Tootetutvustus – AHAVA vahuvaba habemeajamiskreem

Toode: AHAVA – niisutav, habemeajamiskreem 200ml

Hind:  26,95 € (134,75 € / liiter)

AHAVA Vahuvaba habemeajamiskreem

Vahuvaba habemeajamiskreem

Lühitutvustus: Tegemist on niisutava habemeajamiskreemiga, mis sobib hästi ka tundlikule nahale. Kreemil on unikaalne vahuvaba koostis ja lisaks ei sisalda see alkoholi.

VAATA E-POEST!

See ainulaadne vahuvaba hamebeajamiskreem on rikastatud Surnumere mineraalidega, rahustavate taimeeksteaktidega ning nahka taastavate vitamiinidega. Nägu tundub habemeajamisjärgselt värske, niisutatud ja meeldivalt sile.

  • parabeenivaba
  • SLS/SLES vaba
  • Allergiavaba
  • Sobiv tundlikule nahale
  • Pole testitud loomade peal
  • Toodetud ilma petrooleumi, kahjulike sünteetilisi aineid või GMO-d kasutamata

Juhend: Kanna paks kiht niiskele nahale ja raseeri tavapäraselt uue teraga. Soovitame kasutada ka habemeajamise järgset vahendit.

Kreem või vaht?

Tõsiselt tasub arvesse võtta, et purkides olevad vahud ja geelid on enamasti täis rohkem õhku ja kahjulikke gaase, kui toodet ennast. See mõjutab nahka ja võib tekitada raseerimise järgselt põletustunde. Kreemiga seda ei ole. Kreem pakub piisavat niisutust ja jahutust.

Vahud sisaldavad enamasti palju alkoholi ja sünteetilisi parfüüme, mis viivad niiskuse nahast välja ja on peamisi ärrituste põhjustajaid. Tihtipeale on ka geelides ja vahtudes kunstlikke värv- ja säilitusaineid. Kõik eelnimetatud ained tekitavad nahale põletustunnet. Vahud ja geelid võivad sisaldada kahjulikke gaase nagu isobutaan ja propaan, mis teevadki neist vahu. Esmapilgul tundub vaht rikkaliku koostisega, kuid enamus sellest on gaas ning kasulikku seal eriti palju pole ja nahk jääb kaitsmata. Toksilised ained geelides ja vahtudes on poore sulgevad ja muudavad habeme jäigemaks, mis teeb ta halvemini töödeldavaks ja seega ebamugavamaks raseerimisel.

Millised on aktiivsed koostisosad ja nende mõju?

Osmoteri – Surnumere vesi, mis on AHAVA poolt patendeeritud ja kasutatud terves tootevalikus. Täiuslik kooslus surnumere mineraalidest, mis taastavad, niisutavad ja annavad elujõudu.

G-Force – aiasaaduste segu (Ginko-, ingveri ja gingsengi taimedest) aitab enneaegse vananemise vastu ja suurendab naha niiskusetaset, annab nahale energiat ja elujõudu jättes naha siidiselt siledaks ja värskeks.

Datliekstrakt sisaldab rohkelt rauda, magneesiumi ja vitamiine A ja E. Ekstrakt toimib antioksüdandina ja suudab nahka tervendada ja noorena hoida. Kliiniliselt on tõestatud, et suurendab kollageeni sünteesi ja vähendab kortsude silmapaistvust.

Provitamiin B5 pakub jahutust ja rahustust nahale.

AHAVA tooted on parabeenivabad, SLS/SLES vabad, ei sisalda allergilisi reaktsioone tekitavaid aineid, ei ole testitud loomade peal ja tootmises ei ole kasutatud petrooleumi, raskeid sünteetilisi aineid ega  GMO-sid.

 

Jaga seda infot ka teistega