Mia24.ee e-poe uuendused

Nädala keskel andsime teada, et mia24.ee e-pood on edukalt uuendatud. Lubasime ka natukene täpsemalt teada anda, mis on muutunud. Esimese asjana on loodetavasti kõik tähele pannud, kes juba poodi külastanud, et välimus on täiesti muutunud.
Lisaks oleme kiirviidete alla toonud mitmeid otsinguid, mida meilt on küsitud – seda selleks, et oleks lihtsam näiteks parabeeni vabad tooted ülesse leida.

Teine suur muutus on toimunud toote lehel. Nimelt oleme palju tähelepanu pööranud just toote lehele, et toote juures oleks võimalikult palju infot kohe saadaval. Nii kaubamärgi kohta, transpordi kohta, koos sobivate toodete kohta ja ka teiste sarnaste toodete kohta. Heaks näiteks on Novexperdi tooted: Novexpert – pinguldav hüaluroonhappega näoseerum mille puhul suurem enamus uut infot juba ka lisatud. Paljudele toodetele on meil veel vaja vastav info lisada, kuid meie meeskond tegeleb sellega.

mia24.ee poe otsing on nüüd parem ja kiirem. Ka e-pood ise peaks olema kiirem, kui vana versioon oli. Kuid üheks kõige suuremaks muudatuseks on kindlasti klientide jaoks allahindluse süsteemide ja kampaaniate võimalused. Kes juba ostu on vormistanud meie uues poes, siis nii mõnigi on loodetavasti saanud ostukorvis meeldiva üllatuse, kui ostusumma on väiksemaks läinud. Nimelt on hetkel sisse lülitatud võimalus, et ostes kaks tavahinnaga toodet rakendub kohe ostul ka allahindlus. Praegu kehtib see kampaania jaanuari lõpuni, kuid plaanime seda ka jätkata ja veel täiustada, et mida rohkem osta, seda soodsamaks hind läheb.
Lisaks on nüüd olemas ka võimalus lihtsalt 5% hinnast säästa – jagades mõnda meie toodet Facebookis või Twitteris – vastavad nupud on tootelehel olemas ja kui olete toote oma ajajoonele postitanud, siis genereeritakse Teile ka kohe spetsiaalne sooduskood.

See on ainult väike ülevaade sisse viidud muudatustest! Poe haldajate jaoks oli muudatusi palju rohkem 🙂

Ehk kes ei ole veel meie uuendatud poodi külastanud – siis tehke seda kindlasti.

Mia24.ee – sinu ilutoodete e-pood

Jaga seda infot ka teistega