Viirukid

Siin on 42 toodet.

Viirukid

Viiruki puhul on tegu materjaliga, mis koosneb aromaatsetest taimsetest materjalidest (sageli koos eeterlike õlidega) ning mille põlemisel eraldub lõhnav suits. Viirukeid põletatakse mitmel põhjusel. Nagu näiteks negatiivsete energiate puhastamiseks, lõõgastumiseks, rituaalide elluviimiseks, uute rutiinide alustamiseks, pingete maand...

Viirukid

Viiruki puhul on tegu materjaliga, mis koosneb aromaatsetest taimsetest materjalidest (sageli koos eeterlike õlidega) ning mille põlemisel eraldub lõhnav suits. Viirukeid põletatakse mitmel põhjusel. Nagu näiteks negatiivsete energiate puhastamiseks, lõõgastumiseks, rituaalide elluviimiseks, uute rutiinide alustamiseks, pingete maandamiseks ja veel paljudel teistel põhjustel.

MIKS JA KUIDAS VIIRUKEID KASUTADA?

Viirukeid on kasutatud juba aastatuhandeid. Põhjuseid selleks on mitmeid, neid on kasutatud ja kasutatakse siiani mediteerimisel; rituaalide ellu viimisel; stressist vabanemisel; keskkonna puhastamisel ja energiate avanemisel.  
Kui otsustad viirukeid põletama hakata, siis mõtle kohe ka sellele, kas sul on olemas sobiv viiruki põletamise alus. Ilma selleta viirukeid põletada ei tohi, ikka selleks, et viiruki põletamine oleks ohutu. 
Kui sa ei soovi tervet viirukit korraga ära põletada, võid ka viiruki ära kustutada ja hiljem taas edasi põletada. Viirukialuseid 

on erinevaid: puidust, metallist, keraamikast. Vali endale sobiv viirukialus, mis sobiks ilusti sinu tuppa. Meie e-poes on saadaval kõiki kolme tüüpi viirukialuseid.

Et viiruk põletada, pane tikuga selle ots põlema. Kui leek on üleval, kustuta viiruk ning see hakkab suitsema. Suitsemine tähendab, et viiruk teeb oma tööd ehk koostises olevad taimed annavad oma väge edasi. Sealhulgas vabanevad viiruki koostises olevad eeterlikud õlid, et tervendada nii sind kui keskkonda kus viiruk parasjagu on. Loe rohkem viirukite kohta meie blogist - Viirukid - mis, miks ja kuidas

Viirukite müük

Kuidas valida õiget viirukit, sest pakkujaid on palju. Kõige olulisem on leida endale sobiva lõhnaga viiruk, sest kui ostate endale vale viiruki, siis võib selle mõju hoopis vastupidine olla. Viirukite müügi puhul tuleks vaadata ka mis riigist antud viiruk pärit on ja kuidas viiruk toodetud on.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 42 tootest
 • Viiruk Organic Sandlipuu/Sandalwood, ca.14tk/15g Viiruk Organic Sandlipuu/Sandalwood, ca.14tk/15g
  Uus
  Saadaval
  Viiruk Organic Sandlipuu/Sandalwood, ca.14tk/15g
  8903833427520

  Iga pakend sisaldab 15g.  Umbes 11 tk. Viiruki pikkus on 21cm. Viiruk on valmistatud Indias. Viirukina on sandlipuud kasutatud juba tuhandeid aastaid. Tema põletamisel tekib tugev ja meeldiv aroom, mis aitab ärevatel hetkedel rahustada, lõõgastada ja närvilisust vähendada. 

  3,00 €
 • Viiruk Organic Nag Champa, ca.13tk/15g Viiruk Organic Nag Champa, ca.13tk/15g
  Uus
  Saadaval
  Viiruk Organic Nag Champa, ca.13tk/15g
  8903833427407

  Iga pakend sisaldab 15g. Umbes 11 tk. Viiruki pikkus on 21 cm. Viiruk on valmistatud Indias.Eemaldab ruumist ebameeldivad lõhnad, täites ruumi aromaatse ja vürtsika lõhnaga. Naq Champa lõhn püsib võrreldes teiste viirukitega veidi kauem ning on sealhulgas ka ohutum kui õhuvärskendajad

  3,00 €
 • Koonusviiruk Organic Valge Salvei, 12tk + viirukialus
  Uus
  Saadaval
  Koonusviiruk - Organic Sandlipuu/Sandalwood, 12tk +...
  8903833901143

  Naturaalsed sandlipuust koonusekujulised käsitööviirukid. Pakis 12 tk ja keraamiline viirukipõleti. Viiruk on valmistatud Indias. Hoida kasutamise ajal lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

  3,90 €
 • Koonusviiruk Organic Valge Salvei, 12tk + viirukialus
  Uus
  Saadaval
  Koonusviiruk - Organic Valge Salvei, 12tk + viirukialus
  8903833901167

  Naturaalsed valge salvei lõhnalised koonusekujulised käsitööviirukid. Pakis 12 tk ja keraamiline viirukialus. Viirukid on valmistatud Indias. Hoida kasutamise ajal lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

  3,90 €
 • Innerlife - Viiruk "Vürts", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Vürts", 26g
  INA7356

  Vürtside ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba.

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Vanilje", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Vanilje", 26g
  INA7332

  Vanilje õitest ja looduslikest vaikudest käsitsi rullitud viiruk teeb meele rõõmsaks. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba.

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Tervendav", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Tervendav", 26g
  INA4270

  Tiibeti ürtidest ja looduslikest vaikudest käsitsi rullitud viiruk aitab edendada head tervist. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba.

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Selgus", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Selgus", 26g
  INA7349

  Tulsi ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk soodustab selgust ja keskendunud meelt. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Seeder", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Seeder", 26g
  INA2169

  Seedri eeterliku õli ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk edendab eneseteadlikkust ja vaimsust ning puhastab keskkonda. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Sandlipuu", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Sandlipuu", 26g
  INA2145

  Mysore sandlipuu ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk puhastab keskkonna ning loob rahuliku ja ülendava atmosfääri. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Roos", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Roos", 26g
  INA2152

  Roosi eeterliku õli, looduslike vaikude ja vürtsidega käsitsi rullitud viiruk avab südametšakra, lastes armastusel ja pühendumusel ligi voolata. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Palo Santo", 14g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Palo Santo", 14g
  INA2695

  45% Palo Santost ning looduslikest vaikudest ja vürtsidest käsitsi rullitud viiruk puhastab keskkonda negatiivsetest energiatest, aitab meelt negatiivsetest mõtetest ja stressist vabastada ning luua meditatsiooni soodustava õhkkonna. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Nag Champa", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Nag Champa", 26g
  INA2183

  Nag Champast, Plumeria õitest ja vürtsidest käsitsi rullitud viiruk aitab keskenduda ja luua meditatsiooni soodustava õhkkonna. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruki "Merevaik", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruki "Merevaik", 26g
  INA7295

  Merevaigu ja vürtsidega käsitsi rullitud viiruk aitab luua kaitsvat keskkonda. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Meditatsioon", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Meditatsioon", 26g
  INA7318

  Mürri, bensoe eeterliku õliga ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk loob meditatsiooniks ja astraalrännakuteks soodustava õhkkonna. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • Innerlife - Viiruk "Jasmiin", 26g
  Saadaval
  Innerlife - Viiruk "Jasmiin", 26g
  INA4294

  Jasmiini eeterliku õli ja looduslike vaikudega käsitsi rullitud viiruk soodustab rahulikku meelt ja vähendab pingeid. Iidsete Veda traditsioonide järgi valmistatud puhas ja kvaliteetne viiruk. Mürkainete vaba. 

  8,25 €
 • NatVita - Palo Santo püha puit – 5tk pakis
  Saadaval
  NatVita - Palo Santo püha puit – 5tk pakis
  5902096510966

  Sellel on magus, iidne, puidune aroom ja seda on kasutanud šamaanid sajandeid kui puhastajat (suitsuga ruumi negatiivsetest energiatest vabastajat). Kvaliteetsed Palo Santo puupulgad on eetilisel teel lõigatud    vaid looduslikult langenud puudelt, mis on 4-10 aastat maas lebanud. Alles teatud aja järgi hakkavad aromaatseid õlid moodustuma.

  8,59 €
 • Auroshikha - Viiruk "Roheline tee" 10g
  Saadaval
  Auroshikha - Viiruk "Roheline tee" 10g
  8904031300592

  Auroshikha käsitööna valminud viiruk. Pakis 10 grammi ehk 10 pulgakest.

  3,95 €
 • Auroshikha - Viiruk "Prantsuse lavendel", 10g
  Saadaval
  Auroshikha - Viiruk "Prantsuse lavendel", 10g
  8904031300080

  Auroshikha käsitööna valminud viiruk. Pakis 10 grammi ehk 10 pulgakest. Koostisosad on 100% looduslikku päritolu ja tunnustatud Rahvusvahelise Lõhnaainete Assotsiatsiooni (IFRA) poolt. Auroshikra viiruki massi tootmises ei kasutata liimi. Põletada hästi õhutatud ruumis. Koosneb looduslikest eeterlikest õlidest, pulbritest, ürtidest ja vürtsidest....

  3,95 €
 • Palo Santo Puit 1tk
  Saadaval
  Palo Santo Puit 1tk
  1739

  Palo Santo on Lõuna-Ameerika riikidest pärinev puu, mis hispaania keeles tähendab “Lõhnav puit”. Seda on tuhandeid aastaid kasutatud meditsiinilistel eesmärkidel - peamiselt valu ja stressi raviks.  Kasutada ainult aroomi pärast.

  2,00 €
 • Viiruk Satya Mantram, 15g 14tk
  Saadaval
  Viiruk Satya Mantram, 15g 14tk
  8904234400884

  Isand on Mantram, Püha nimi. Ta on nimi kõikide nimede taga. Ta on meis kõigis, järelikult kõigi nimed on Tema nimi. Ilma Mantramita on elu tühi. Otsige tema armastust ja tühjus kaob. Kasutada ainult aroomi pärast.

  2,20 €
 • Viiruk Mürr, 15g
  Saadaval
  Viiruk Mürr, 15g
  2108

  100% naturaalne. Looduslik käsitöö viiruk, ei sisalda kunstlikke lõhnaaineid ja loomset päritolu koostisosi.Pakend on käsitsi valmistatud Lokta e. Nepaali paberist ja kaunistatud Himaalaja lillega. Kasutada ainult aroomi pärast.

  3,90 €
 • Valge salvei (White sage) 20g
  Saadaval
  Valge salvei (White sage) 20g
  2167

  See on laialeheline salvei, mida hinnatakse tugevate aromaatsete omaduste poolest.Valget salveid kasutatakse ruumi puhastamiseks ja enda puhastamiseks ning öeldakse, et tal on tervendav omadus. Kasutada ainult aroomi pärast.

  7,60 €
 • Viiruk Satya Ayurveda, 15g Viiruk Satya Ayurveda, 15g
  Saadaval
  Viiruk Satya Ayurveda, 15g
  8904234401577

  Viiruk Satya traditsionaalne Ayurveda Kasutada ainult aroomi pärast.

  2,20 €

Filtrid

Bränd

Hind

0 € - 15 €

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote tüüp