Herbs of Kedemi TOVA salvi ülevaade

TOVA kreem mia24.ee e-poestMa olen jahedal ajal tihti hädas karedate ja ketendavate kätega ning samuti on sagedased sõrme otstesse tekkivad lõhed, mis on väga valusad. Kõigest eelpool mainitust johtuvalt tegelen pidevalt võimalikult tõhusa kätehooldustoote otsimisega. Mõne aja eest sain Herbs of Kedemi TOVA salvi testri ja loomulikult katsetasin.
TOVA salv ongi mõeldud ennekõike kuivale, ketendavale nahale ja toote reklaamtekst lubab, et salv kaitseb tõhusalt nahka.
Olles salvi kasutanud tänaseks mõned nädalad olen tulemusega väga rahul. Käed on mõnusad ja pehmed. TOVAt kasutades tuleb tähele panna seda, et toodet võiks määrida kätele üsna väikeste koguste kaupa. Esimene kord võtsin salvi üsna ohtralt, aga pärast olid käed ebameeldivalt rasvased. Võttes võikeste koguste kaupa, jõuab salv ilusti kätesse imenduda ja kui endiselt on kätel kuiv tunne, siis lihtsalt võtta uus väike kogus. Minu jaoks esmalt harjumatu oli toote lõhn. Kuna tegu on loodusliku salviga, siis eeterlike õlide lõhnaga harjumine võttis veidi aega. Lõhn polnud halb, lõhn oli tugev ja veidi harjumatu (minu jaoks igaljuhul).
Kuna tester jäi ühel nädalavahetusel töö juurde ja kodus oli üsna ohtralt vaja kokku puutuda veega, siis pühapäeva õhtuks oli pöidla ots muutunud hellaks ja sain aru, et tekkima hakkab järjekorde lõhe. Esmaspäeval, tööl olles, määrisin iga natukese aja tagant pöidlale salvi ja teisipäeva hommikuks oli lõhe tagasi tõmmanud ning pöial polnud enam väga valus. Neljapäevaks oli lõhe juba unustatud. Tavaliselt maadlen sõrme otstesse tekkivate lõhedega kümmekond päeva. Seega toimis minul ka selle probleemiga.
Kuna tester hakkab otsa saama, plaanin tellida suure TOVA salvi purgi.

Piret

TOVA mia24.ee e-poes

Jaga seda infot ka teistega