UUS BRÄND – Aesti terviseturba ilutooted!

aesti turbakosmeetika

Jälle on lisandunud üks uus kodumaine turbakosmeetika bränd – Aesti. Väike tutvustus Aesti toodete ja olemuse kohta!

Millest ja kuidas valmistatakse Aesti tooteid?

Kosmeetikat võib toota ja müüa peaaegu igaüks, kuid mitte kõik ei tee seda koostöös spetsialistidega. Aesti tooted on välja töötatud koos Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli teadlastega, kes aitasid läbi viia laboratoorsed uuringud, leidmaks parima koostisega turvast, mida iluhoolduses kasutada. Kõrgeima kvaliteediga turba saamiseks tehti pikk arendusprotsess tehnoloogiale, mis lubab Eesti puhast turvast filtreerida. Saadud tulemus annab 100% puhta, orgaanilise ja rikkaliku koostisega turba, millest valmivad kõik Aesti turbatooted. Kõik Aesti tooted on valmistatud akrediteeritud laboris (hetkeseisuga AINUKESENA turbatoodete tootjana Eestis!), laboratoorselt testitud ja Terviseameti poolt heaks kiidetud, millega garanteeritakse kõrgeim võimalik kvaliteet! Aesti tooted ei sisalda kahjulikke aineid.

Miks just turvas?

Turvast on juba viimased 200 aastat kasutatud Euroopas raviks nii sisemiselt kui väliselt ja sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele (sh tundlik ja allergiline või psoriaatiline nahk). Turvas sisaldab selliseid aineid nagu humiinhape ja mineraalid, fulvohape ja hümatomelaanhape.

 • Humiinhape ning mineraalid seovad tugevalt kahjulikke jääkaineid naha alumistes kihtides ning eemaldavad need organismist. Tulemuseks värskusest pakatav puhas nahk.
 • Fulvohape tasakaalustab ning pikendab naharakkude eluiga, hoides seeläbi Sinu naha nooruslikult ilusana.
 • Hümatomelaanhape silub Sinu nahka, tervendab naha tekstuuri ning kiirendab pindmiste mikrohaavade paranemist.

Millest tuleb nimi “Aesti”?

Ilmselt meile kõigile meenutab see sõna meie enda kodumaad Eestit. Ja just nii see ongi! Ise kirjutavad nad oma nime saamise kohta nii:

“AESTI” nimi pärineb Rooma ajaloolase Tacituse avaldatud teosest “Germania”, milles ta kirjeldas selle nimega Läänemere idaranda asustanud rahvaid, eeskätt eestlasi. Ühe versiooni järgi pärineb nimi germaanlastelt ja tähendab aistan “austama”. Leidsime, et Eesti algupärane nimi sobib hästi meie auväärse looduslikku maavara terviseturbast valmistatud ilutoodete nimeks.

Milliseid tooteid Aestil on?

Aesti turbašampoon turbamaskTootevalik ei ole väga laialdane, kuid katab ilusti keskmise inimese vajaduse puhastus- ja nahahooldustoodete osas. Esimeste ja ainukestena Eestis on neil turbast valmistatud šampoon, ja palsam. Lisaks dušikreem, kehamask, näomask ja seep.

Nipp: turbapalsamit võid kasutada ka juuksemaskina, kui hoiad seda peas pikemalt.

 

Auhinnatud Aesti tooted

 • 2015 valiti Anne & Stiili ilugalal Aesti turbašampoon argaaniaõliga Eesti parimaks looduslikuks ilutooteks
 • 2017 aastal valiti Aesti turba dušikreem oliiviõliga Eesti parimaks looduslikuks ilutooteks.
 • Lisaks sai Aesti turbašampoon argaaniaõliga 2016 aastal Iluguru iluauhindade jagamisel Eesti parima kvaliteetkosmeetika auhinna.

 

Kõik auhinnad on suureks tunnustuseks Aesti tehtud töödele ja annab tagasiside, et ollakse õigel teel.

Mille poolest erineb Aesti teistest Eesti turbakosmeetika müüjatest?

Aesti, nagu ka eelnevalt mainitud, toodab oma kosmeetika ainukese turbatoodete müüjana Eestis oma tooted akrediteeritud laboris. Aesti on ainukene Eesti turba ilutooteid müüv ettevõtte, kelle tootevalikus on ainult Eesti turbast valmisatud ilutooted. Ehk siis Aesti on täielikult spetsialiseerunud Eesti turbatoodetele, samal ajal kui teised toodavad ka muud. Aesti kvaliteeti sellel alal näitab ka see, et ollakse esimene turba ilutooteid loov ettevõte, kes arendas välja tehnoloogia, mis filtreerib turvast. Tulemuseks on saadud 100% puhta ja rikkaliku koostisega maavara, mis annab maksimaalse tulemuse rabaturba parimatest omadustest Sinu nahale igal kasutuskorral.

 

Jaga seda infot ka teistega

Comments 2

 1. Mina olen kuulnud ainult head ja kasutada võivad kõik seda 🙂 mul on probleemne nahk ja ma sooviks väga proovida seda . Tundub huvitav leid

  1. Post
   Author

   Jah on tõesti hea! Eriti sobib kui on kuivem või psoriaasile, ekseemile kalduv nahk aga ka anke puhul. Klientide tagasiside on väga hea!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga