Hõbešampoon on vajalik kellele ja milleks?

Imperity Professional hõbešampoon

Hõbešampoonid

Sellest artiklist leiad, miks ja kellele on hõbešampoonid. Esmapilgul kõlab nagu kallis, imelik ja ebavajalik, eks? Tegelikult on see asendamatu abimees kõikidele “võlts”-blondidele.

Ihaldatud blondid juuksed

Plaatinablond on enim ihaldatud juuksevärv. Sageli võib aga juhtuda, et blondeeritud juuksed muutuvad ebameeldivalt kollakaks. Miks see nii juhtub ja kuidas kollaka tooni tekkimist vältida?

Kui on soov muuta juuste tooni olemasolevast oluliselt heledamaks jääb juuksevärvist väheks ja appi tuleb blondeerimine. Blondeerimine on protsess, mis eemaldab keemiliselt juustest kunstlikud värvipigmendid ja/või muudab juustes oleva loomuliku värvipigmendi melaniini värvituks. Siin võib aga mängida vingerpussi nii eelnevalt kasutatud püsivärv, kui ka juustes loomulikult sisalduva punase värvipigmendi hulk. Seetõttu soovitatakse blondeerimist kodus mitte ette võtta vaid usaldada end väljaõppinud juuksuri kätesse. Vilunud juuksur oskab hinnata juuste olukorda ning oskab valida blondeerimiseks vajalikud kemikaalid sobivaimas vahekorras.

Lisaks värvimisapsudele võivad juuste kollasust põhjustada tugev UV-kiirgus ja  soolane merevesi ning sageli ka peapesuks kasutatav kraanivesi, kui selles juhtub olema rohkesti metallijääke. Seega tuleks juukseid pesta pehme veega ning heledaid kiharaid tuleks kaitsta nii liigse päikese kui soolase merevee eest. Eelkõige on aga oluline hooldada blondeeritud juukseid õigete hooldusvahenditega.

Kuidas hooldada blondeeritud juukseid?

Blondeeritud juuste pesuks sobivad sulfaadivabad šampoonid, mis puhastavad õrnalt nii juuksed kui peanaha. Kasuks tuleb ka see, kui šampooni koostisesse on lisatud sinist pigmenti, mis on kollase vastandvärv. Paljud hooldustooted aitavad kaitsta juukseid UV-kiirguse või merevee kahjuliku toime eest. Blondeeritud juustele on aga tõeliselt heaks abimeheks hõbešampoonid, mille eesmärk on vältida kollaka tooni tekkimist juustesse. Hõbešampoonid on sügapuhastavad ja neid ei tohiks kasutada igapäevaselt. Isegi kui šampoonil on kirjas, et see ei kuivata juukseid, oleks mõistlik ikka peale šampoonitamist kasutada rohkelt palsamit või teha lausa juuksemaski.

Millist hõbešampooni valida?

Soovitame proovida Imperity Professional hõbešampooni, mis kaitseb heledaks värvitud, triibutatud või halle juukseid inetu kollaka tooni tekkimise eest.

Lisaks hooldab šampoon juukseid siidiproteiinidega , mis lisab juustele sära ja pehmust ning erinevalt paljudest teistest hõbešampoonidest EI KUIVATA JUUKSEID. Juuksed tunduvad pärast pesu kerged, siidised, säravad ja lihtsasti kammitavad.

Tagasiside kasutajatelt on hea ja nad kinnitavad, et see on parim šampoon blondidele juustele.

 

Imperity Professional hõbešampoon

 

Aga mis oleks, kui hõbešampoon oleks looduslik?

Jah – meil on 95% looduslik hõbešampoon. Sarnaselt Imperityle on see salongitoode ja seda on võimalik osta ka liitrises pudelis, mis teeb selle kasutamise veidike soodsamaks. ToGetHair on uus bränd meie valikus (Eesti turul alates 2018), kuid Itaalias ja mujal maailmas juba heakskiitu saanud. Tooted on testitud raskemetallide suhtes ja aitavad efektiivselt ilma juukseid kuivatamata eemaldada kollast tooni. Selles looduslikum on sidrunimahla pähe määrimine ja päikese käes seismine, kuid see on juustele juba kahjulikum, kui hõbešampoon eales olla saaks.

Togethair hõbešampoon

Hõbešampoon teeb juuksed lillaks

Osad inimesed kurdavad, et hõbešampoon teeb juuksed lillaks. Üks põhjusteks võib olla, et hoiad šampooni liiga kaua peas. Kui aga see pole see, siis ilmselt on juuksed liiga poorsed. Proovi vahetada hõbešampoon nõrgema toimega šampooni vastu või kasuta toonivat palsamit. Näiteks Kemon Yo Cond hõbedase tooniga.

Loomuliku blondi hooldustooted

Kui hõbešampoonid on enamasti värvitud blondidele, siis loomulikule blondile soovitame näiteks looduslikku kummeliga tooteid (Näiteks ToGetHair Pure sari). Lisaks on spetsiaalselt blondidele keskendunud kõik Schultz tooted.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaga seda infot ka teistega