Biaks – Eestis valmistatud toidulisandid!

Biaks – mis see on?

Biaks on bränd, mis on üks väheseid toidulisandite tootjaid Eestis, mille valikust leiate toidulisandeid/vitamiiine, millel  puuduvad magusained (sh. suhkrud), täiteained, säilitusained ja muud lisaained. See tähendab, et kõik “Biaks” brändi tooted on maitselt just sellised, nagu maitsevad konkreetse toote valmistamisel kasutatud komponendid. “Biaks” toidulisandid on inimestele, kes hindavad toidulisandite ja loodustoodete puhtust selle kõige otsesemas mõttes.

Oled vaadanud, et toit sisaldaks võimalikult vähe E-aineid, suhkruid, värvaineid või GMO-d? Miks mitte seda vaadata ka vitamiinide ja toidulisandite puhul! “Biaks” on esimene Eesti ettevõte, kes keskendub just selliste toodete valmistamisele ja turundamisele.

Milliseid tooteid Biaksil on?

Biaksi valikus on C- ja D-vitamiinid, vajalikud toidulisandid nagu raud, magneesium ja MSM. Lisaks nendele üsna levinud toodetele on ka olemas spetsiaalsed segud, mis on hoolikalt valitud koostisosadest nagu näiteks energiasegu ja mitmetoimeline Mumio Mix. Biaks erinevalt teistest Eesti toidulisandite tootjatest ei tegele ainult toidulisanditega, neil on ka juustele mõeldud väljalangemise ja kõõmavastane hooldus ja liigestele mõeldud hooldus.

Kas Biaksi tooted sobivad veganitele?

Biaksi enamus tooted on pulbri kujul, mistõttu ei pea muretsema kapslimaterjali pärast. Kõik Biaksi tooted sobivad veganitele, v.a. D3 vitamiin, mida saadakse lambavillast. D3 vitamiin on sobiv taimetoitlastele.

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga