Tootetutvustus – Turbliss – Bioaktiivne turbamask 24K kullaga

Kogus: 180 ml

Hind: 39,00€

Lühikirjeldus: Eheda kosmeetilise kullaga rikastatud mask ennetab ja silub kortse, vähendab vastuvõtlikkust põletikele ja allergiatele, aitab helendada pigmendilaike, ravib probleemset nahka.

 

 

 

Bränd: Turbliss on Eesti kosmeetikatööstuse edulugu! Hinnatud ja tuntud bränd meie oma kodumaisetelt tootjatelt, kes tegelevad terve oma tootmisprotsessiga ise – valivad, kaevavad, testivad, purustavad, pakendavad ja turustavad.

 

Turblissi loojad katsetasid puhta turba mõju nahale ning üllatusid sellest positiivselt – turvas mõjus nahale sügavpuhastavalt, pehmendavalt, värskendavalt, pani naha õhetama ja tervisest pakatama.

Turvast saab edukalt segada vaid väheste koostisosadega, mistõttu on selle brändi toodete koostisosade nimekiri üsna väike. Turvas ise on lihtsalt nii rikkalik, et ega sinna polegi vaja palju juurde lisada. Toodete põhikomponent, turvas, on pärit ürgloodusest ja lisaainetena kasutatavad lillevetekompleksid omavad ökosertifikaati.

Täpsustav kirjeldus

Puhas mikroniseeritud balneoloogiline turvas, mis on rikastatud eheda 24karaadise kosmeetilise kullaga. Silub juba olemasolevaid kortse ning regulaarsel kasutamisel ennetab uute kortsude teket. Aeglustab vanusega kaasneva kollageeni vähenemise protsessi nahas. Kullaioonid kiirendavad naharakkude ainevahetust ning vähendavad naha niiskuskadu. Kuld vähendab naha vastuvõtlikkust põletikele ja allergiatele, aidates seega kaasa nahakudede taastumisele. Suurendab fibroplastides elastiini tootmist, mille abil säilitab nahk oma elastsuse ja toonuse. Bioaktiivsed turbaühendid ja humiinained imenduvad sügavale nahka, taastavad naharakkude normaalse funktsioneerimise. Toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, aitab helendada pigmendilaike, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, vähendab allergianähte ja annab nahale kauni sära. Kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka. Tõestatud toime. 100% lisaainevaba. 100% looduslik.

 

Kasutamine: Kandke mask ühtlaselt niiskele hooldatavale piirkonnale. Hoidke peal kuni 10 minutit. Vältige maski kuivamist nahal, niisutades seda õrnalt märgade sõrmedega. Eemaldage mask niiske rätikuga või loputage leige veega. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti. Sobib kasutamiseks saunas.
Kasutada 1-3 korda nädalas.

Koostisosad: balneological peat (raviturvas)**, 24K Gold (kuld)
**ürgloodusest

Turbast üldiselt

Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab, elustab nahka. Albumiini sidumise toimel toimub nahas ioonide vahetuse protsess, mille käigus vahetatakse plusslaenguga ioonid negatiivsete ioonide vastu, aidates seeläbi naharakul jälle oma algsel moel funktsioneerima hakata. Lühidalt öeldes – selle asemel, et lisada maski hüaluroonhapet või kollageeni, aitab turvas nahal neid aineid ise toota.

Turvas paneb enamikel inimestest naha õrnalt punetama ja kihelema. See on tingitud mikrovereringe kiirenemist ja tegemist on loomuliku reaktsiooniga. Punetus taandub 15 minuti jooksul ja peale seda on nahk pehme, värske ja särav. Kõige olulisem tingimus turbatoodete kasutamisel on hoida seda nahal niiskena. Turvas tuleb kanda niiskele nahale ja selle mahavõtmise hetkeks peab see olema jätkuvalt niiske. Kuivades muutuvad nahale mõjuvad ravitoimelised molekulid hüdrofoobseks ehk vetttõrjuvaks ega reageeri enam nahaga. Valest kasutamisest tingituna võibki tekkida arusaam, et turvas kuivatab nahka. Õigel kasutamisel turvas nahka ei kuivata, vaid pigem sügavniisutab. See aga ei tähenda, et peale turbahooldust ei võiks nahka niisutada ja toita hea loodusliku õli või kreemiga. Vastupidi – kõik järelhoolitsused toimivad peale turbamaski tegemist kordades paremini, kuna nahk on sügavalt puhastatud ja poorid lasevad kasulikel ainetel imenduda paremini ja sügavamale.

 

Maskile saad juurde osta ka pintsli!

Maski peale kandmisel on mõistlik kasutada spetsiaalset harja – rääkimata hügieenilistest plussidest, võrreldes oma sõrmede maskitopsi panemisega, kulub maskipintsliga kandmisel vähem toodet.

Pintsel kannab nahale ühtlase ja õhukese kihi ja võid kindel olla, et maski satub ainult näole, mitte mujale. Ainuke maski pealekandmise järgne puhastamine on pintsliharjaste lõputamine veega.

Kasutamine: Võta pintsliga väike kogus toodet, kanna see õhukese kihina nahale. Jätka kuni soovitud pind on kaetud ja seejärel loputa pintsel ning lase täielikult kuivada.

Isiklik arvamus

Turbliss on jäänud silma oma ilusa disaini poolest. Lisaks muidugi see, et need on täiesti puhta koostisega Eesti tooted. Mõtlesin proovida just auhinnatud maski kullaga, sest paistab, et see on üks populaarsematest. 

Maskil on õrn või isegi peaaegu olematu lõhn. Maski nahale määrides ei ole tunda midagi ärritavat – ei sügele, ei kipita. Pigem selline rahustav tunne, eriti kui mask on jahe. Küll aga arvan ma, et ma oleks võinud määrida nahale isegi paksema kihi, sest mask ei tohi ära kuivada. Niisutasin seda sõrmedega ja maha pesemise hetkel oli ta siiski enamasti niiske…

Kuna ma teadsin, et mask tegelikult peaks oma toimimisest märku andma ka punetava nahaga, siis ma ei julgenud valida sellist päeva kasutamiseks, millal mõni tähtis üritus. Valisin tavalise koduse päeva. Mul aga ei ole väga õrn nahk ja seega oli nahal vaid õrn punetus, mis kadus üsna kiiresti. 

Maski maha pesemise järel tundsin, et nahk on väga puhas, samuti ka niisutatud. Kahjuks ei oska ühe korra järgi otsustada, kas ka muudele probleemidele nagu probleemne nahk ja kortsud, see mingit mõju avaldab, kuid täiendan seda teksti siin edaspidise kasutamise järel veel. Ühest topsist jagub päris mitmeks korraks, seega kindlasti kasutan huviga edasi.

Jaga seda infot ka teistega