AHAVA KUIV KEHAÕLI KAKTUSE & ROOSA PIPRAGA

Ahava kuiv kehaõli

AHAVA KUIV KEHAÕLI KAKTUSE & ROOSA PIPRAGA

Olin juba mõnda aega planeerinud, et kui kehakreem otsa saab, siis järgmisena proovin mõnda kehaõli. Need tunduvsid nii uhked ja luksuslikud, eks hindki peegeldab seda, et nendes on midagi enamat.
Nüüd, tutvudes Mia24 e-poe lehel erinevate kehaniisutajatega (talvel on ju keha eriti kuiv ja mina ilma kreemitamata kuidagi ei saa), köitis mu pilku eksootiliste koostisosadega Ahava kehaõli. Otsustasin proovida.
Kui toote kätte sain, siis imetlesin kõigepealt ilusat pakendit, no juba see oli nii ilus roosa, et ei raatsinud ära visatagi. Tõesti, 10 punkti disaineritele!
Väike üllatus oli pudel - e-poe pildil oli see roosat värvi, aga minu pakendis oli see hoopis kollane. Aga no see pole ka väga oluline. Pudel on klaasist, mõnusalt käepärane ja pihusti töötab hästi, doseerib just parasjagu ja piisavalt ühtlaselt.
Mulle väga meeldib selle kehaõli lõhn - naiselik ja sensuaalne.

Ahava kuiv kehaõli muudab naha:

siledaks

siidiseks

säravaks

AHAVA KEHAÕLI KASUTAMINE

Mina kasutan seda õli peale dushi all käimist. Kuivatan keha kergelt ära ja siis pritsin niiskele nahale kehaõli. Olen kuulnud, et see pidavat niiskust kinni hoidma, et siis ei kuiva nii ruttu ära. Loomulikult võib seda õli kasutada ka mistahes ajal kuivale nahale. Vahest päeva jooksul tunnen, et jalgade kuiv nahk kiheleb, siis annab kehaõli peale kandmine kohest leevendust.
Kasutasin seda ka korra näonahale, aga seal hakkas see kergelt nagu õhetama ja siis hiljem, kui lugesin uuesti e-poe kodulehelt kehaõli tutvustust, siis oligi seal kirjas, et pipar tekitab kerget õhetust. Kehal pole seda tunda, aga näonahk on ikka oluliselt tundlikum.
Õli koostis pole üldse nii väga õline, kui nimetusest arvata võiks. See imendub üpris ruttu, jättes naha elastseks ja mõnusa aroomipilve keha ümber hõljuma.
Mina olen oma uue tootega küll väga rahul. Tundub, et seda jätkub pikaks ajaks, sest peale pritsides on doseerimine parasjagu piisav, ei ole seda ohtu nagu kreemiga, et pigistad tuubist liiga palju.
Kuna Ahava puhul on tegemist veel loodusliku, parabeenivaba ja nahasõbraliku tootesarjaga, siis kasutan seda ise julgesti ja soovitan ka teistele!

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga