Smuutiretsept “Probiootiline C-pomm” (peletades haigusi)

Probiootilise C-pommi tutvustus

 

See smuuti on kokku pandud just nii, et iga koostisosa aitaks kaasa sinu immuunsuse tugevdamisele eelkõige tänu C-vitamiinile ja probiootikumidele. Ja nüüd Sa mõtled, et siin pole ju tsitruselisi… Ei peagi olema! Iga koostisosa valiku põhjendus on all olemas.

 

Smuuti koostisosad:

  • 1 kiivi
  • 10 külmutatud kirssi
  • 15 külmutatud põldmarja
  • kaks peotäit külmutatud punaseid sõstraid
  • 1tl mett
  • keefiri (lisa nii palju, et tekiks endale meeldiv konsistents)
  • 1spl Be Active supertoidupulbrit

Miks kiivi?

Sest kiivi sisaldab rohkem C-vitamiini kui tsitruselised ja talvisel hooajal on just see vitamiin sinu haiguste peletaja. Kiivi aitab kaasa ka seedimise edendamisele, kuid kiivit ei pea smuutisse panema palju, sest suures koguses mõjub ta lausa lahtistina. (info siit)

Miks punane sõstar?

Ka punane sõstar sisaldab rohkelt C-vitamiini ning seetõttu on su immuunsuse kaitsjaks. Lisaks on sarnaselt kiivile ka tema seedetöö korrastaja. (info siit)

Miks põldmari?

Põldmarja (põldmurakas) mahla ja marju kasutatakse organismi varustamiseks mineraalide ja vitamiinidega. (info siit)

Miks kirss?

Temas  on rauda rohkem kui õunas, C-vitamiini rohkem kui apelsinis, paljude omaduste poolest ületab kirss musta sõstart ega jää alla granaatõunale. (info siit)

Miks mesi?

Energiarikas, kõrge bioloogilise väärtusega ja antibakteriaalsete omadustega mesi on juba ammustest aegadest leidnud kasutamist toiduna ja tervist toetava vahendina, eelkõige on tal haigusi ennetav toime. (info siit)

Miks keefir?

Tänu headele bakteritele, mis keefiris sisalduvad, annad juba ühe klaasitäiega enda immuunsüsteemile palju tuge. Probiootiline toime blokeerib igasugused võimalused külmetumiseks või nakkuste saamiseks! (info siit)

Miks Be Active supertoidupulber?

Selle segu peamine koostisosa, peet, annab su kehale rohkelt energiat ning puhastab ja tugevdab seda. Teised koostisosad, nagu näiteks mustsõstar ja goji-mari, sisaldavad palju erinevaid vitamiine, antioksüdante ja mineraalaineid. Viimane koostisosa, camu camu, on kõige rikkalikum looduslik C-vitamiini allikas. See kõik tugevdab su tervist, et oleksid oma igapäevaelus tulemuslikum. (loe rohkem siit)

 

 

 

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga