IsaDora jumestustooted augustis -20%!

slide-isadora-20-fb

Kui räägime meikimisest, siis mõtleme sageli lauvärvide ja huulepulkade kirevale maailmale, trenditoonidele, glamuursele õhtumeigile. Või sellele kuidas valida sadade saadaolevate lauvärvikarpide ja huulepulkade hulgast just need õiged toonid, mis tooksid esile silmade värvi või sobiksid kandmiseks koos uue kleidiga.

Ilusa ning täiusliku meigi aluseks on aga alati ideaalne jume. Ebaühtlane näovärv, tumedad silmaalused ja muud iluvead ei sobi kuidagi kokku särava lauvärvi või seksika huulepulgaga. Meigitrendid vahelduvad kuid klaar nägu on alati moes. Kvaliteetsed ja tõhusad jumestustooted aitavad peita pisemaid iluvigu ning annavad ühtlase ja tervelt särava jume ning aitab püsida dekoratiivkosmeetikal. Kuid mitte ainult. Kvaliteetsed jumestustooted võivad olla ka osaks niisutavast ja kaitsvast näohooldusest, mis sisaldavad nahka hooldavaid komponente ja või päikesekaitsefoktorit.

Meil on Sulle hea uudis! Augustikuus on meie e-poes kõik IsaDora jumestustooted (jumestuskreemid, puudrid, peitevahendid) 20%lise soodushinnaga. Lyonessi klient saab lisaks 3% raha tagasi ning teenib igalt ostult ka ostupunkte*.

See on suurepärane võimalus täiendada oma meigikotti kvaliteetse Rootsi kosmeetikaga. IsaDora tooted on lõhnavabad, kliiniliselt testitud ning ei tekita allergilisi reaktsioone. 

* Soovid rohkem teada Lyonessi kaardist? Soovid tasuta kohustustevaba Lyonessi kaarti, mis kehtib enam kui 500 ettevõttes üle Eesti? Rohkem infot leiad meie kodulehelt >>>.

 

 

 

Jaga seda infot ka teistega