaalivaba ja mille koostisosad on pärit puhtast loodusest;

 • kreemi, mis sisaldab kõige tõhusamat looduslikku vananemisvastast ainet punavetikat ehk astaksantiini;

 • kreemi, mis aitab sul edukalt võidelda nahamurede vastu nagu akne, psoriaas ja ekseem;

 • kreemi, mis niisutab ja toidab nahka sügavuti, imendub kiiresti ja loob heaolutunde kogu päevaks.


Berrichi kreemid on ökoloogiliselt puhtad ja koosnevad hoolega valitud looduslikest koostisosadest. Kreemide peamised komponendid on punavetikatest saadud astaksantiin ja furcellaraan. Astaksantiin on kõige võimsam ja tugevatoimelisem looduslik antioksüdant, mis hetkel teaduslikult tõestatud. Kreemi muudab täiuslikuks looduslikest rasvhapetest ja vitamiinidest koosnev cacay õli.

Kõik Berrichi näokreemid on loodud koostöös Tallinna Ülikooliga. Toodete valmimisele on kaasa aidanud Tartu Biotehnoloogia Park ja Baltic Blue Bio Alliance. Kreemide retseptide koostisosad on põhjalikult uuritud Loodus- ja Tervisteaduste Instituudi doktori Rando Tuvikene poolt.
Vaata lähemalt
Näitame 1 - 5 kokku 5 tootest
 • Berrichi - Eye silmakreem 15ml
  Saadaval
  Berrichi - Eye silmakreem 15ml
  4744726010054

  BERRICHI EYE on kerge koostise ja imavusega silmakreem, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks hommikuse ja õhtuse nahahoolduse osana.

  24,00 €
 • Berrichi - Näokreem meestele 50ml Berrichi - Näokreem meestele 50ml
  Saadaval
  Berrichi - Näokreem meestele 50ml
  4744726010030

  Meestekreem sobib kasutamiseks nii hommikul kui õhtul. Kreem aitab su nahka rahustada ja leevendada raseerimisest tingitud nahaärritust. Niisutades su nahka sügavuti, annab kreem sulle kiirelt värske ja hoolitsetud tulemuse. Kreem imendub kiirelt ja jätab kerge tunde, kaitseb sind igapäevaste väliste stressorite ning UV kiirguse eest.

  36,00 €
 • Berrichi - reisikomplekt (10x2ml päevakreem + 10x2ml öökreem)
  Saadaval
  Berrichi - reisikomplekt (10x2ml päevakreem + 10x2ml...
  4744726010047

  Berrichi reisikomplekt sisaldab 10x2ml Berrichi päevakreemi ja 10x2ml Berrichi öökreemi. Kreemid on pakendatud 2ml kaupa pakenditesse.

  28,00 €
 • Berrichi - Vananemisvastane öökreem 50ml Berrichi - Vananemisvastane öökreem 50ml
  Saadaval
  Berrichi - Vananemisvastane öökreem 50ml
  4744726010023

  BERRICHI öökreem hoolitseb sinu näonaha eest ajal mil sa magad. Kreem on õrna tekstuuriga, niisutab ja imendub hästi, toidab nahka sügavuti ja soodustab kollageeni teket. Kreemissisalduvad bioaktiivsed ained võivad tekitada ajutist naha punetust.

  39,00 €
 • Berrichi - Vananemisvastane päevakreem 50ml Berrichi - Vananemisvastane päevakreem 50ml
  Saadaval
  Berrichi - Vananemisvastane päevakreem 50ml
  4744726010016

  Berrichi näokreem aeglustab sinu naha loomulikku vananemist. Cacay õli aitab taastada armidest kahjustada saanud nahka. Kreem niisutab ja toidab nahka sügavuti, imendub kiirelt ja jätab kerge tunde, sobib kasutamiseks ka meigi aluskreemina ja kaitseb sind igapäevaste väliste stressorite ning UV-kiirguse eest.

  36,00 €