Kuidas ja millest on tehtud Biolatte tooted?

Kuidas ja millest on tehtud Biolatte tooted?

Kas Biolatte tooted sisaldavad Inuliini?

Tihti lisatakse toodetesse suhkru kõrvalsaadusi, nagu probiootilist inuliini või frukto-oligosahhariidi (FOS), mille eesmärk on edendada bifidobakterite kasvu sooles. BIOLATTE ei kasuta enda toodetes inuliini, sest see soodustab ka kahjulike bakterite kasvu. Samuti võib inuliini ja frukto-oligosahhariidide lagunemisel eralduda soolestikku metaani ja süsinikdioksiidi, mis võivad kõrvaltoimetena põhjustada kõhuvalu ja iiveldust.

Kuidas Biolatte tooteid hoida?

Kõiki Biolatte tooteid (nii avamata kui ka avatud) tuleb hoida kuivas ja UV-kiirguse eest kaitstuna. Tooteid ei ole soovitatav hoida külmkapis, kuna nii tekib tootesse niiskus, mis võib lühendada toote säilivusaega.

Kas Biolatte tooted sisaldavad allergeene?

Kõik kasutatavad koostisained on läbinud allergeensete koostisosade laboratoorsed testid ning kõik tulemused on olnud negatiivsed. Biolatte tooted ei sisalda piimatööstuse jääke (laktoos, piim), tärklist, sojat, pähkleid, maisi, teravilja, suhkrut, muna, karpe ega ka kala.

Kas Biolatte toodetes olev maltodekstriin võib põhjustada allergiat?

Maltodekstriini sisse segatakse sageli tärklist ja seetõttu kardetakse, et see võib põhjustada allergiat. Hirmul pole alust, sest maltodekstriin on vaid üks paljudest tärklise ehitusmaterjalidest. Tärklis koosneb samuti teistest koostisosadest, nagu valgumolekulid (näiteks gluteen), mis põhjustavad sageli allergiat. Biolatte toodetes on kasutatud ainult puhast maltodekstriini, vältimaks allergiat.

Mis on cfu?

Cfu näitab bakterite või pärmiliste kolooniate moodustumisüksust. Näiteks BIOLATTE Originali päevane annus (3 kapslit) sisaldab 7,5 × 10E9 ehk 7,5 miljardit piimhappebakterit. Tootja võib viidata kontsentratsioonile kas ühes grammis või päevases annuses. Pelgalt kaalu (g või mg) näitamine ei ütle teile bakterite arvu või selle kontsentratsiooni.

Kuidas Biolatte tagab oma toodete kvaliteeti?

Biolatte teeb koostööd ainult tuntud mikroorganismi pankadega ja kõik tüved, mida kasutatakse, on põhjalikult uuritud, testitud ja registreeritud. Tootmisprotsessid vastavad GMP (Good Manufacturing Practices) ja ISO 22000 standarditele. Tehekase pidevalt laborikatseid kogu oma tootmisprotsessile, et tagada puhtust, kvaliteeti ja toote efektiivsust.

Miks Biolatte tooted ei sisalda prebiootikume?

Prebiootikumid on seedimatud ja imendumatud kiudaineid, mis lisatakse tavaliselt probiootikumide kasvu soodustamiseks. Kuna inimese soolestik sisaldab tavaliselt juba toidust saadud kiudaineid, siis nende lisamine ei ole vajalik. Enda toodetes soovitakse säilitada ainult põhilisi koostisosi. Biolatte jaoks on oluline valmistada tooteid, mis sisaldavad juba piisavalt suurt hulka mikroobe.

Miks Biolatte kasutab želatiinkapsleid, mitte aga taimset päritolu (HPMC) kapsleid?

Taimsete kapslite valmistamisel kasutatakse liiga palju kemikaale, nagu metüülkloriid (gaas), propüleenoksiidi (vedelkütus) ja petrooleum (toornafta). Biolatte toodetes on kasutatud veistelt pärit želatiini, mis on saanud kosher ja halal heakskiidu. Kõiki Biolatte kapsleid on võimalik avada, et saaks neid tarvitada ilma želatiinist kapslita.

Info pärineb maaletooja kodulehelt.

Loe siit, millist Biolatte toodet just Sinul vaja on ja kuidas Biolatte tooteid manustada.

 

Jaga seda infot ka teistega