Parimad toidulisandid – mida enim osteti oktoobris

Parimad toidulisandid

Parimad toidulisandid - mida enim ostetakse

Tutvustame 2021. aasta oktoobris, keerulisel viiruse ajal, enim ostetud toidulisandeid. Toome välja kümme hetkel klientide lemmikut toidulisandit. 

Mis on toidulisandid?

Toidulisandeid kasutatakse, et tavatoitu täiendada, sest tihti ei saa kõiki vajaminevaid mineraalaineid, vitamiine, rasvhappeid, aminohappeid ja taimseid ekstrakte tavatoidust kätte ning seetõttu tekivad erinevad tervisehädad. Toidulisandeid on väga palju ja erineval kujul: kapslite, tablettide, pulbrina ja tilkadena, et igaüks leiaks endale sobivaima. Meie tootevalikust leiad võimalikult puhta koostisega ning looduslikke toidulisandeid.

Oktoober 2021 klientide lemmikud toidulisandid

DR. OHHIRA® PROBIOOTIKUMID, 3-AASTANE RETSEPT

Dr. Ohhira probiootikumid

Auhinnatud Originaal retsept (3-aastane retsept) ja Professionaalne retsept (5-aastane retsept) sisaldavad köögiviljaekstrakte, seeni, valitud ürte, puuvilju ja vetikaid, mis on kõik looduslikult kolme kuni viie aasta jooksul fermenteeritud, et välja tuua nende seedimist ja immuunsüsteemi tugevdavad omadused. Valmistatud käsitsi Jaapanis, austusega looduse vastu ja aukartusega teaduse ees.

Üks toode, kolm kasutegurit:

 • 12 liiki erinevat piimhappebakteri eluskultuuri
 • prebiootikumid (looduslikult esinevad prebiootilised toitained on toiduks piimhappebakteritele ning on tähtsad ka soolestiku heaolu jaoks)
 • fermenteeritud taimedes esinevad vitamiinid, antioksüdandid, mineraalid, aminohapped, ensüümid ja orgaanilised happed (aitavad luua jämesooles õiget pH taset)

  BIOLATTE BOULARDII

  Biolatte Boulardii

  Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab tugevdada ja parandada soolestiku limaskesta, aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 10-ne aasta. Patenteeritud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril.

  Laktsoosi–ja gluteenivaba

  Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Biolatte Boulardii sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga.  Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu.

  Saccharomyces cerevisiae boulardii on pärmilaadne mikroorganism, mis kasvab hästi 25 kraadi juures. See mikroorganism on hallika värvusega ja lõhnab pärmile omaselt. Erinevalt tavalisest pärmist, boulardii kasvab ilusti ka 37 kraadi (kehatemperatuur) juures, aga ka sellest kõrgemal temperatuuril.

  Sc. boulardii, kuigi on pärm, ei tooda see erinevalt tavalisest pärmist süsinikdioksiidi. Boulardii toodab hoopis polüamiine (spermidiin ja spermiin), mis on kaks limaskestade baasmolekuli. Seeläbi Sc. boulardii kaitseb ja parandab limaskesti ja selle kahjustusi, see omakorda takistab või aeglustab patogeenide pääsu organismi.

   BIOLATTE ORIGINAL

   Image

   Biolatte Original - on ehtne ja originaalne piimhappebaktereid sisaldav toidulisand, mis aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet. Sobib kasutamiseks soolestikuprobleemide ennetamiseks ja leevendamiseks, sest hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved tugevdavad soolestiku mikrofloorat. Toodab organismis looduslikke antibiootikume.

   Biolatte piimahappebakteritega toidulisandid olid esimesed omalaadsed tooted maailmas. Biolatte Original tootesarja tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele. Kiiresti paljunevad ja stabiilsed piimhappebakterid on läbi aastate Biolatte toodete edu saladus olnud ja on seda ka tänasel päeval.

    ECOSH LIFE - SIPELGAPUU KOOR (PAU D´ARCO) KAPSLID ning ECOSH LIFE - SIPELGAPUU KOOR (PAU D´ARCO TILGAD)

    Ecosh Life sipelgapuu kapslid

    Sipelgapuu koor on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks tooteks. Peamiselt seetõttu, et otsitakse alternatiivseid ravimeid sügis-talviseks haiguste perioodiks. Otsitakse looduslikke tooteid, mis suudaks efektiivselt võidelda viiruste ja bakteritega, kuid ei omaks selliseid kõrvaltoimeid nagu on näiteks antibiootikumidel. Sipelgapuu koort nimetatakse “looduslikuks antibiootikumiks”, teda kasutatakse organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügis hooajal. Lisaks kasutatakse kuuajase kuurina Sipelgapuu koort ka organismi puhastamiseks.

    Hea teada! Sipelgapuu koort võib anda ka lastele alates 9. elukuust, kuid nii väikestele lastele on kergem anda vedelal kujul sipelgapuu koort ehk tilkasid. Samuti võivad tilkasid kasutada täiskasvanud, kel kapslite neelamine raskendatud. Nii Ecosh´i sipelgapuu koore kapslid kui ka tilgad kuuluvad mõlemad enim ostetud toidulisandite hulka!

    MEDICURA - SPIRULINA TABLETID ÖKO

    Medicura Spirulina tabletid

    Spirulina on spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades värske veega järvedes, loodusikes allikates ja soolases vees. Ta on väga kõrge valgusisaldusega ja temas on olemas kõik asendamatud aminohapped. Ta on arvestatav kaltsiumi- ja magneesiumiallikas ning sisaldab ka olulisemaid mineraalaineid ja mineraale. Lisaks on spirulinal terve hulk kasulikke mõjusid, neist mõned:

    • aitab kaalu langetada;
    • aitab moodustada ja säilitada lihasmassi;
    • soodustab soolestiku korrapärast toimimist;
    • soodustab piimhappebakterite moodustumist, nende soolestikku jõudmist ning kiirendab imendumist;
    • aitab võidelda allergiate vastu.

    BIOLATTE SUBTILIS KAPSLID

    Biolatte Subtilis kapslid
    Biolatte Subtilis on organismi vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilis nimelist soolestiku mikroorganismi (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi subtiliini. Bacillus subtilis aktiveerib antikehasid tootvad rakud ja aitab nii kaasa sellele, et organism suudab paremini tõrjuda viiruseid ja patogeenseid mikroorganisme. Lisaks toetab tsink rasvhapete ainevahetust, aitab hoida organismi pH-tasakaalu ja immuunsüsteemi normaalset toimimist.

    BIOLATTE HAVITALL PULBER

    Biolatte Havitall

    Psyllium Husk´i, mustikapulbrit ja piimhappebaktereid sisaldav toidulisand, mis soodustab seedimist. Biolatte Havitall pulbrit võib kasutada:

    1. kõhu ja soolestiku tegevuse parandamiseks
    2. soolestikust kahjulike ühendite välja viimiseks
    3. vitamiinide ja mineraalide imendumise kiirendamiseks
    4. kolesteroolitaseme alandamiseks
    5. hormoontasakaalu parandamiseks
    6. abivahendina pärmseene raviks
    7. abivahendina kaalu alandamiseks

    ECOSH LIFE - TSINK-DIGLÜTSINAAT

    Ecosh Life Tsink

    Tsink on vajalik organismi arenemiseks ja uuendamiseks, kuna see mõjutab kasvu reguleerivaid ensüüme, hormoone ja energeetilist ainevahetust. Tsingi mõju on kõige paremini näha kiiresti uuenevate kudede nagu naha, juuste ja küünte tervises. 

    Mille poolest on tsink-diglütsinaadi vorm hea? Tsink diglütsinaat on hea lahustuvusega, kõrge omastatavuse ning optimaalse imendumise määraga.

    NB! Toode ei sisalda ühtegi kahjulikku ühendit. Mahuaineks on orgaaniline riisijahu. Toode on GMO, tehislike lõhna, maitse, värvainete, laktoosi ja gluteenivaba. Sobib ka veganitele.

    ECOSH LIFE - ASHWAGANDHA JUURE KAPSLID

    Ecosh Life Ashwagandha
    Ashwagandha on üks väheseid rahustavaid adaptogeenseid taimi ning seda on traditsiooniliselt kasutatud heaolu tunde suurendamiseks, une kvaliteedi tõstmiseks ja stressitaseme tasakaalustamiseks. Lisaks kasutatakse ashwagandhat ärevuse, liigesepõletike, seljavalu, lihasreuma, kilpnäärme talitlushäirete, külmetushaiguste, tuberkuloosi, astma, bronhiidi ja menstruaalvalude korral.  Ashwagandha on saadaval ka pulbrina, pulbri kujul saab seda segada pudru  ja  smuutiga või teha sellest hoopiski rahustavat teed.

    ECOSH LIFE - MAGNEESIUM GLÜTSINAAT-KELAAT

    Ecosh Magneesium

    Puhas USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 % M-pure™ ja Ecosh Life’i magneesium on üks imenduvamaid ja puhtamaid magneesiume! Magneesium, mis organismis hästi lahustuv! Magneesiumi on vaja:

    • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
    • organismis soolade koostises luukoe tekkes, kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
    • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
    • normaalseks närvitalitluseks.

    Ecoshi magneesiumglütsinaadi tootele on magneesiumi paremaks imendumiseks lisatud bioaktiivsete vitamiinide vormid nagu püridoksiinvesinikkloriid (B6) ja magneesium-L- askorbaat (C-vitamiin). Toode on GMO, tehislike lõhna, maitse, värvainete, laktoosi, gluteeni ja mahuainete vaba.

    ECOSH LIFE - D-MANNOOS

    Image
    Ecosh´i D-mannoos on jõhvikatest ekstraheeritud looduslik suhkur (nimetatakse ka glükotoitaineks st tervislik suhkur), mis aitab hoida põie ning kuseteede elundkonda tervena. See looduslik suhkur takistab suurt kahju tegeval nt E.Coli bakteril kleepumast kuseteede seinte epiteelrakkudele. Organism kasutab D-mannoosi ainevahetuses ainult väikestes kogustes, ülejäänu väljutab kiiresti uriiniga jättes seejuures mõjutamata veresuhkru taseme. See on küll sarnane glükoosile, aga ei avalda samasugust mõju. D-mannoos aitab puhastada urinaaltrakti, lisaks on ta ka toiduks piimhappebakteritele soodustades kasulike bakterite kolooniate kasvu soolestikus.

    SANCT BERNHARD - MUSTKÖÖMNE ÕLI (KÜLMPRESS)

    Mustköömne õli

    Mustkööment on kasutatud ja tunnustatud juba ammustest aegadest kui suurte raviomadustega ravimtaime. Seda õli pressitakse hoolikalt välja valitud musta köömne (Nigella Sativa) seemnetest. Mustköömne õli sisaldab küllastamata rasvhappeid: linool-, oleiin-, palmitiin-, eikoseen-, steariin- ja alfalinoleenhapet, fosfoliptiide, 15 aminohapet, karotenoide, vitamiine E, D, C, B (B1, B2, B3, B6, B9), erinevaid makro- ja mikroelemente (kaalium, naatrium, magneesium, fosfor, mangaan, raud, tsink, vask, seleen jne).Lisaks on mustköömne õli rikas Omega-9, Omega-6 ja Omega-3 rasvhapete poolest. Need rasvhapped parandavad südame-veresoonkonna heaolu, närvisüsteemi ja seedetrakti, aitavad taastada normaalset hormonaalset tasakaalu ning  takistada põletikuliste protsesside arengut.

    Mustköömne õli tugevdab immuunsüsteemi ja omab organismi puhastavat toimet. Lisaks on see võimas looduslik antioksüdant, omades kasulikku mõju lihastele ja luudele. Samuti aitab oma põletikuvastase toime tõttu artriidi korral. Tänu õlis sisalduvale timohinoonile aitab see alandada veresuhkru taset.

    Jaga seda infot ka teistega