Ecofreak – kosmeetika, mille üle hiidlased saavad uhkust tunda!

Ecofreak kosmeetika

Ecofreak kosmeetika – mis see endast kujutab?

“ECOFREAK – Isik, kes on kirglik loodusliku ja loomuliku elukeskkonna ning tervisliku eluviisi pooldaja.”

Hiiumaa “ökofriigid” on alguse saanud hobist ja kuna vajadus puhta, kuid efektiivse ja kvaliteetse nahahoolduse järele on olemas ka teistel peale nende, otsustati tuua enda isiklikud lemmikud turule.

Millest tekkis vajadus puhta kosmeetika järele?

Tänapäeva maailmas puutume palju kokku erinevat sorti kahjulike ainete ja saastega. Salapäraseid teidpidi poeb meie kehasse hulk soovimatuid ained. Kasvõi apteegikreemide koostist lugedes hakkab mõnikord silma ülekaalukas sünteetika ja naftaproduktide sisaldus. Vaseliin, petrolatum, cera microcristallina ja mineraalõlid annavad vaid lühiajalise positiivse efekti mis on näiline. Tegelikkuses  ummistavad need ained poore ega lase nahal loomulikul viisil oma funktsiooni täita. Ainuke viis oma keha terve ja puhtana hoida, on teadlikke valikuid tehes kontrollida mida me endale sisse sööme või peale määrime. Levinud on ütlus, et oled see mida su keha omastab.

Millised on Ecofreak tooted?

Ecofreak-i tooted on inim- ja keskkonnasõbralikud. Ecofreak-i kreemide koostises olevad ained on looduslikku päritolu, rahvusvahelise ECOCERT standarti poolt lubatud ning heaks kiidetud. Meie toodete koostisesse kuuluvad orgaanilised külmpressõlid ja taimeekstraktid pärinevad sertifitseeritud mahetootjatelt. Lisaks puhtusele võid kindel olla Ecofreak`i toodete toimivuses. Kõik koostisosad on valitud suure hoolega, eelkõige silmas pidades tooraine kvaliteeti ja omavahelist koosmõju. Chia, mustköömen, neem, saialill – kõik eriti head nahale ja kogu kehale!

Mille poolest erineb teistest?

Inimesed, kes on harjunud end kreemitama avastavad kindlasti enamuste Ecofreak toodete puhul, et neid kulub vähem kui teisi kreeme. Toote vähene kulumine on seega üks poolt argument selle brändi osas. Teisena võiks välja tuua Hiiumaa Rohelise Märgise, mille kohta ka allpool kirjutame. Vähestel Eesti kosmeetikatoodetel on tunnustatud märgised ja ega Hiiumaa Rohelist märki igaüks ei saa.

Mida tähendab Hiiumaa Roheline Märk?

Hiiumaa rohelise märgiga tunnustatud tooted on:

  • seotud Hiiumaaga
  • valmistatud naturaalsest materjalist
  • kvaliteetsed ja vastupidavad ning praktilise otstarbega
[Allikas]

Mida leiab Ecofreak tootevalikust?

Ecofreak on veel “lapsekingades”, kuid juba on nad valmis saanud 11 suurepärase tootega. Valikus on kreemid ja salvid näole, kehale, kätele ja lisaks ka näoõli ning meigieemaldaja. Samuti on ka hinnaklass looduskosmeetika alal üsna konkurentsivõimeline, sest kreemid algavad 8.50-st ja arvestades nende tõhusust ja kuluefektiivsust, siis ei ole see üldse palju.

Mida arvavad teised Ecofreaki toodetest?

Meie lehel on juba Ecofreaki kaitsev ja toitev kreem “NEEM” saanud tagasisidet kommentaariga, mille kirjutas Liis: “Väga hea kreem, käed ei kuiva enam ja näo peale sobib ka hästi! ;)”

Lisaks on kiitnud kreemid heaks teiste blogijate seas ka Mallukas, ja Evelyn Velström.

Jaga seda infot ka teistega