Antud tootja tooted: Sohvy

Naturaalne Eesti looduskosmeetika. Sohvy tooted on naturaalsed, orgaanilised ja käsitöö! Toodetele annavad imelise värske lõhna puhtad eeterlikud õlid ja allergiavabad lõhnaained. Ühtegi toodet ei ole testitud loomade peal. Tooted ei sisalda värvaineid, parabeene, sulfaate, mineraal- ja silikoonõlisid.

Sohvy - ehedad tervisliku elustiili tooted!Kõik Sohvy tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis, väikeses armsas tootmises Sauel. Iga toode on armastuse ja pühendumusega loodud käsitöö, et tagada kvaliteet, värskus, personaalsus - nii saab iga kreemitops õige energia ja hingamise! Sohvy tooted on naturaalsed, orgaanilised, tervislikud ja tõhusad - kasutusel on looduse vägevaim osa, teenimaks tervise heaolu.

Kreemipurke ümbritsevad lehekesed sümboliseerivad looduse elujõudu ja viitavad, et kasutusel on vaid kvaliteetseimad ja puhtaimad toorained. Toodetele annavad imelise värske lõhna puhtad eeterlikud õlid ja allergiavabad lõhnaained. Ühtegi toodet ei ole testitud loomade peal. Tooted ei sisalda värvaineid, parabeene, sulfaate, mineraal- ja silikoonõlisid.

Sohvy orgaanilisse nahahooldussarja kuuluvad näokreemid ja silmaümbrustooted, kehakreemid- ja koorijad, kätekreem, tooted beebiootel emale ja lastele, Lõhnatu sari.

Sohvy panustab inimeste teadlikkuse kasvatamisele ja loodusega kooskõlas elamisele. Sohvy moto on: Looduse naturaalne puudutus - see ongi luksus!

Vaata lähemalt

Kokku tooteid antud tootjal: