Meie klientide lemmik juuksehooldustooted

Meie klientide lemmik juuksehooldustooted

Hiljuti tõime Teieni meigilemmikud. Nüüd on järjekord juuksehooldustoodete käes. Kuid seekord ei piirduks vaid kolme tootega, sest meie valik on väga lai ja igal brändil on omad erilised plussid.

Kui Sa soovid pakkuda oma juustele parimat, siis just Kemoni Actyva tooted on need, mis on Sinu jaoks loodud. Actyva on professionaalne juuksehooldustoodete bränd, mis on võimalikult leebe koostisega. Šampoonid on sulfaadi- ja parabeenivabad, toodetes ei ole kasutatud kunstlikke lõhna- ja värvaineid, lisatud on naturaalseid tõhusaid taimseid koostisosi ja toodete pakendid on biolagunevad. Kemon pakub kindlat kvaliteeti tehes kummarduse looduse ja inimese vahelisele koostööle. Kui valid Actyva tooted, teed seda ka Sina! Actyva toodetel on ka ICEA Vegan sertifikaat.

bellessere

Actyva ostetuimateks toodeteks möödunud aastal olid: Bellessere luksuslik juukseõli, Tugevdav ja kaitsev (Nuova Fibra) šampoon ja juuste väljalangemisvastane (P -Factor) šampoon. Bellessere juukseõli on üldse kõige müüdum toode meie e-poes! Imeline lõhn ja suurepärased omadused on see, miks meie kliendid Bellessere juukseõli hindavad. Kuivadele ja töödeldud juustele mõeldud Nuova Fibra tooted, tulid eelmisel aastal taas müügile täienenud koostisega.

Actyva P factor

Juuste väljalangemisvastane P-Factor šampoon on meie valikus olnud mitu aastat. Kui on probleem väljalangevate juustega tasub P-Factor sarja tooteid kindlasti proovida.

 

 

Kemoni Liding Care on Actyva noorem “sõsar”, mis pakub samuti professionaalset juuksehooldust, aga pisut soodsama hinnaklassiga. Liding tooted on meie klientide poolt hästi vastu võetud ja möödunud hooaja lemmikud olid: värvitud juuste šampoon Happy Color, kõõmašampoon Balance Touch ning universaalne juuksepalsam Magic Cond.

Kõige “magusama” hinnaklassiga on meie valikus Imperity Professional tooted.

Tutvu meie laia juuksehooldustoodete valikuga e-poe lehel. Kui peaksid jääma hätta õige hooldustoote valimisega, võta julgesti ühendust klienditeenindusega. Saada e-kiri, helista või kasuta e-poe lehe alumises paremas nurgas asuvat online klienditeeninduse vormi. Aitame rõõmuga!

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga