Antud tootja tooted: Isabella`s Clearly

Isabella’s Clearly loodi tänu soovile pakkuda kõigile sobivaid ilutooteid nii juustele, nahale kui kehale, mis on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest. Meie soov on avaldada kasutajatele muljet toodete lihtsuse ja nende toimimisega.Isabella’s Clearly looduskosmeetika

Isabella’s Clearly looduskosmeetikaIsabella’s Clearly loodi tänu soovile pakkuda kõigile sobivaid ilutooteid nii juustele, nahale kui kehale, mis on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest. Meie soov on avaldada kasutajatele muljet toodete lihtsuse ja nende toimimisega.

Üleskasvades paelus noort Isabellat looduslike koostisosade ajalooline kasutus ilu heaks. Isabella veetis kvaliteetaega oma egiptuse ja eesti vanaemaga, õppides neilt kahe erineva põneva kultuuri kohta, millel oli üks kindel ühine joon - loodus ja selle saladused. Eestlased on tuntud ja uhked oma loodusearmastuse üle. Meie maast on 55% kaetud metsa-ga, meil on puhas õhk ning inimesed kes kannavad edasi Põhjamaa loodustoodete saladusi nii ravitsemise kui ilu jaoks. Egiptuse iidne kultuur ning viljakas Niiluse ja Vahemere rannik võimaldas tsivilisatsiooni sündi. Sealt pärinevad paljud looduslike õlide, soolade, taimede ja ilu saladused, mis on leidnud sajandite jooksul tee mujale maailma. Õppides looduslike koostisosade kasutamise ajalugu, mida Isabella vanaemad talle õpetasid ning tema enda kirg panid aluse Isabella's Clearly loomisele.


Kas teadsite, et inimesed üle kogu maailma kasutasid õliekstrakte ja taimi juuste-, naha- ja kehahooldustoodetes juba inimkonna algusest? Alles keemiatööstuse arenedes eelmise sajandi alguses muutusid koostisained radikaalselt. Viimastel aastatel on ilutööstus muutnud suunda ning hakanud pöörama suuremat tähelepanu looduslikele toodetele.


Juba 10,000 eKr Egiptuses kasutasid inimesed aroomiõlisid, et puhastada ja pehmendada oma nahka ja juukseid. Õlisid kasutati kaitseks päikese, tuule ja niiskuse eest. Mürr, tüümian, majoraan, kummel, lavendel, liilia, piparmünt, rosmariin, seedripuu, roos, aaloe, oliiviõli, seesamiõli, ja mandliõli olid peamised koostisosad kõigis kosmeetikatoodetes. Peamine küsimus, mis Isabellal mõtteis mõlkus oli, et kuidas neil õnnestus ilma tohutu hulga ilutoodeteta, mis praegu on tavapärased, hakkama saada.


Ta hakkas lõpuks kokku segama osaliselt samu koostisosi enda tarbeks. Aja jooksul moodustus täiuslik segu looduslikest koostisosadest. See segu õlidest aitas tal end hommikuti kiiremini valmis seada, samal ajal tundmata süüd kemikaalide kasutamise tõttu. Ka Sina võid sellest osa saada!


Isabella inspireeris oma isa, kes hiljem liitus ettevõtmisega ning koos loodi Isabella’s Clearly tootesari juustele, nahale ja kehale. Kui vajate lahendust kräsus juustele, kuivale nahale või soovite lõõgastuda aroomiterapeutilises vannis, niisutada peanahka või kasvatada pikemaid ja läikivaid juukseid – kasutage meie 100% looduslikke, efektiivseid ja positiivselt sõltuvust tekitavaid tooteid.


Vaata lähemalt
Näitame 1 - 3 kokku 3 tootest
 • Isabella`s Clearly LONG/PIKK - Looduslik juukseõli 60 ml Isabella`s Clearly LONG/PIKK - Looduslik juukseõli 60 ml
  -30%
  Saadaval
  Isabella`s Clearly - Looduslik juukseõli "PIKK" 60 ml
  866768000016

  Isabella`s Clearly PIKK on looduslik juukseõli erinevate eeterlike õlidega, mis soodustavad juuste kasvu ja hooldavad peanakka.60 ml

  9,10 € 13,00 € -30%
 • Isabella`s Clearly TAME/SILE - Looduslik juukseõli 60 ml Isabella`s Clearly TAME/SILE - Looduslik juukseõli 60 ml
  -30%
  Saadaval
  Isabella`s Clearly - Looduslik juukseõli "SILE" 60 ml
  0027706346454 /0009

  Isabella`s Clearly SILE on looduslik juukseõli puhaste eeterlike õlidega, mis muudab ka kõige kahusemad juuksed taas siledateks ning läikivateks.60 ml

  9,10 € 13,00 € -30%
 • Isabella`s Clearly SOFT/ILUS - Looduslik kehaõli 60 ml Isabella`s Clearly SOFT/ILUS - Looduslik kehaõli 60 ml
  -30%
  Saadaval
  Isabella`s Clearly - Looduslik kehaõli "ILUS" 70 ml
  0027706346430

  Isabella`s Clearly ILUS on looduslik kehaõli puhaste eeterlike õlidega. 60 ml

  9,10 € 13,00 € -30%