Sõsar – Bioaktiivne sügavpuhastav meremuda näomask

TOOTETUTVUSTUS

Tutvustame blogis Mia24.ee e-poes müügil olevaid tooteid. Kui Sa tahaksid mõne toote kohta rohkem teada, siis kirjuta millise toote kohta me võiks järgmise tootetutvustuse teha!

Sõsar – Bioaktiivne sügavpuhastav meremuda näomask

Seekord tutvustan mudamaski, mis on valmistatud Eestis ja ka siinsest rikkalikust meremudast. Mudamaski juures olevas lühiinfos on kirjas, et sobib eelkõige kuivale ja tundlikule nahale. Minu nahk on aga pigem rasune. Otsustasin seda kasutada siiski, sest samuti on kirjas, et märgatavad tulemused ilmnevad kõikidel nahatüüpidel. Minu eesmärk on seda maski kasutades puhastamise järel saada siidine nahk.

Milleks on mudamask hea?

Mudaravi on üks vanimaid ravimeetodeid maailmas. Eestis on seda kasutatud rahvameditsiinis sajandeid ja moodne teadus on kinnitanud selle ravivaid omadusi. Muda parandab naha normaalset toimimist ja eemaldab toksiine, on sügavpuhastav ja -niisutav ning toitev, jättes naha tervislikult säravaks. Muda elavdab nahaalust vereringet, eemaldab seeläbi mürkaineid ja kiirendab raku uuenemisprotsesse, mistõttu suureneb hapniku ja toitainete juurdevool. Mask mõjub sügavamate nahakihtideni.

Vaata ka Tallinna Ülikooli ühe minuti loengut teemal “Miks muda ravib?”

Kuidas mudamaski kasutada?

Maski on soovitatav kasutada iganädalaselt korra, et säilitada naha tervislik tasakaal. Kanna puhtale nahale paks kiht mudamaski, hoia nahal 5-10 minutit ja loputa. Mask ei tohi ära kuivada. Kui mask muutub liiga kuivaks, siis niisuta seda niiskete sõrmedega või spraypudelisse pandud veega. Mask annab parima tulemuse kui seda kasutada vannis või saunas temperatuuril 60-70°C. Maski kasutamise järel võib nahal esineda punetust, mis näitab maski toimimist. Maski aroom tuleneb tema täielikust naturaalsusest, kui see häirib, võib lisada aroomiõli. Maski ei ole soovitatav kasutada raske põletiku, pahaloomuliste kasvajate, verehaiguste, munasarjatsüstide tuberkuloosi ja raseduse korral.

Mudamask Sõsar

 

Isiklik arvamus

Olen kasutanud Sõsara mudamaski nüüdseks 3 korda ja nädalaste vahedega. Siiani olen pannud selle peale enne duši alla minemist. Kindlasti tahan proovida ka saunas. Kuna mask tuleb hoida niiske, olen kõrval hoidnud spray pudelit. Maskil on tõesti tuntav mudalõhn, kuid mind see ei häiri seega ei ole ma ka sinna mingeid aroomõlisid juurde pannud. Iga kord peale kasutamist on nahk mõnusalt puhas ja värske. Huvitaval kombel olen ma alati järgmisel päeval märganud, et nahk on siidisem kui eelnevatel päevadel. Millest tekib see, et alles järgmisel päeval tuleb märgatav erinevus, ma ei oska öelda. Küll aga mõtlen, et peaks maski kasutama 2 korda nädalas, siis oleks nahk koguaeg siidine. Üldiselt hindan seda maski heaks, eriti arvestades, et see on täiesti looduslik mudamask, mis on ühtasi ka eesti toode!

 

Rohkem Sõsar-ast ja toodetest saad teada siit!

Jaga seda infot ka teistega