Parimad probiootikumid – mida enim ostetakse

Parimad probiootikumid Mia24.ee e-poest

Parimad probiootikumid

Kui tahad teada, milliseid probiootikume Mia24.ee kliendid üle kõige kiidavad ja ostavad, siis oleme just sulle kokku pannud spetsiaalse nimekirja, kus kõige enam ostetud ja positiivset tagasisidet saanud probiootikumid kokku pandud.

MIS ON PROBIOOTIKUMID / PIIMHAPPEBAKTERID?

Inimese soolestikus on palju erinevaid baktereid, nii häid kui halbu baktereid. Piimhappebakterid ongi need head ja kasulikud bakterid meie soolestikus, mille ülesanne on hoida seal tasakaalu ja kontrollida, et halbade bakterite osakaal liiga suureks ei muutuks.

Kuigi soolestikus leidub sadu bakteritüvesid, on oluline, et probiootikum sisaldaks just neid tüvesid, mis sobiksid omavahel ja suudaksid soolestikku jõudes teiste bakteritega koos toimida. Kõige paremad on inimeselt saadud bakteritüved e. inimspetsiifilised piimhappebakterid, mille efektiivsus on teadusuuringutega tõestatud.
Piimhappebaktereid tuntakse kui inimesele ohutuid baktereid st. mitte kunagi pole täheldatud nende hulgas ühtegi infektsiooni põhjustajat. Vastupidi, nende positiivset toimet inimese tervisele on tõestatud juba esimeste piimhappebakterite isoleerimise järel 1845 aastal.

Vaata lähemalt parimate probiootikumide soovitust SIIN

Loe kindlasti lisaks ka järgnevaid artikleid probiootikumide kohta:

7 põhjust, mil peaksid võtma probiootikume ja kuidas seda õigesti teha

Mis on probiootikumid ja kas neist on kasu?

 

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga