Antud tootja tooted: Ecofreak Cosmetics

ECOFREAK – Isik, kes on kirglik loodusliku ja loomuliku elukeskkonna ning tervisliku eluviisi pooldaja.

Ecofreak Cosmetics


ECOFREAK ehk


isik, kes on kirglik loodusliku ja loomuliku elukeskkonna ning tervisliku eluviisi pooldaja.Ecofreak on Hiiumaine kvaliteetkosmeetika bränd mis kasvas välja hobist ja vajadusest puhta, kuid efektiivse ja kvaliteetse nahahoolduse järele.


Tänapäeva maailmas puutume palju kokku erinevat sorti kahjulike ainete ja saastega. Mingeid salapäraseid teidpidi poeb meie kehasse hulk ained mida me sinna ei soovi. Mõnikord kasvõi apteegikreemide koostist lugedes hakkab silma suur sünteetika ja naftaproduktide sisaldus. Vaseliin, petrolatum, cera microcristallina ja mineraalõlid annavad vaid lühiajalise positiivse efekti mis on näiline. Tegelikkuses ummistavad need ained poore ja ei lase nahal loomulikul viisil oma funktsiooni täita. Ainuke viis oma keha terve ja puhtana hoida, on teadlikuid valikuid tehes kontrollida mida endale sisse süüa või peale määrida. Levinud on ütlus, et oled see mida su keha omastab! Ecofreak-i kreemide koostises olevad ained on looduslikku päritolu ja rahvusvahelise ECOCERT standarti poolt lubatud ning heaks kiidetud. Levinud on ka arvamus, et looduslik ning mahe tähendab vähem efektiivset. Mitte alati! Meie toodete puhul võib lisaks puhtusele kindel olla ka toimivuses. Kreemides sisalduvad koostisosad on valitud suure hoolega eelkõige silmas pidades tooraine kvaliteeti ja ainete omavahelist koosmõju. Orgaanilised toorained on tugevas ülekaalus. Taimsed ekstraktid on puhtad, superkriitilise süsihappegaasi ekstraktsiooni meetodil saadud.


Chia, mustköömen, neem, saialill – kõik eriti head nahale ja kogu kehale! Juba peale esimesi kasutuskordi võib toodete toimivuses veenduda!

Vaata lähemalt
Näitame 1 - 11 kokku 11 tootest