Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L
  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L
  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L
  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L
  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L
  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L

  Herrens Mark - Punase ristiku ekstrakt ÖKO 1L

  5704781200011
  33,90 €

  (33,90 € liiter)

  Maksudega

  Piimhappega fermenditud punase ristiku ekstraktil on tõestatud mõju naiste menopausiaegsete vaevuste (kuumahoogude) leevendamisel ja hormoonide tasakaalustamisel. Ristiku ekstrakt puhastab verd, tugevdab luustikku. Sisaldab lisaks salvei-, piparmündi-, sidrunmelissi ja võilille ekstrakte. Valmistatud Taanis.

  Partnerettevõtte laos. Telli!
   

  Herrens Mark punase ristiku ekstrakt (mahe)

  Vähem kuumahooge menopausiga naistel

  Meie punase ristiku ekstrakt on ainulaadne ning seda ei saa teiste punase ristiku toodetega võrrelda. Punase ristiku ekstrakti toodetakse piimhappega fermentimise protsessi abil kolmel põhjusel. Et tagada toote säilivus ning luua tervislik ja tõhus toode. Vendsysseli haiglas läbi viidud ulatuslik patsiendiuuring andis tulemuseks 30% vähenenud kuumahood. Põhiliselt aitab toode tagada menopausi läbivatele naistele parema enesetunde.

  Herrens Marki punase ristiku ekstrakti paki kasutamine

  Kasulikud omadused:

  • Teaduslikult tõestatud kuumahoogi vähendav toime.
  • Tugevdab kuiva või õhukest vaginaalset limaskesta.
  • Puhastab verd.
  • Piimhappega fermentimine muudab kergestiomastatavaks.
  • Patenditud toode.
  • Lihtne kasutada – ainult kaks korda päevas.
  • Sisaldab salvei, piparmündi, sidrunmelissi ja võilille ekstrakte.
  • Praktilises hügieenilises karpi pakitud kotis. Toode ei lagune ega oksüdeeru kasutamise ajal.
  • Soovitame alustada tugeva doosiga ning kasutada edasi vastavalt isiklikule vajadusele, 60–120 ml päevas.
  • Valmsitatud Herrens Markl talus kasvatatud värsketest taimedest.
  • Kvaliteetne mahetoode. Taani toiduohutusameti poolt kontrollitud.

  Looduslikult töödeldud ja säilitatud

  Toote looduslik töötlemine annab sellele umbkaudse pH-taseme 4. Nii madala pH-taseme juures saavad elada ainult piimhappebakterid. Peale toitainete omastatavuse parandamise aitab fermentimisprotsess ekstrakti säilitada, et toode püsiks kaua kasutuskõlblik. See tähendab, et toodet saab õrnalt töödelda ning müüa pastöriseerimata kujul, täiesti naturaalsena.Herrens Mark on oma tootmisprotsessi dokumenteerimiseks patenditaotluse esitanud. Sellel ekstraktil on mahetoote märgistus.

  Herrens Mark punase ristiku ekstrakti koostis

  Koostisosad: 91% lakto-fermenteeritud punase ristiku mahl (Trifolium pratense L.)*, 9% ürtesegu, mis koosneb melissist (Melissa officinalis L.)*, piparmündist (Menta x Piperita L.)*, aedsalveist (Salvia officinalis L.)* , fermenteeritud aktiivsete piimhappebakterite lisamise teel. Lisatud starterkultuur (porgandist* ja soolast).  *Mahepõllumajandusest.

  Herrens Mark punase ristiku ekstrakti kasutamine

  Kasutamine: 120ml päevas. 2-3 nädala tarbimise järel, kui hakkate mõju tundma, 60-120ml päevas (vastavalt individuaalsetele vajadustele). Soovitame päevase doosi pooleks jagada ning võtta üks hommikul ja teine õhtul.Ekstrakti maitseTootel on iseloomulik kergelt happeline „murumaitse“. Maitset on lihtne peita, kui segate ekstrakti puuviljamahlaga. Soovitame apelsini- või ananassimahla, kuid loomulikult võite ka teisi mahlu katsetada.DoseerimineIsoflavoonid imenduvad 12 tunni jooksul. Seepärast on kõige parem võtta ekstrakti hommikul ja õhtul. Esimese 2–3 nädala jooksul tuleks võtta 120 ml doos ning edaspidi 60–120 ml doos, mis on jagatud hommiku ja õhtu vahel.Soovitame individuaalsetele vajadustele vastavalt kohandatud kogust.Patenditud tootmisprotsessAinulaadset punase ristiku ekstrakti säilitatakse piimahappega fermentimise abil. See protsess annab tootele pika säilivusaja, ilma et oleks vaja kasutada pastöriseerimist, alkoholi või säilitusaineid.Lisaks muudab see protsess fütoöstrogeenid märksa kergemini omastatavateks.Herrens Mark oma ainulaadsele punase ristiku töötlemise protsessile patenditaotluse esitanud.Tõestatud mõju kuumahoogudelePiimhappega fermenditud punase ristiku ekstraktil on tõestatud mõju naiste kuumahoogudele. Toime tõestati 2012. aasta laiaulatusliku patsiendiuuringu käigus, mida juhtisid Aarhusi Ülikooli haigla kaasprofessor Per Bendix Jeppesen (PhD) ning Max Lambert (PhD) toiduteaduste ja ärijuhtimise osakonnast.Hästiimenduvad östrogeenilaadsed koostisainedPunane ristik valiti välja koostöös fütoterapeudi Rikka Goerlichiga.Herrens Mark on tähelepanu alla võtnud punases ristikus rohkesti leiduvad fütoöstrogeenid ehk isoflavoonid. Isoflavoonidel on östrogeenile sarnane struktuur ning seetõttu aitavad need menopausi ajal ja selle järel östrogeenitaset tasakaalustada.Piimhappega kääritamine tagab glükoosi eraldumise isoflavoonidest, mis omakorda võimaldab tõhusamat omastamist.Kuumahoogude uurimine2012. aastal testiti punase ristiku ekstrakti ulatuslikus uuringus koostöös Aarhusi Ülikooli haigla ja Vendsyssel haiglaga. Uuringut juhtis kaasprofessor Per Bendix Jeppesen (PhD) koos ärijuhtimise professori Max Lambertiga. Uuringus osales 62 menopausi läbivat naist, kellest 32-le manustati punase ristiku ekstrakti ning 30-le platseebot. 12-nädalase uuringu käigus testiti naiste higistamistaset ning luutihedust.Higistamistaseme mõõtmistulemused näitasid, et ristikuekstrakti saanud naiste higiseksretsioon oli 30% väiksem kui platseebot manustanud grupil.Täpsemalt vähenesid kuumahood 28% ja higistamine 32%. Sekreete mõõtis kellasarnane higimonitor.Lisaks ilmnesid uuringu käigus väga olulised tulemused selgroo luutiheduse säilimise vallas.Max Lambert avaldas uuringu tulemused Taime- ja Loodustoodete Meditsiinilise Uurimise Ühingu iga-aastasel rahvusvahelisel konverentsil 2014. aastal Portugalis Guimaráesis.

  Punase ristiku ekstrakt – toimeained

  Herrens Marki punase ristiku ekstrakt koosneb üheksakümne protsendi ulatuses fütoöstrogeenidest, biohaniin A-st ja formononetiinist. Ülejäänud 10% moodustavad daidseiin ja genisteiin. Isoflavoonid kinnituvad kehas, eriti peen- ja jämesooles, kopsudes, neerudes ja luudes leiduvate ER-beeta östrogeeniretseptorite külge. Tavaliselt on sellised isoflavoonid glükoosiga seotud, mistõttu suurem osa neist läheb seedeprotsessis kaotsi. Piimhappebakterid aga lõhustavad glükoosi, nii et isoflavoonid saavad imenduda otse seedekulgla limaskestade kaudu ning jaotuda vereringe kaudu kogu organismis.
  Sisaldab
  Piparmündi ekstrakt/õli
  Punane ristik
  Salvei
  Võilill
  Olek
  Vedelik
  Kellele?
  Naistele
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Kuse-suguelundkond
  Süda ja veri
  Mille puhul sobib?
  Menopaus
  Toote puhtus
  Mahe toode

  Herrens Mark taimeekstraktid

  Herrens Mark on mahetalu, mis on keskendunud tootearendusele. Nende ekstraktid on täiesti looduslikud, fermenteeritud piimhappebakteritega ning tõestatud tervistava toimega. Herrens Marki tooted on ohutud ning säilivad kaua. Toodete väljatöötamisel teeb Herrens Mark koostööd erinevate uurimisinstituutide, haiglate ja ravipakkujatega, et tagada parim võimalik toime.

  Kõik Herrens Marki tooted on töödeldud õrnalt ja looduslikult, et kasu saaksid nii sinu keha kui ka keskkond.

  Mis on fermenteerimine

  Fermenteerimine on protsess, mille käigus toimub teatud bakterite ning pärmseente ainevahetusprotsess – esialgu hapnikuvaeses keskkonnas ning seejärel hapniku osalusel, kus käärimisel vabanevat energiat kasutavad need organismid ära oma elutegevuseks. Köögiviljade kääritamisel alustavad piimhappebakterid seda protsessi glükoosi lagundamisega, mis ajapikku kiireneb ning jõuab lõppfaasi paari nädala möödudes.

  Selle kõige tulemusena säilib toit kauem ning sünteesi tagajärjel tekivad inimorganismile vajalikud seedeensüümid, B-grupi vitamiinid, omega-3-rasvhapped ning mitmesugused probiootilised tüved. Need kasulikud ained aitavad ennetada soolevähki ja -põletikku ning leevendada laktoositalumatust.

  Herrens Marki parimad tooted

  HERRENS MARK - PUNASE RISTIKU EKSTRAKT ÖKO 1L

  Piimhappega fermenditud punase ristiku ekstraktil on tõestatud mõju naiste menopausiaegsete vaevuste (kuumahoogude) leevendamisel ja hormoonide tasakaalustamisel. Ristiku ekstrakt puhastab verd, tugevdab luustikku. Sisaldab lisaks salvei-, piparmündi-, sidrunmelissi ja võilille ekstrakte.

  HERRENS MARK - VÕILILLE EKSTRAKT ÖKO 1L

  Herrens Marki võilille-ekstrakt sisaldab tugevaid toimeaineid kogu võililletaimest. Juurtest ja lehtedest saadavad mõrumaitselised toimeained tugevdavad sapipõit ja maksa ning aitavad sellega kaasa seedesüsteemi puhastumisele ja tugevdamisele. Ekstrakt stimuleerib neerude tööd ning toimib diureetikumina.

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  Toote hinnangud /K&V

  Keskmine hinnang

  0.0
  0 Hinnang
  Suurepärane 0
  Hea 0
  Keskmine 0
  Kehv 0
  Vilets 0

  • Hinnangut (0)
  • Küsimused & vastused (1)
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.