Klientide meigilemmikud 2014 (IsaDora kosmeetika)

Mia24 klientide lemmiktooted

Jaanuar on kokkuvõtete tegemise kuu. Nii heitis ka Mia24.ee pilgu möödunud aastasse, et teha selgeks, milliseid kaupu meie kliendid kõige rohkem ostsid. Esimesena tutvustame Sulle enimostetud meigitooteid.

1. IsaDora Hypo-Allergenic Mascara – ripsmetušš eriti tundlikele silmadele

1127_HypAllMas2-280x280

Seda ripsmetušši on meie kliendid armastanud juba päris mitu aastat. Eriti tundlikele silmadele ja lühikestele ripsmetele mõeldud ripsmetušš on vaba kahjulikest lisaainetest, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Ripsmetušši eriline sale hari sobib eriti hästi just lühemate ripsmete värvimiseks. Tušš on ilmastikukindel. See tähendab seda, et ootamatu uduvihm või kinos armastuslugu vaadates poetatud pisarad ei tee Sinust hetkega “pandakaru”. Parfüümivaba ja oftalmoloogiliselt (silmaarstide poolt) testitud tušš sobib ka kontaktläätsede kandjatele. Saadaval musta, pruuni ja sinist värvi.

Hind: 13,80€ (7 ml)

 

2. IsaDora Volume & Curl – koolutav ja tihendav ripsmetušš

Ripsmetušši kasutavad ka need, kes tavapäraselt end eriti meikida ei armasta. Seetõttu pole ka imestada, et teinegi meigilemmik on ripsmetušš. Esmalt märkad, et Volume & Curl ripsmetušil on eriline kumera kujuga hari, millega tušši ripsmetele kandmine on mugav ja lihtne. Harja parim omadus on aga kumerus, mille abil on hõlbus anda ripsmekaarele kaunis koolutatud kuju. Ilmastikukindel tušš püsib kogu päeva veatuna ja selle eemaldamiseks on Sul vaja vaid sooja vett. Saadaval musta ja tumepruuni värvi. Loomulikult on tušš parfüümivaba ning oftalmoloogiliselt testitud.

Hind: 16.05€ (12 ml)

3. IsaDora Under Cover Face Primer – jumestuse aluskreem

See aluskreem on tõesti eriline toode ja teeb täpselt seda, mida kirjeldus lubab: täidab nähtamatult peened kortsukesed ja poorid ning loob sileda ühtlase jume, mis aitab jumestusel nahal püsida. Niisutav ja matistav ning naha punetust vähendav aluskreem sobib kõikidele nahatüüpidele. Kui soovid loomulikumat jumestust pole jumestuskreemi peale kanda vajagi. Parfüümivaba ja kliiniliselt testitud.

Hind: 23.30 (30 ml)

Jaga seda infot ka teistega