Mia24 e-poes allahindlused juuksehooldustoodetele!

Käes on aeg pakkuda oma juustele turgutavat lisahooldust!

Ilmad on külmad ja heitlikud, suured temperatuuri kõikumised mõjutavad eelkõige meie nahka ja juukseid. Selleks, et juuksed püsiksid kaunid ja kohevad ka jahedal aastaajal, on vaja pakkuda neile turgutavat lisahooldust. Ning just sellele mõeldes ongi Mia24.ee e-poe novembrikuine hinnaalandus suunatud juuksehooldusvahenditele. Toeta ja hoolitse oma juuste eest, nad on sulle selle eest tänulikud!
Tule uudistama meie e-poodi, sest novembrikuu lõpuni pakume allahindlusi mitmetele  FreeLimix toodetele, mille selle kuu pakkumises olevate toodete allahindlused on 35%. Kuid 30% soodsamalt on Teil võimalik soetada ka mõningaid Kemoni Actyva tooteid. Vaadake meie kõiki eripakkumisi Sooduspakkumiste lehelt.

Mia24.ee – sinu ilutoodete e-pood

MIA24.EE on kiire ja mugav ostukeskkond, kust leiad rikkaliku valiku kvaliteetset ilukaupa tuntud ja hinnatud tootjatelt. Oleme tegutsenud juba 6 aastat ja meie kaubavaliku põhirõhk on leebe ja/või loodusliku koostisega ilutooted.

Meie e-poes ootab Sind rikkalik valik kosmeetikat, juukse-, näo- ja kehahooldustooteid, sh sertifitseeritud loodustooteid, ning parfüüme. Tuntumateks brändideks on KemonIsaDora, Ahava, Novexpert, Töpfer, TanOrganic, Nonique, La Clarée Oliv’, Anna Sui, Banana Republic, Gap jt.

Mia24.ee’s on müügil ainult aus kaup! Kogu sortiment pärineb Eesti ametlikelt maaletoojatelt. Mitmete kaubamärkide puhul on Mia24.ee ainus ametlik edasimüüja Eesti veebikeskkonnas (nt Kemoni kaubamärgid Actyva, Hair Manya, AND).

Mia24.ee – sinu ilutoodete e-pood

Jaga seda infot ka teistega