Beebikõõm


Beebikõõma hooldusvahendid lastele

Beebikõõm

Beebikõõm väljendub kuivas ja ketendavas peanahas, millega võib kaasneda kollakas-pruunikas koorik, mis tekib beebi peanahale. Kuiv, ketendav nahk ja koorikud võivad tekkida ka lapse otsaesisele ja kulmude piirkonda. See ei ole midagi ebatavalist ja sellepärast ei pea liialt muretsema, sest kõõm ei ole beebile ohtlik ega ole ka märk beebi halvast hügieenist. Beebikõõm ei pruugi tekkida kõikidel lastel, kuid kui beebikõõm siiski tekib, võib see kas iseenesest kaduda või selle kadumisele beebikõõma toodetega ka ise kaasa aidata.

Beebikõõma eemaldamine

Esimesena võib proovida beebi peanahka määrida mõne õliga (näiteks beebiõliga). Õlitamine niisutab ja rahustab peanahka ning on beebikõõma väljaravimise oluline samm. Õlitamise asemel võib kasutada ka spetsiaalset beebikõõma eemaldusvahendit. Peale beebiõli või spetsiaalse beebikõõma eemaldusvahendiga peanaha määrimist harja kammiga, millel on pehmed harjased, õrnalt beebi pead. Õrn harjamine eemaldab peanahalt surnud ketendava naha.

Beebikõõma šampoon ja beebikõõma ennetamine

Beebikõõma saab ennetada, kasutades õrnatoimelist ja beebisõbralikku šampooni, mis ei kuivata lapse peanahka. Oluline on jälgida ka beebi vannitamise aega, see ei tohiks olla liiga pikk, sest pikk vannis oldud aeg võib samuti kuivatada lapse õrna ja tundlikku nahka. Vannitamise puhul on oluline kasutada ka lastesõbralike vannitooteid, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest ja loodud spetsiaalselt õrnale nahale. 

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 30,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.