Tootetutvustus – Imperity Professional – Šampoon igapäevaseks kasutamiseks

Toode: Imperity Professional – Šampoon igapäevaseks kasutamiseks

Inglise keelne nimetus: Imperity Professional Dry & Colored Shampoo

Kogus: 1000ml ja 400ml

Hind: 10€ (5.85€ liiter) ja 8€ (20€/liiter)

Lühikirjeldus: Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud šampoon kuivadele ja värvitud juustele. Sisaldab UV-filtrit, mis kaitseb päikese pleegitava toime eest. Keratiin, nisuproteiin ja provitamiin B5 muudavad juuksed terveks, läikivaks ja kergesti kammitavaks.

Bränd: IMPERITY PROFESSIONAL

Imperity Professional on Itaalias valmistatav salongikvaliteediga juuste hooldus- ja viimistlusbränd, mis on vaid mõne aastaga jõudnud müügile enam kui 20 riigis.

Imperity Professional pakub naturaalseid essentse ja ekstrakte sisaldavaid kvaliteetseid juuste hooldus- ja viimistlustooteid meeldivalt taskukohase hinnaga.

Täpsustav kirjeldus

Šampoon on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Sobib eriti kuivadele ja värvitud või muul viisil kahjustunud juustele. Sisaldab UV filtrit, et kaitsta päikese pleegitava ja kuivatava mõju eest. Keratiin tugevdab juuksestruktuuri, teeb juuksekarva siledaks ja annab sära. Nisuproteiin toidab ja tugevdab juuksejuuri, annab juustele kaitsekihi ja muudab juuksed kergelt kammitavaks. Pantenool (Provitamiin B5) lisab volüümi ja vastupidavust. Juuksed jäävad pehmed ja säravad.

Kasutamine: masseri õrnalt juustesse 1-2 minutit, loputa rohke veega.

Isiklik arvamus:

Ostsin selle šampooni kahel põhjusel. Esiteks on see suures pakendis ja teiseks igapäevaseks kasutamiseks. Šampoon on läbipaistev ja hea lõhnaga. Esimene asi, mis ma märkasin selle šampooni eripärana – juuksed püsivad kauem puhtana. See tundub selle šampooni puhul eriti imelik, sest see on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks, kuid praegu tundub, et seda ei peagi iga päev kasutama.

Eriti mugav on kasutada šampooni pumbaga, sest siis saavad õigesti doseerida ka lapsed. mida saab juurde osta ja kasutada ka järgmistel pudelitel. Šampoon vahutab keskmise tugevusega. Vähem kui kaubanduses soodsamad variandid, kuid rohkem kui mõni täis looduslik ökošampoon. 

Kerli L.

 

 

Jaga seda infot ka teistega