Millist Biolatte toodet valida?

Millist Biolatte toodet valida?

Biolattel on päris mitu erinevat toodet, ja võib olla üsna raske otsustada, millist neist valida. Siin on väike lühiinfo selle kohta, milleks need loodud on. Tegemist on meie kasutajate tagasidele ja Biolatte enda infole tugineva materjaliga. Kui sa aga siit abi ei saa, siis küsi julgesti oma küsimus kommentaarides.

Biolatte

Original

Tegemist on ehtsa ja originaalse piimhappebaktereid sisaldava tootega, mis aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet. Sobib kasutamiseks soolestikuprobleemide ennetamiseks ja leevendamiseks, sest hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved tugevdavad soolestiku mikrofloorat. Toodab organismis looduslikke antibiootikume.

Original-L ehk varasemalt Biolatte BB

Eriti just lastele, sealjuures ka vastsündinutele mõeldud kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit lisaks veel kolmele teisele elujõulisele bakteritüvele. Original-L ei sisalda allergeene.

Travel

Suurepärane toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat bakterit. Tsink aitab toetada rasvhappe ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalset tööd.

Boulardii

Limaskestade hea seisukord on soolestiku tervise alus. Boulardii kaitseb ja parandab kahjustunud limaskesta. Limaskestad peavad olema terved, et haigustekitajad ei pääseks vereringesse. Seetõttu on boulardii eriti vajalik nakkusrohketel perioodidel, haiguse ajal ja ka järgselt. Muul ajal on ta kasulik organismi tugevdamiseks, soolestiku mikroobidele terve kasvupinnase loomiseks jne. Eriti populaarne ka beebide seedeprobleemide, gaasivalude ja haigusnähtude leevendamiseks.

Subtilis

Tugevdab vastupanuvõimet. Kui Sinu elus võib tekkida stressi, elustiili- või söömisharjumiste muutuseid, kehalist koormust või magamatust, siis subtilis hoiab vastupanuvõime neist nõrgendavatest asjaoludest hoolimata tugevana. Aitab tõrjuda viiruseid ja baktereid. Subtilises sisalduv tsink aitab kaasa rasvhapete ainevahetusele, pH tasakaalu hoidmisele ja immuunsüsteemi normaalsele tööle. Subtilist võivad kasutada ka rasedad ja rinnaga toitvad emad (info maaletoojalt).

Superzym

Tegemist on ensüümipreparaadiga, milles sisalduvad 7 inimspetsiifilist ensüümi tõhustavad seedimist, lõhustades toitaineid ja parandades nende töötlemist ning imendumist soolestikus.

Ladyzym

Naistele suunatud inimspetsiifilised ensüümid aitavad lõhustada toitaineid, eriti rasvu ja aidata kaasa seedimisele ning kõhu normaalsele talitlusele.

Hiivax

Tootes sisalduvad inimspetsiifilised ensüümid lõhustavad toiduvalke ja aitavad kaasa seedimisele. Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunäärme tööd ja aitavad eemaldada pärmseent.

Havitall

Psülliumi kesta kiud suurendavad ja aitavad pehmendada väljaheite massi, mis omakorda aktiveerib soolestiku tööd. Kiud aitavad soolestiku puhastamisele kaasa, sidudes end kahjulike ühenditega. Kiud suurendavad soolestiku osmootilist rõhku. Piimhappebakterid arenevad kiiremini ja efektiivsemalt. Toode on sobilik eriti neile, kellel on nö. laisk sool. Sobib ka lastele.

 

Loe siit üldiseid küsimusi Biolatte toodete kohta ja infot kuidas neid manustada!

Kirjuta millist toodet Sina oled kasutanud ja kas on aidanud?

Jaga seda infot ka teistega