Viirukid


Viirukid

Viiruki puhul on tegu materjaliga, mis koosneb aromaatsetest taimsetest materjalidest (sageli koos eeterlike õlidega) ning mille põlemisel eraldub lõhnav suits. Viirukeid põletatakse mitmel põhjusel. Nagu näiteks negatiivsete energiate puhastamiseks, lõõgastumiseks, rituaalide elluviimiseks, uute rutiinide alustamiseks, pingete maandamiseks ja veel paljudel teistel põhjustel.

MIKS JA KUIDAS VIIRUKEID KASUTADA?

Viirukeid on kasutatud juba aastatuhandeid. Põhjuseid selleks on mitmeid, neid on kasutatud ja kasutatakse siiani mediteerimisel; rituaalide ellu viimisel; stressist vabanemisel; keskkonna puhastamisel ja energiate avanemisel.  
Kui otsustad viirukeid põletama hakata, siis mõtle kohe ka sellele, kas sul on olemas sobiv viiruki põletamise alus. Ilma selleta viirukeid põletada ei tohi, ikka selleks, et viiruki põletamine oleks ohutu. 
Kui sa ei soovi tervet viirukit korraga ära põletada, võid ka viiruki ära kustutada ja hiljem taas edasi põletada. Viirukialuseid 

on erinevaid: puidust, metallist, keraamikast. Vali endale sobiv viirukialus, mis sobiks ilusti sinu tuppa. Meie e-poes on saadaval kõiki kolme tüüpi viirukialuseid.

Et viiruk põletada, pane tikuga selle ots põlema. Kui leek on üleval, kustuta viiruk ning see hakkab suitsema. Suitsemine tähendab, et viiruk teeb oma tööd ehk koostises olevad taimed annavad oma väge edasi. Sealhulgas vabanevad viiruki koostises olevad eeterlikud õlid, et tervendada nii sind kui keskkonda kus viiruk parasjagu on. Loe rohkem viirukite kohta meie blogist - Viirukid - mis, miks ja kuidas

Viirukite müük

Kuidas valida õiget viirukit, sest pakkujaid on palju. Kõige olulisem on leida endale sobiva lõhnaga viiruk, sest kui ostate endale vale viiruki, siis võib selle mõju hoopis vastupidine olla. Viirukite müügi puhul tuleks vaadata ka mis riigist antud viiruk pärit on ja kuidas viiruk toodetud on.

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 15,00 €

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Toote tüüp

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.