Sooduspakkumised ja uued tooted

AND liinis on kaks uut toodet, mis nüüd ka mia24.ee e-poes saadaval on.

Esimeseks uueks tooteks on SALTY MIST 40 on ekstuuri lisav meresoolaspray. Tagab juustele volüümi ja kestva hoidvuse. Jätab juuksed loomulikult matiks.

Kasutamine: pihusta Salty Mist rätikukuivadesse juustesse. Suvise rannasoengu efekti saamiseks lase juustel kuivada loomulikul teel. Kuivatades juukseid fööniga saad soengule juurde volüümi.

Mia24.ee e-poes on antud tootele oktoobris eripakkumine tutvumishinnaga 9,96EUR. Tavahind on 16,60 EUR pudel.

Teiseks uueks tooteks on MATTE PASTE 41 vormimispasta, mis sobib ideaalselt lühikestele ja poolpikkadele juustele. Annab soengule tugeva paindliku hoidvuse ja jätab juuksed loomulikult matiks.
Kasutamine: hõõru väike kogus pastat peopesade vahel soojemaks. Kujunda soeng vastavalt soovile.Pastat võib kasutada kergelt niisketes kui ka kuivades juustes.

Mia24.ee e-poes on antud tootele oktoobris eripakkumine tutvumishinnaga 10,20EUR. Tavahind on 17,00 EUR pudel.

NB! AND sarja tooteid on lihtne valida, sest neile on lisatud kahekohaline number. Esimene number näitab toote tugevust, teine läikeastet. Mõlema numbri skaala on 0-6.

Mia24.ee sooduspakkumised

Lisaks on Mia24.ee Kemoni Actyva Volume Corposita šampoon 250ml ja palsam 150ml 30% soodsam oktoobri lõpuni. Imperity sarjast aga hõbesampoon ja 2-faasiline taastuspalsam 150ml mõlemad 20% soodsamad. Vaadake meie kõiki eripakkumisi Sooduspakkumiste lehelt.

Mia24.ee – sinu ilutoodete pood internetis

Jaga seda infot ka teistega