Rohkema info nägemiseks mine põhilehele »

Jovely - Kehakoorija Laim & Sidrun meresoola ja sheavõiga 300g

Viide:4742950010192

Meresool eemaldab surnud naharakud ning aitab kehast väljutada jääkained.  Kehakoorija sisaldab rohkelt sheavõid ja mandliõli, mis toidavad ja niisutavad kuiva nahka ning jätavad selle eriliselt pehmeks- pärast koorimist on Sinu nahk niisutatud ning ei vaja enam kreemitamist.

10,50 € KM-ga


Rohkem infot

Kehakoorija Laim & Sidrun meresoola ja sheavõiga

Jovely Naturals looduslik kehahooldus

Meresool eemaldab surnud naharakud ning aitab kehast väljutada jääkained.  Kehakoorija sisaldab rohkelt sheavõid ja mandliõli, mis toidavad ja niisutavad kuiva nahka ning jätavad selle eriliselt pehmeks- pärast koorimist on Sinu nahk niisutatud ning ei vaja enam kreemitamist.

Kehakoorijas sisalduvad laimi ja sidruni eeterlikud õlid annavad sellele värske lõhna. Laimi eeterlik õli peletab väsimuse ning sidruni eeterlik õli on tuntud kui looduslik antidepressant, samas aitab see väärtuslik õli võidelda tselluliidiga.

Kasutamine: Kanna väike kogus kehakoorijat niiskele nahale, masseeri ringjate liigutustega, loputa.

Säilitada toodet temperatuuril alla 25 C, eemal otsesest päikesevalgusest.

 

Koostis: Sodium Chloride (meresool),Prunus Amygdalus Dulcis Oil (magusa mandli õli), Butyrospermum Parkii Butter (sheavõi), Tocopherol (vitamiin E), Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerine, Sorbic Acid ( ECOCERT ja COSMOS sertifikaadiga säilitusaine), Citrus Aurantifolia Oil (laimi eeterlik õli), Citrus Medica Limonum Oil (sidruni eeterlik õli), Citral*, Limonene*

*esineb naturaalsel viisil eeterlikes õlides

Kaal: 300g

Kehakoorijate kasutamine: Parimad näpunäited ja hoiatused

Kes meist ei sooviks pehmet ja säravat nahka? Sageli aga võib nahk muutuda kuivaks, karedaks ja tuhmiks. Õnneks on olemas tõhus abivahend, mis aitab nahka uuendada ja taastada - kehakoorija. Kehakoorija eemaldab nahalt surnud naharakud, mustuse ja rasu ning parandab naha mikrovereringet. See artikkel annab ülevaate kehakoorijate kasutamise eelistest ning jagab näpunäiteid, millist kehakoorijat valida vastavalt nahatüübile. Samuti hoiatame, millal kehakoorija kasutamine on vastunäidustatud.

Kehakoorijate eelised

Kehakoorijate kasutamisel on mitmeid eeliseid, mis aitavad saavutada pehme, sileda ja tervisliku naha:

  1. Eemaldab surnud naharakud: Koorimine aitab eemaldada nahalt surnud naharakud, mis kogunevad pinnale ja muudavad naha tuhmiks. Selle tulemusena muutub nahk säravamaks ja nooruslikumaks.
  2. Parandab naha tekstuuri: Kehakoorija tasandab naha tekstuuri, vähendades ebaühtlusi, nagu naha ebatasane pind või karvapooride ummistumine. See aitab nahal välja näha ühtlasem ja siledam.
  3. Stimuleerib naha uuenemist: Koorimine ergutab naha loomulikku uuenemisprotsessi, kiirendades uute rakkude moodustumist. See aitab kaasa naha taastumisele ja parandab naha üldist tervist.
  4. Parandab niisutavate toodete imendumist: Kooritud nahk omastab niisutavaid tooteid paremini, aidates neil sügavamale naha sisse tungida. See tagab naha parema niisutatuse ja pehmuse.
  5. Lõõgastav ja stressi vähendav: Kehakoorija kasutamine võib olla lõõgastav ja stressi vähendav protsess. Massaažiliigutused ja meeldivad aroomid aitavad lõdvestada keha ja meelt ning luua rahuliku ja nauditava spaakogemuse kodus.

Milline kehakoorija sobib sinu nahatüübile?

Kehakoorijaid on erinevaid, mis sobivad erinevatele nahatüüpidele. Siin on mõned näpunäited, kuidas valida õige kehakoorija vastavalt oma nahatüübile:

  • Kuiv nahk: Kui sul on kuiv nahk, eelista õrnemaid kehakoorijaid, mis sisaldavad niisutavaid koostisosi, nagu oliiviõli, kookosõli või mandliõli. Väldi koorijaid, mis sisaldavad tugevaid või happelisi koostisosi, mis võivad nahka ärritada.
  • Rasune nahk: Kui sul on rasune nahk või kalduvus aknele, vali kehakoorijad, mis sisaldavad salitsüülhapet või teepuuõli. Need koostisosad aitavad kontrollida rasueritust ja vältida pooride ummistumist.
  • Tundlik nahk: Kui sul on tundlik nahk, eelista õrnemaid kehakoorijaid, mis ei sisalda tugevaid lõhnaaineid ega ärritavaid koostisosi. Otsi koorijaid, mis on märgistatud "sobib tundlikule nahale" või "hüpoallergeenne".
  • Normaalne nahk: Kui sul on normaalne nahk, võid valida laiemast valikust erinevaid kehakoorijaid. Võid proovida erinevaid koostisosi ja tekstuuriga koorijaid ning leida enda jaoks sobivaima.

Kuidas kasutada kehakoorijat?

Kehakoorija kasutamine on lihtne, kuid oluline on lähtuda mõningatest juhistest, et saada parimad tulemused ja vältida nahale liigset koormust:

  1. Valmistu ette: Enne kehakoorija kasutamist soovitatakse nahka niisutada sooja veega. See aitab avada poorid ja valmistada nahka ette koorimiseks.
  2. Kanna koorija nahale: Võta käeulatusse soovitud kogus kehakoorijat ja masseeri seda ringjate liigutustega nahale. Väldi liigset survet, et mitte nahka ärritada.
  3. Keskendu probleemsetele piirkondadele: Kui sul on nahal konkreetseid probleeme, nagu kuivad piirkonnad või karvapooride ummistumine, keskendu nendele piirkondadele koorimisel. Masseeri neid piirkondi veidi intensiivsemalt, et aidata kaasa naha taastumisele.
  4. Loputa hoolikalt: Pärast koorimist loputa nahk hoolikalt puhta veega. Veendu, et kõik koorija jäägid oleksid nahalt täielikult eemaldatud.
  5. Niisuta nahka: Pärast koorimist on oluline nahka niisutada. Kasuta rikkalikku kehakreemi või niisutavat õli, et lukustada niiskus naha sisse ja hoida nahk pehme ja sile.

Millal vältida kehakoorija kasutamist?

Kuigi kehakoorija kasutamine on üldiselt kasulik, on olukordi, kus tuleks sellest hoiduda:

  • Päikesepõletus: Kui sul on päikesepõletus, on nahk juba ärritunud ja tundlik. Koorija kasutamine võib põhjustada ebameeldivat valu ja halvendada põletikku. Oota, kuni nahk on paranenud, enne kui kasutad kehakoorijat.
  • Operatsioonijärgne taastumine: Pärast operatsiooni vajab nahk aega paranemiseks ja taastumiseks. Koorimine võib häirida paranemisprotsessi ja suurendada armide teket. Küsi oma arstilt, millal on sobiv aeg kehakoorija kasutamiseks pärast operatsiooni.
  • Naha valgendamine: Kui kasutad nahka valgendavaid kreeme või aineid, tuleks vältida kehakoorija kasutamist. Koorimine võib ärritada nahka ja süvendada pigmendilaike või hüperpigmentatsiooni. Konsulteeri oma dermatoloogiga, enne kui kasutad kehakoorijat nahapiirkondades, kus oled kasutanud nahka valgendavaid tooteid.
  • Naha keemiline koorimine: Keemiline koorimine juba eemaldab naha pinnalt surnud naharakud, seega ei ole vaja seda korrata kehakoorijaga. Lase keemilisel koorimisel teha oma tööd ja ära kasuta kehakoorijat enne ega pärast protseduuri.
  • Putukahammustused: Kui sul on putukahammustused, võib koorimine põhjustada naha ärritust ja sügelust. Koorimine võib levitada mürgistust ja suurendada põletikku. Oota, kuni putukahammustused on paranenud, enne kui kasutad kehakoorijat.

Kokkuvõte

Kehakoorijate kasutamine on suurepärane viis naha uuendamiseks ja taastamiseks. Koorija eemaldab surnud naharakud, parandab naha tekstuuri ning aitab niisutavatel toodetel paremini imenduda. Vali kehakoorija vastavalt oma nahatüübile ja järgi õiget kasutamistehnikat. Oluline on vältida kehakoorija kasutamist päikesepõletuse, operatsioonijärgse taastumise, naha valgendamise, keemilise koorimise ja putukahammustuste korral. Hoolikas kehakoorija kasutamine aitab sul saavutada pehme, sileda ja terve naha, mis kiirgab ilu ja enesekindlust.