Physicians Formula – 100% naturaalne tihendav ja pikendav ripsmetušš 12.90€

Tootetutvustus

Valime enda tootetutvustusse nii klientide soovitatud kui ka kaebusi saanud tooteid, et hoida enda sortimendis tooteid, mida ise tunneme ja teame ning mis vastavad meie ootustele. Kui soovid järgmist tootetutvustust lugeda mingi kindla toote kohta, siis palun anna meile sellest teada! Tänane tootetutvustus on tagastatud ja kaebuse saanud toote kohta. Loe kindlasti edasi!

Physicians Formula – 100% naturaalne tihendav ja pikendav ripsmetušš 12.90€

Tegemist on naturaalsetest koostisosadest ripsmetušiga. Klient, kes endale selle tellis avastas pakendit avades, et toode on kuivanud. Palusime toote tagastada ja vahetuseks valis klient endale Isadora – Ripsmetušš tundlikele silmadele. Kuna aga probleemne toode on avatud, siis edasi müüki see ripsmetušš ei jõua ja otsustasime sellest teha tootetutvustuse, et ka ise aru saada, kas toote kvaliteet on mitterahuldav.

Uurisin toodet googeldades ja avastasin, et taolist kuivamise probleemi on esinenud ka teistel inimestel erinevatest riikidest. Võtsime ühendust maaletoojaga, et saada aru kas probleem on partiis või tootes või hoiustamistingimustes. Maaletooja vastas meile, et selle toote väidetav kuivus on tingitud sellest, et sisaldus on naturaalne ja erinebki tavalisest ripsmetušist konsistensi poolest. Ripsmetušš aga pidi peale kandes olema täiesti normaalne. Seda me nüüd siin testimegi 🙂

Minu isiklik arvamus

 

 

Ripsmetušši avades on tõesti näha, et see on kuivemat tüüpi. Usaldades aga maaletoojat, kandsin ripsmetuši peale ja minu jaoks oli tulemus küll täiesti sobiv. Ta ei ole peale kandes selline “kuivanud ripsmetušš” nagu võiks arvata. Arvestades tema leebet koostist, mis ripsmetele halvasti ei mõju, olen õnnelik, et sellise ripsmetuši avastasin. Kuna ma igapäevaselt ripsmetuši ei kanna, siis tegin katsetamiseks ühe kihi, et saada olemusest aru. Terve päeva jooksul ei läinud ripsmetušš laiali ega pudenenud. Minu meelest on see looduslikest ripsmetušidest parim, mida kasutanud olen.

 

 

 

 

Brändi tutvustus

Physicians Formula tooted on lihtsalt kasutatavad ja mõeldud õrnale nahale.
Kõik sai alguse armastusest. Dr. Frank Crandall lõi oma naisele unikaalse liini kosmeetikatoodetest, mis muutsid kosmeetika olemust. See on esimene hüpoallergeeniline, dermatoloogiliselt testitud meigibränd, mis sobib tundlikule nahale ja silmadele. Mitte ükski Physicians Formula toode ei sisalda teadaolevaid 132 kahjulikke aineid ja allergeene.

Toote lühikirjeldus

Looduslikku päritolu ja 70% orgaaniliste koostisosadega ripsmetušš, mis ühendab veetluse ja hoolitsuse, et ripsmed näeksid oivalised ja terved välja. Naturaalne kooskospähkli kokteil + taimne segu aitavad suurendada volüümi, pikendada, tihendada, piiritleda, modelleeerida, koolutada ripsmeid ja vaid ühe liigutusega hooldada ripsmeid ning lisada sära.

 

Jaga seda infot ka teistega