Antud tootja tooted: Vestige Verdant

Vestige Verdant on märk õitsema puhkevast naturaalsusest ja elegantsest luksusest. Sellest, mis on päris. Nende väärtuste eest me seisame ning need on tunnused, mida kõrgelt hindame.

Ühtlasi usume, et orgaaniline, keemiavaba kosmeetika on ainuõige tulevikusuund ning kosmeetikatooted peavad olema tervist tugevdavad, mitte tervist ohustavad. Öeldakse, et ilu nõuab ohvreid – meie teame, et ilu tuleb hüvedega.

Meie tooted on meeleavaldus, monument tervislikule, orgaanilisele ja kaua kestvale ilule. Kõik Vestige Verdant tooted on orgaanilised kuna usume, et Sinu keha on tempel.

Vestige Verdant


Vestige Verdant on märk õitsema puhkevast naturaalsusest ja elegantsest luksusest. Sellest, mis on päris. Nende väärtuste eest nad seisavad ning need on tunnused, mida kõrgelt hindavad.


Ühtlasi usutakse, et orgaaniline, keemiavaba kosmeetika on ainuõige tulevikusuund ning kosmeetikatooted peavad olema tervist tugevdavad, mitte tervist ohustavad. Öeldakse, et ilu nõuab ohvreid – Vestige Verdant teab, et ilu tuleb hüvedega.


Vestige Verdant tooted on meeleavaldus, monument tervislikule, orgaanilisele ja kaua kestvale ilule. Kõik Vestige Verdant tooted on orgaanilised kuna usutakse, et Sinu keha on tempel.

Vaata lähemalt

Kokku tooteid antud tootjal: