Rohkema info nägemiseks mine põhilehele »

Jovely - Kehakoorija Greip & Apelsin 250g

Viide:4742950010185

Luksuslik Greibi & Apelsini kehakoorija hoolitseb õrnalt Sinu naha eest. Suhkur koorib õrnalt nahka ning eemaldab sellelt surnud rakud. 

10,50 € KM-ga


Rohkem infot

Jovely - Kehakoorija Greip & Apelsin suhkruga 

Jovely Naturals kehakoorijad 

Luksuslik Greibi & Apelsini kehakoorija hoolitseb õrnalt Sinu naha eest. Suhkur koorib õrnalt nahka ning eemaldab sellelt surnud rakud. Kehakoorija sisaldab rohkelt sheavõid ja mandliõli, mis toidavad ja niisutavad kuiva nahka ning jätavad selle eriliselt pehmeks- pärast koorimist on Sinu nahk niisutatud ning ei vaja enam kreemitamist.
Koorijas sisalduvad greibi ja apelsini eeterlikud õlid loovad hea enesetunde ning vähendavad närvipinget. Greibi eeterlik õli tõstab tuju ning aitab organismil vabaneda jääkainetest.

Jovely - Kehakoorija Greip & Apelsin suhkruga kasutamine

Kasutamine: Kanna väike kogus kehakoorijat niiskele nahale, masseeri ringjate liigutustega, loputa.

Säilitada toodet temperatuuril alla 25C, eemal otsesest päikesevalgusest.

Jovely - Kehakoorija Greip & Apelsin suhkruga koostisosad

Koostisosad: Sucrose (suhkur), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandliõli), Butyrospermum Parkii Butter (sheavõi), Tocopherol (vitamiin E), Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerine, Sorbic Acid (ECOCERT sertifikaadiga säilitusaine),Citrus Aurantium Dulcis Oil (apelsini eeterlik õli), Citrus Grandis Oil (greibi eeterlik õli), Cl77491 (punane savi), Limonene*

*esineb naturaalsel viisil eeterlikes õlides

Parimad kehakoorijad: Kuidas saavutada sujuv ja särav nahk?

Kes meist ei armastaks pehmet ja siledat nahka? Kuid sageli võib nahk muutuda kuivaks, karedaks ja elutuks. Õnneks on olemas lihtne viis, kuidas anda oma nahale värske ja särav välimus - kehakoorija. Kehakoorija on suurepärane vahend naha uuenemise stimuleerimiseks ja surnud naharakkude eemaldamiseks, jättes naha pehme, sileda ja ühtlase tooniga.

Kuidas kehakoorija toimib?

Naha loomulik uuenemisprotsess toimub järk-järgult. Naha pindmised rakud surevad ja sügavamates kihtides tekivad nende asemele uued rakud. Kuid vananemine ja erinevad välised tegurid, nagu kuiv õhk, halb ilm, saasteained ja UV-kiirgus, aeglustavad seda protsessi. Just siin tulebki appi kehakoorija, mis eemaldab nahalt surnud naharakud, mustuse ja rasu, parandab naha mikrovereringet ning ergutab uute rakkude teket. Kooritud nahk on pehmem, siledam ja ühtlasema tooniga.

Millal kasutada kehakoorijat?

Kehakoorijat võib kasutada regulaarselt, kuid on olukordi, kus peaksite selle kasutamisest hoiduma. Järgnevalt on välja toodud viis olukorda, millal võib olla vajalik kehakoorija kasutamisest hoiduda.

  1. Päikesepõletuse korral: Kui olete päikesepõletuse saanud, on teie nahk tundlik ja ärritunud. Kehakoorija kasutamine võib selles olukorras olla valulik ja halvendada nahakahjustusi. Päikesepõletuse korral tuleks nahka ravida ja lasta sellel taastuda enne kehakoorija kasutamist.
  2. Pärast operatsiooni: Pärast operatsiooni vajab teie nahk aega taastumiseks. Koorija kasutamine võib eemaldada paranemisprotsessis olulisi komponente ja viivitada naha taastumisega. Lisaks võib koorija eemaldada õmblused, mis on alles paranemisjärgus.
  3. Nahka või pigmendilaike valgendavate ainete kasutamisel: Kui kasutate nahka või pigmendilaike valgendavaid kreeme või aineid, tuleks kehakoorija kasutamisest hoiduda. Koorimine võib põhjustada põletikku ja hüperpigmentatsiooni, mis omakorda võib nahka tumedamaks muuta.
  4. Enne või pärast naha keemilist koorimist: Keemiline koorimine eemaldab juba naha kihi. Seega pole vaja seda topelt teha, kasutades kehakoorijat. Keemilise koorimise järel tuleks nahka pigem niisutada, mitte hõõruda või koorida.
  5. Putukahammustuste korral: Kui teil on putukahammustusi, tuleks kehakoorija kasutamisest hoiduda. Koorimine võib levitada mürgiseid aineid ja suurendada punetust ja sügelust.

Kuidas valida parim kehakoorija?

Kehakoorijaid on mitmesuguseid ja oluline on valida enda nahatüübile sobivaim toode. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil valida õige kehakoorija vastavalt teie nahatüübile:

  • Kuiv nahk: Kui teil on kuiv nahk, eelistage õrnemaid kehakoorijaid, mis sisaldavad niisutavaid koostisosi nagu oliiviõli, kookosõli või mandliõli. Vältige tugevaid või happelisi koostisosi, mis võivad nahka ärritada.
  • Rasune nahk: Kui teil on rasune nahk või kalduvus aknele, valige kehakoorijad, mis sisaldavad salitsüülhapet või teepuuõli. Need koostisosad aitavad puhastada poore ja vähendada aknet.
  • Tundlik nahk: Kui teil on tundlik nahk, valige õrnad kehakoorijad, mis ei sisalda tugevaid lõhna- ega värvaineid. Otsige tooteid, mis on märgistatud kui "sobib tundlikule nahale".

Kuidas kasutada kehakoorijat?

Kehakoorija kasutamine on üsna lihtne protsess, kuid mõned näpunäited võivad aidata teil saavutada parimad tulemused:

  1. Niisutage nahka: Enne kehakoorija kasutamist niisutage nahka sooja veega. See aitab avada poore ja valmistab naha ette koorimiseks.
  2. Kandke koorija nahale: Võtke väike kogus kehakoorijat kätele ja masseerige see ringjate liigutustega nahale. Vältige liiga tugevat survet, et mitte nahka ärritada.
  3. Loputage hoolikalt: Pärast koorimist loputage kehakoorija hoolikalt maha sooja veega. Veenduge, et kõik koorija jäägid oleksid nahalt eemaldatud.
  4. Niisutage nahka: Pärast koorimist kasutage nahka niisutavat kreemi või ihupiima. See aitab hoida nahka niisutatuna ja pehmena.

Kokkuvõte

Kehakoorija on suurepärane vahend naha uuenemise stimuleerimiseks ja surnud naharakkude eemaldamiseks. Kuid on olukordi, kus peaksite kehakoorija kasutamisest hoiduma, nagu päikesepõletuse, operatsioonijärgse taastumise, naha valgendamise või keemilise koorimise korral. Valige enda nahatüübile sobiv kehakoorija ja järgige õiget kasutamistehnikat. Nii saavutate sujuva ja särava naha, mis jääb meelde ka peale koorimise protseduuri.