Näohooldus kodus [igapäevane + iganädalane]

Näohooldus

Näohooldus kodus (mitmekihiline)

Näohooldus on see, millega peaks alustama ja ka lõpetama päeva. Meie kogemuste ja klientide tagasiside põhjal annavad näohoolduse jaoks mõeldud tooted parimat tulemust kui neid kasutada “kihilisel meetodil”, millest inglise keelset infot saad lugeda siit. Eelmainitud artiklist selgub, et me leiutame siin jalgratast ehk see meetod, mis meile ja meie klientidele enim meeldib, on olnud kasutusel juba ammusest ajast ja eeldatavasti alguse saanud Jaapanist.

Kihiline meetod hõlmab siis mitme näohooldustoote järjestikust kasutamist, kusjuures igal tootel on eri funktsioon. Näole kantavad vahendid on valitud välja spetsiaalselt konkreetsele nahatüübile ja erinevaid vahendeid kasutatakse kindlas järjekorras. Nad peavad sobima teineteisega kokku ja teineteist täiustama. Enamasti on suurematel kosmeetikatootjatel selle jaoks loodud kindlad sarjad (N: D’Difference Natural Beauty sari, Novexpert Hyaluronic Acid sari või Ahava Mineral Radiance sari). Igal sarjal on oma kindel eesmärk ja tulemuse tagab kogu sarja toodete järjepidev õige kasutamine.

 Mis on kihilise näohoolduse eelised?

  • Kogused – kasutama peab võrdlemisi väikseid koguseid.
  • Tulemused – kui järjepidevalt seda meetodit õigete toodetega kasutada, on tulemused muljetavaldavad.
  • Isiklikkus – üks universaalne toode ei saa kunagi olla nii hea kui on seda täpselt Sinu nahatüübile sobiv toode.

Kuidas toimib kihiline näohooldus?

Põhiline reegel on üsna lihtne. Kasuta teist toodet kohe peale esimest ja kolmandat kohe peale teist… Kuni lõpuni. Lihtsama variandi puhul on neid kihte umbes 4. Toote nahale kandmisel tuleb jälgida, et ta on täiesti nahka imendunud, sest ainult siis saab ta toimida. Alles seejärel saab peale kanda teise.

Olulisem asi mida jälgida on, et aktiivsed koostisosad oleksid omavahel sobivad. Näiteks rasvlahustuv kreem ei sobi hästi kokku hüdrofiilsega. Selline kooslus võib tekitada mureneva ja tükilise efekti. Seega on ülioluline, et valiksid teineteisega harmoonias olevad tooted. See ei tähenda, et nad kindlasti peaksid olema sama brändi või tootesarja omad aga omamata suuri teadmisi erinevate ainete kooslusest, on soovituslik siiski piirduda ühe sarja toodetega selle meetodi kasutamisel. Kui aga oled koostisosade lugemisel professionaal ja tead, mis moodi need teineteisega mõjuvad, võid avastada enda jaoks huvitavamaid kooslusi kui kindel tootesari.

Millises järjekorras näohooldus tehakse?

Kõige tavalisem kihiline näohooldus, mida teha nii hommikul kui ka õhtul, koosneb neljast osast:

  1. Puhastamine – esimese asjana puhasta näonahk sellise puhastusvahendiga (puhastuspiimad, mitsellaarveed, näoseebid, näoveed või vajadusel meigieemaldaja), mis on mõeldud Sinu nahatüübi jaoks.
  2. Toniseerimine – järgneda võiks toonik, mis eemaldaks igasugused puhastusvahendi jäägid. Parim on kasutada alkoholivaba toonikut või hüdrosoole ehk lillevett.
  3. Taastamine – siin tulevad mängu aktiivsed koostisosad. Leia sellised seerumid ja silmaümbruse tooted, mis pakuvad kõiki Sulle vajalikke toimeaineid.
  4. Kaitse – lõpeta hooldus vastavalt vajadusele kas päeva- või öökreemiga. Sobivad ka näoõlid. Need tagavad lisaks tootesarja spetsiifilisusele niisutuse ja kaitse.

Kuidas teha iganädalast kodust näohooldust?

Korra-kaks nädalas peaksid mahutama oma igapäevase näohoolduse hulka ka näokoorija ja -maski.

Meie soovitused koduse näohoolduse tegemiseks:


D’Difference näohoolduse komplekt

D’Difference Natural Beauty sarjast oleme teinud valiku korra nädalas kasutamiseks delikaatse näokoorija ja noorendava maski ning igapäevaseks hoolduseks 4D näopesugeel, 4D roosivesi, noorendav näoseerum ja niisutav päeva- või toitev öökreem.

Kuna Natural Beauty sari on mõeldud vanuseliselt kõigile, siis selle sarja toodetega võivad katsetada igas vanuses ja iga nahatüübiga inimesed. Meie koostatud komplekti on valitud niisutavad ja noorendavad tooted, mistõttu sobiks see kõige paremini peale 25-ndat eluaastat, kus nahk hakkab juba kuivemaks muutuma ja seega saab ennetada selle näohooldusrutiiniga esimesi kuivusest tingitud kortsukesi.

Kõik tooted alates naha puhastamiseks vajalikest kuni kreemide ja kehatoodeteni, sisaldavad patenteeritud HYDRESIA® emulsiooni, siidi proteiine, looduslike õlide kokteili ja Surnumere mineraale. Need võimsad koostisosad on kõikide toodete südames ja tagavad 4D toime- niisutamine, toitmine, naha kaitsevõime tugevdamine ja säilitamine. Lisaks nendele suurepärasele omadustele on Natural Beauty sarja tooted kiiresti imenduvad ja maheda lõhnaga.

AHAVA näohoolduse komplekt

Ahava toodete puhul tegime komplekti pigem vanemale naisterahvale. Korra nädalas võiks eemaldada nahalt surnud rakke mikrokoorijaga ja hellitada nahka puhastava mudamaskiga. Igapäevase näohoolduse jaoks

sobib sügavpuhastav mudaseep, mineraalidega näovesi, elustav seerum ja päeva– ning öökreem spetsiaalselt 50+ nahale. Kuna Ahava teeb oma tootesarju hoopis kasutuspõhiselt, siis ei ole selles komplektis kõik tooted ühest sarjast. Näiteks on Ahaval sari “Time to clear” aga nagu ka sarja nimest arvata võib, sisaldab sari puhastustooteid mistõttu lisasime juurde teistest sarjadest tooteid.

Ahava sari meeldib mulle just surnumere mineraalide poolest. Nende positiivset mõju nahale on tuntud juba ammu ja paljud jõukamad inimesed käivadki just ilu- ja tervise eesmärkidel surnumere äärsetel reisidel. Minule meeldib ahava toodetest kõige rohkem see sama mudamask, mille ka eelnevasse komplekti kirja panin.

 

 

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga