Salt of the Earth - Deodorant sprei Ocean + Coconut 100ml
Tootekood : 5025452000762
Meloni, tsitruse ja kookose lõhnakombinatsioon annab suurepärase suvise ookeani lõhnanootidega aroomi.
100% loodusliku koostisega deodorant ei ummista poore, pärsib ebameeldivat higilõhna ning ei jäta riietele valgeid jälgi.
Cosmos Natural sertifikaadiga.
Omadused
Ei sisalda | : parabeene |
Ei sisalda | : alkoholi |
Ei sisalda | : alumiiniumi |
Omadused | : Kaitsev |
Omadused | : Lõhnastab |
Omadused | : Niisutav |
Omadused | : Rahustav |
Omadused | : Värskendav |
Sisaldab | : Aloe vera |
Olek | : Sprei |
Sertifikaadid ja auhinnad | : COSMOS Natural |
Kellele? | : Täiskasvanud |
Kellele? | : Seeniorid |
Millisele keha piirkonnale? | : Nahk |
Mille puhul sobib? | : Higistamine |
Rohkem infot -
Salt of the Earth - Deodorant sprei Ocean + Coconut 100ml
Salt of the Earth Ocean & Coconut deodorant sprei on 100% looduslik deodorant, mis pakub kauakestvat ja usaldusväärset kaitset higilõhna vastu. Selle troopiline aroom ühendab kookose, meloni ja tsitruse värsked noodid, luues suvise ja ookeanituulega inspireeritud lõhnakogemuse.
Toode on COSMOS Natural sertifikaadiga ning sisaldab orgaaniliselt kasvatatud koostisosi, mis hoolitsevad samaaegselt nii naha kui ka keskkonna eest. Deodorandi põhikoostisosad – looduslikud mineraalsoolad ja orgaaniline aloe vera – moodustavad nahale nähtamatu kaitsva kihi, mis takistab ebameeldivat lõhna põhjustavate bakterite kasvu, jättes naha värskeks ja kuivaks.
Miks eelistada Salt of the Earth Ocean & Coconut deodorant spreid?
– Troopiline suvine lõhn – kookose, meloni ja tsitruse värsked aroomid
– Kauakestev kaitse – looduslikud mineraalsoolad tagavad tõhusa kaitse kogu päeva vältel
– Ei jäta riietele valgeid jälgi – koostisosad ei määri ega jäta plekke
– Aloe veraga rikastatud – niisutab ja rahustab nahka, sobib ka tundlikule nahale
– 100% looduslik koostis – looduslikud ekstraktid, õlid ja mineraalsoolad tagavad tõhusa, kuid õrna hoolduse
– Sobib ka lastele alates 6. eluaastast – õrn ja ohutu kogu perele
– COSMOS Natural sertifikaat – tõend kvaliteetsete ja ökoloogiliste koostisosade kohta
– Julmusevaba ja vegan – ei ole testitud loomadel ega sisalda loomseid koostisosi
Vaba kahjulikest ainetest
Ei sisalda: Aluminium Chlorohydrate, alkoholi, CFC’s, propellente, parabeene ega triklosaani.
Salt of the Earth Ocean & Coconut deodorant sprei – looduslik värskus, mis viib su mõtted randa.
Salt of the Earth - Deodorant sprei Ocean + Coconut 100ml kasutamine
Kasutamine: Kanna kuivale ja puhatale nahale.
Salt of the Earth - Deodorant sprei Ocean + Coconut 100ml koostisosad
Koostisosad: Aqua, Potassium Alum, Propanediol, Glycerine, Magnesium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-10-Laurate, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum)*, Galactoarabinan, Sodium Anisate, Citric acid. *Benzyl Salicylate, *Amyl Cinnamal, *Geraniol, *Linalool, *Coumarin, *Citronellol, *Limonene, *Eugenol, *Citral, *Cinnamyl Alcohol, *Farnesol. *From natural botanical extracts and essential oils. **Organically grown.