ToGetHair – Uus juuksehooldusbränd inspireeritud loodusest!

ToGetHair juuksehooldus

Jälle on lisandunud meie valikusse üks uus bränd, ToGetHair, mille kõik tooted on ka juba poodi lisatud. Valikus on šampoonid, palsamid, juuksemaskid, spreipalsamid ja viimistluse poole pealt erinevad juukselakid, -vahud, -vahad, -õlid. Tutvustame lähemalt selles artiklis, mida need endast kujutavad.

ToGetHair – professionaalne juuksehooldus juuksuritele, stilistidele ja teadlikule tavakasutajale

ToGetHair on juuksehoolduse ja -viimistluse tippsõna. Kuna enamus tooted on 95% ulatuses looduslikud, siis võid rahuliku südamega neid kasutada. Ise ütlevad nad enda kohta nii: “Juuksehooldus, kus kohtuvad inimene ja loodus”.

“Sule oma silmad. Sisene iidsete aroomide maailma. Juuksehooldus sametise puudutusega… Kummel, nõges, hibiskus, tsitruselised, mandel, vesikress… See on inspiratsioon Vahemerest oma täies hiilguses”

  • Tooted on 95% taimsetest koostisosadest, mille omadusi saab muuta efektiivsemaks füüsikaliste või keemiliste protsesside käigus.

    • Tootmisprotsessis on piiratud nikli, kroomi ja koobalti jääke. Tooted on laboratoorselt testitud ning tõendatud, et neid aineid on vaid alla 0,0001%

  • Ei kasutata taimseid saadusi, mis on geneetiliselt muundatud. Tooted ei sisalda parabeene ja mineraalõlisid, et vältida allergilisi reaktsioone, kontaktdermatiiti või komedogeenset reaktsiooni nahal.
  • Kasutatakse ainult taimse päritoluga pindaktiivseid aineid. Oliiviõli ja kookosõli on niisutavate ning pehmendavate omadustega. Need taimsed aminohapped on sarnased nahas olevate aminohapetega ja seetõttu on nad eriti tõhusad.

Miks meie valisime Togethair brändi oma tootevalikusse?

Meile meeldib eriti see, et need on juuksurite tooted. Kui tavaliselt on salongitooted täis keemiat, siis selle brändi puhul on hea, et saad salongikvaliteedi ja puhta koostise ühes! Kõik eelmainitud punktid näitavad, et tooted on kontrollitud ja hoolitakse sellest, et nad oleksid täies mahus kasulikud ja ei sisaldaks ühtegi sellist ainet, mis võiks nahale või juustele kuidagi kahjulik olla.

Suurepärane on salongitoodete puhul see, et neid tehakse nii väikestes kui ka suurtes (tavaliselt u. liitrised) pudelites, mis teeb nende hinna vastuõetavaks. Muidugi testimiseks on mõistlik kõigepealt osta väike pudel, kuid kui avastad uue lemmiku, siis saad säästa ostes liitrise pudeli. Juuksuritoodetel on tavaliselt ka pumbaga pudelid – eriti mugav!

Fütokeratiin – mis see on?

Kõik ToGetHair viimistlussarja tooted sisaldavad fütokeratiini, mis on saadud köögiviljade proteiinist. Need on naturaalsed aminohapped, mis samastuvad juukses olevate aminohapetega. Efektiivselt parandab ja kaitseb soomuskihti. Viimistlussari jätab juuksed terveks ja säravaks.

ToGetHair hooldustooted

Hooldustoodetel on mitmekülgne valik. Nende hulgast leiad erinevatele muredele lahenduse.

Peanaha hoolduseks mõeldud sarjad:

Juuste hoolduseks mõeldud sarjad:

 

Jaga seda infot ka teistega