Kitsepiimaseep (Bio2You) – HEA KINGIIDEE! :)

KitsepiimaseepBio2you kitsepiimaseep käsitööseep

Kitsepiimaseep on mõeldud eriti kuiva nahaga inimestele või kasutamiseks talvistel kuudel, sest seebil on sügavniisutav toime ja pehmendab nahka. Aitab leevendada psoriaasist ja ekseemist tulenevaid hädasid. Seep on kasutlik ka tervele ja elujõulisele nahale, aitamaks sel nii säilida. Erinevalt paljudest teistest seepidest ei kuivata kitsepiimaseep nahka ja sobib kasutamiseks nii kehal kui näol.

Kitsepiimas sisalduv piimhape aitab eemaldada surnud naharakke nahapinnalt jättes nahale uued ja terved naharakud, mis annavad särava ja noorusliku välimuse. Surnud naharakkude eemaldamine aitab nahaärritusi leevendada.

Kitsepiimas on lisaks A-vitamiinile veel teisigi, kuid see on üks kõige enim sisalduv vitamiin, mis aitab tervendada kahjustunud nahka ja säilitada tervet välimust. A-vitamiin vähendab kortsukesi ja aitab pidurdada akne levikut ning leevendab psoriaasi.

Kitsepiim sisaldab seleeni, mille kohta on leitud, et see on oluline vahend ennetamaks vähki. Seleen aitab ühtlasi ka ennetada päikesepõletust, kui olla liiga kaua päikese käes.

 

Hind: 4.65€

Vaata ka teisi Bio2You seepe SIIT!

Bio2You käsitööseebid

Bio2You

Mia24.ee-s on Bio2You juba pikka aega üks klientide lemmikuid olnud. Nende pakendite ilus stiil, toodete tõhusus ja puhtus on võitnud kasutajate südamed. Kliendid on ka paljude Bio2You toodete kohta öelnud, et need on ainukesed, mida nende nahk talub. Eriti kreemid

“Naturaalne kosmeetika saab olla nii moderne, kui ka efektiivne” Rita Strazinska (allikas)

 

Isiklik arvamus

Käsitööseebid meeldivad mulle eriti just selle imelise aroomi pärast ja ega see seep pole mingi erand – see lõhn on lihtsalt imeline! Lisaks jätab ta naha niisutatuks ja pehmeks, mis on suurepärane, sest mulle ei meeldi end väga tihti kreemitada… Või õigemini ei salli ma kui tunnen kreemi enda nahal. Mulle meeldib seda seepi kasutada duši all terve keha pesemiseks, sest see mahe ja naturaalne lõhn on igast kunstliku aroomiga ülilõhnavast dušigeelist parem. Üks mu lemmikuid seepe nüüdsest.  

Bio2You kitsepiimaseepKerli.

 

Kõiki meie käsitööseepe näed siit!

Jaga seda infot ka teistega