Antud tootja tooted: BioNike

BioNike on juhtiv bränd Itaalia kosmeetikatööstuses, mis on saanud alguse 1930-ndatel Milanos kui ravimietteõte.

BioNike nimi tuleb kahest kreekakeelsest sõnast:

Bios = elu ja Nike = võit

BioNike tooted on:

  • Säilitusainetevabad
  • Nikkeltestitud
  • Parfüümivabad
  • Gluteenivabad

BioNike


BioNike on juhtiv bränd Itaalia kosmeetikatööstuses, mis on saanud alguse 1930-ndatel Milanos kui ravimietteõte.BioNike nimi tuleb kahest kreekakeelsest sõnast:


Bios = elu ja Nike = võit


Intuitsioonist rahusvahelisele turule


Bionike bränd on loodud tulevikule orienteeritud ettevõtjast apteekri poolt, kes 1960-ndatel mõistis, et kosmeetika võib olla ka kasulik mitte vaid täiendades, vaid ka toetades dermatoloogide poolt välja töötatud ravimeid. Nendel aastatel ei soovinud paljud dermatoloogid osaleda kosmeetikatoodete loomisega, kuid kosmeetikatoodetes leiduvate raskete metallide nahakontakti tõttu levisid elanikkonnas juba allergiad.


BioNike loojad mõistsid allergiate kasvava ohu olulisust ja võimalust pakkuda lahendust - 1990-ndatel alustasid nad koostöös kvalifitseeritud keemialaboritega meetodi välja töötamist, mis aitaks tuvastada isegi minimaalset kogust niklit.


See andis võimaluse luua kosmeetikat, mis on nikkel-testitud ja sobib seega ka kõige tundlikumale nahale.


BioNike kirjeldab end uhkusega kui teerajajat allergilise ja tundliku naha jaoks sobivate toodete loomisel ja turundamisel. Tänu, mida tarbijad on neile avaldanud on nad viinud üheks juhtivaimaks ettevõtteks Itaalia apteegi turul. Tänu sellele on nad jõudnud ka teiste riikide turgudele, kus BioNike levik aina kasvab. Hetkel on BioNike ametlikke maaletoojaid rohkem kui 50-s riigis üle maailma.   


BioNike kasv, mis on saavutatud tänu innovatiivsusele, teaduslikele uuringutele ja kõrgele kvaliteedile, on muutmas neid aina paremaks järjepidevalt, et seada veel ambitsioonikamad eesmärgid ja tulla toime uute väljakutsetega. 


Vaata lähemalt

Kokku tooteid antud tootjal: