Antud tootja tooted: Töpfer

Töpfer Babycare - looduslik kosmeetika

Kõige õrnem hooldus loodusest
Parim sinu lapsele
Töpfer on beebidele ja lastele mõeldud sari Saksamaalt. Töpferil on 100 aastat kogemust beebikosmeetika ja toidu alal. Töpferi tooteid soovitavad ämmaemandad ja nahaarstid.

Töpfer Babycare - looduslik kosmeetika


 

Kõige õrnem hooldus loodusest
Parim sinu lapsele


Töpfer on beebidele ja lastele mõeldud sari Saksamaalt.

 

Töpferil on 100 aastat kogemust beebikosmeetika ja toidu alal. Töpferi tooteid soovitavad ämmaemandad ja nahaarstid.

Kõikidel toodetel on märge testitud dermatoloogide poolt Very Good märgiga. Tooraine on kõikidel Töpferi toodetel looduslik ja väga rangelt kontrollitud. Peamine on pakkuda beebi nahale õrna kohtlemist, et toetada naha loomulikke funktsioone.

 

 

Tooted ei sisalda parabeene, silikoonõlisid, phenoksetanoli, sünteetilisi lõhnaineid, ega värvaineid. Pakendid on BPA-vabad ja taaskasutatavad. Kõik tooted sobivad ka õrna ja tundliku nahaga täiskasvanutele.

 

Mida vajab beebi tundlik nahk?


Palju hellust ja õrna hooldust, mis on kohandatud areneva naha vajadustega. See on täpselt see, mida Töpfer pakub. Seetõttu on emad juba aastakümneid usaldanud Töpferi looduslike hooldustooteid.

Töpferi looduslikul hoolitsusel on kolmekordne toime. See kaitseb tundlikku nahka kahjulike väliste mõjude eest, see taastab naha loomuliku tasakaalu ning aitab järk-järgult tugevdada beebi naha kaitsevõimet. Looduslikest ravimtaimedest (saialill, jojoob, oliivid, valge soolill) valmistatud ekstraktid ja õlid ning nisukliid ja vadak toimivad nahka niisutavalt ja rahustavalt ning aitavad sellel kiiresti taastuda. Nii ei olegi üllatav, et ämmaemandad ja pediaatrid on Töpferi tooteid juba põlvkondi soovitanud.
Tänu optimaalsetele nahasõbralikele omadustele ja looduslikele toimeainetele on Töpferi looduslikud hooldustooted väga hinnatud ka tundliku nahaga täiskasvanute hulgas. Taimsed koostisained Töpferi toodetes on peaaegu eranditult mahepõllumajanduslikku päritolu.

Nisukliid


Väärtuslik toimeaine nahale


 •     seob soolasid

 •     rahustab põletikulisi protsesse

 •     puhastab ja väljutab mürke

 •     niisutab


Kaitse nahale


 •     mehaaniline kaitse

 •     kaitse keskkonnamõjude eest (kuumus, külm, UV-kiirgus)

 •     kaitse haigustekitajate eest

 •     kaitse dehüdratsiooni eest

 •     ühendub naha keratiiniga moodustades kaitsva kolloidse kihi

 •     kaitseb, taastab ja hooldab

 •     tugevdab nahka

 •     vähendab viiruste, bakterite ja seente sissetungi

 •     kaitseb rakke vabade radukaalide eest

 •     stabiliseerib antioksüdantseid vitamiine

 •     suure E- ja C-vitamiini ning karotenoidide sisaldusega


... kõige loomulikum otsus


Mis teeb Töpferi loodusliku beebihooldussarja nii eriliseks?
Töpferi loodusliku beebihooldussarja kvaliteet toetub teadusel ja kogemustel. Me oleme teinud tihedat koostööd ämmaemandate ja pediaatritega ning arendame jätkuvalt oma tooteid. Tooted on end tõestanud läbi põlvkondade ja toodetele tehakse jätkuvalt teaduslikku kontrolli.
Kasutame eranditult vaid parimat looduslikku toormaterjali. Sõltumatud instituudid tõestavad seda - sildiga "Sertifitseeritud looduslik kosmeetika vastavalt BDIH nõuetele", mis tagab täiendava ohutuse ja kinnitab, et toodetes kasutatavad taimse päritoluga koostisosad on enamasti pärit vaid kontrollitus mahetootmisest.

Usaldus on hea...
Meie hooldustooted ei sisalda värvaineid, säilitusaineid ja sünteetilisi lõhnaaaineid. Need ei sisalda ühtegi mineraalõli ega silikonõli .
See ei ole juhus, et lapsevanemad on juba põlvkondi usaldanud Töpferi tooteid.


Töpferi toodetel on tagatud kõrge turvalisus ja järjepidevalt kõrgekvaliteet.
Töpferi hooldustooteid soovitavad pediaatrid ja ämmaemandad.
Vaata lähemalt

Kokku tooteid antud tootjal: