Parim šampoon (Kuidas leida endale sobivaim?)

Kaubanduses olev šampoonide valik on LIIGNE. Tõesti – neid on liiga palju. Me kõik tahaks ilusaid juukseid aga kuna probleemid on erinevad, siis ei sobi ka kõigile üks šampoon. Selles artiklis ma keskendun enim levinud vajadustele juuksepesu maailmas. Samuti kirjutan ka mida vältida ning mida jälgida.

Šampooni suurus

Meil on peres 3 pikajuukselist ja seetõttu kulub šampooni üksjagu. Ma ei taha osta iga nädal uut 250ml šampooni, mis on minu meelest enim levinud suurus. Ma ei saa aru, miks neid müüakse nii väikestes pudelites? Olen avastanud enda jaoks juuksuritooted, mida müüakse liitristes pakendites. Väga ökonoomne suurus ja eriti mugav on see, et need on tavaliselt pumbaga pudelis. Samuti ostes neid salongitooteid liitrises pakendis, on hind täiesti okei salongitoote kohta!

Kahjulikud ained

Võib öelda, et mul on tekkinud “kutsehaigus” jälgida koostisosade nimekirja. Ma loen ja loen neid artikleid kuidas parabeenid ja SLS on kahjulikud ja siis ikka, et ei ole nii hullu midagi. Ma ei ole sellel ala ise pädev, et plusse ja miinuseid võrdlema hakata ja saan lähtuda ainult endale usaldusväärsena tunduvate allikate artiklitest. On kuidas on, kui pole selge kui kahjulikud nad ikkagi on, on parem neid vältida. Vähemalt minu arvates… Seega minu soovitus vali šampoon, mis ei sisalda parabeene ja sulfaate. Selleks on meie poes hea filtreerimisvõimalus vasakus tulbas, kus saad välja filtreerida tooted, mis ei sisalda mingit ainet. Näiteks ka veganitele on hea võimalus välja sorteerida need šampoonid, mis ei sisalda loomseid koostisosi.

Kahjulike ainete osas võib nimetada ka alkoholi – võib kuivatada. Minu juuksed on niigi kuivad, seega väldin alkoholiga juuksehooldustooteid.

Leia enda jaoks parim šampoon

Jälgi, mida šampoon veel lubab teha peale juuste puhtaks pesemise. Minule meeldib KYO Taastav šampoon. Avastasin selle, sest neil oli sooduskampaania ja mõtlesin katsetada. Nüüd on see minu totaalne lemmik. Aga näiteks 2017 aasta enim müüdud šampoon on Actyva – Juuste väljalangemisvastane šampoon. Kuna minul sellega probleeme pole olnud, siis ma kaasa rääkida ja soovitada ei oska aga meie klientidele meeldib. See ei sisalda kahjulikke aineid ja on vegan!

Sellel aastal on esimese poole aastaga aga ka Eesti šampoonid oma taset näidanud ja populaarseks on osutunud  Aesti turbašampoon. Neid julgen soovitada just eriti tundlikule peanahale. Turbatoodetel on ka ette näidata häid tulemusi nii psoriaasi kui ekseemi korral. Turbašampoon meeldib ka meestele! Kui aga soovid midagi spetsiaalselt meestele mõeldud, siis LUUV on teinud spetsiaalselt meestele šampooni!

Kuivšampoon

Kiire elustiili korral on kuivšampoon ideaalseks abimeheks. Kuivšampoonidest on üks hea šampoon ToGetHair-ilt. Kui Sa oled üks nendest, kes aga pidevalt kuivšampooni kasutab, sest peanahk ja juuksed on liigselt rasused, siis soovitan katsetada Actyva rasuse peanaha/juuste šampoone, mis võivad aidata sellest probleemist lahti saada.

 

 

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga