Küsimused ja vastused Biolatte probiootikumide ja ensüümide kohta

Küsimused ja vastused Biolatte probiootikumide ja ensüümide kohta

Biolatte alguslugu

Biolatte tootja Yves Delatte tõi piimhappebakterid Soome 1984. aastal, sest avastas, et nende abil konserveeritud söödad mõjutavad positiivseltloomade vastupanuvõimet ja tervist. Söödas esinevad piimhappebakterid vähendasid suremust, antibiootikumide vajadust, tõstsid sündivust, parandasid karvkatte ja väljaheidete kvaliteeti. Ta avastas esimesena, et 70% vastupanuvõimest peitub soolestikus.

 Biolatte

Tänapäev

Järjest sagenevad soolestiku- ja seedehäired andsid Delattele tõuke arendada muidki tooteid. Tänu sellele kuuluvad tootevalikusse lisaks piimhappebakteri preparaatidele seedeensüümid, organismi puhastavad tooted ja limaskesti tugevdav Boulardii. Delatte Biolatte tootesarja kuulub tänapäeval üle kümne toote, mis toetavad soolestikku, limaskesti ja seedimist. Valmistamisel jälgitakse rangelt puhtuse ja parima kvaliteedi nõudeid.

Abiks

Tihti esitatakse meile küsimusi nii toodete manustamise, koostise ja valiku koha pealt. Oleme koostanud informatiivse materjali, mis tugineb meie klientide kogemustele ja tootjapoolsele infole. Tuletame meelde, et tegemist ei ole ravimitega, kuid soovitame siiski konsulteerida asjatundjaga, kes oskab anda personaalset nõu. Meie poolt koostatud materjal on vaid kiireks infoks ja ülevaateks.

Tervislik toitumine, küllaldane puhta vee joomine, piisav aktiivsus ja uneaeg on tervislikkuse alused. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist. Mitte miski ei asenda tervislikku eluviisi.

KUIDAS BIOLATTE TOOTEID MANUSTADA?

MILLIST BIOLATTE TOODET VALIDA?

KUIDAS JA MILLEST TEHAKSE?

 

 

Jaga seda infot ka teistega