Sipelgapuu koore kapslid – miks neid võtta

Ecosh Life sipelgapuu kapslidSipelgakoorekapslid on looduslik toidulisand, mis aitab suurendada organismi vastupidavust ja säilitada immuunsüsteemi, eriti kevad-sügisperioodil. See toidulisand on valmistatud sipelgapuude koorest ja sisaldab võimsaid antioksüdante, mis võivad aidata kaitsta organismi keskkonnasaasteainete põhjustatud vabade radikaalide kahjustuste eest. Samuti võib see aidata tugevdada organismi kaitsevõimet viiruste ja bakterite vastu, ennetades seega haiguste tekkimist.

Sipelgapuu Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) koor on ainulaadne puu, mis kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning mida kohalikud elanikud on sajandeid kõrgelt hinnanud. Ta on tuntud oma tugeva vastupanuvõime poolest kahjurite ja seente suhtes ning tema eripära on see, et tema oksad on asustatud sipelgatega, millest puu on saanud ka oma nime. See eriline puu ei ole jäänud märkamatuks ka Peruu ja Mehhiko põliselanikele, kes nimetavad seda tänu oma paljudele kasulikele omadustele “jumalikuks puuks”.

Pau d’Arco kõige muljetavaldavam on tema mineraalide, vitamiinide ja ühendite, sealhulgas fosfori, kroomi, kaltsiumi, raua, joodi, fosfori, tsingi, mangaani, magneesiumi, boori ja suure hulga lapacholi sisaldus. See teeb sellest suurepärase toidulisandi immuunsüsteemi tugevdamiseks, seedimise parandamiseks ja isegi teatavate haiguste raviks. Arvatakse, et see aitab võidelda ka vähi, bakteriaalsete infektsioonide ja isegi depressiooni vastu.

Pau d’Arco koort võib tarbida mitmesugusel kujul, näiteks kapslitena, teena ja tinktuuridena. Oluline on olla teadlik annusest ja võimalikest kõrvaltoimetest, sest see võib olla üsna tugev. Samuti tasub märkida, et sipelgakoore kapslid muutuvad üha populaarsemaks nende mugavuse ja kasutusmugavuse tõttu. Õige annuse ja ettevalmistuse korral võib sipelgakoor olla võimas ja tõhus vahend mitmesuguste tervisehäirete puhul.

Sipelgapuu koore kapslite antioksüdantiderohke olemus aitab organismi puhastada ja hoida seda tervena. See sisaldab mitmeid toitaineid ja mineraalaineid, mis on optimaalse tervise jaoks olulised, nagu raud, kaltsium, magneesium, kaalium ja C-vitamiin. Need toitained aitavad parandada organismi immuunsust ja vähendada erinevate infektsioonide ohtu. Lisaks sisaldavad sipelgapuu koore kapslid flavonoide, millel on teadaolevalt põletikuvastased, antibakteriaalsed ja kasvajavastased omadused.

Sipelgapuu koore kapsleid on põlisrahvad kasutanud juba sajandeid oma üldise tervise ja heaolu parandamiseks. Neil on teadaolevalt rahustav mõju organismile, mis võib aidata vähendada stressi ja ärevust. Lisaks võivad need aidata parandada seedesüsteemi, vähendada põletikku ja võidelda haiguste vastu.

Soovitame kasutada sipelgapuu koort igakuise ravina, et puhastada keha. See sipelgakoore kapslite regulaarne kasutamine võib aidata säilitada keha loomulikku tasakaalu ja ennetada haiguste tekkimist. See on kasulik ka nõrgestatud immuunsüsteemiga inimestele, sest see võib aidata tugevdada organismi kaitsevõimet viiruste ja bakterite vastu.

Kokkuvõttes võivad sipelgakoore kapslid olla tõhus looduslik toidulisand organismi vastupidavuse suurendamiseks ja immuunsüsteemi säilitamiseks, eriti kevad-sügisperioodil. Seda võib kasutada ka igakuise ravina, et puhastada keha, aidates seda tervena ja tugevana hoida. Sipelgakoorekapslid on suurepärane toidulisand kõigile, kes soovivad parandada oma üldist tervist ja heaolu.

Vaata rohkem sipelgapuu. koore kapslite kohta meie e-poest

Jaga seda infot ka teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga