Toidulisandid

Siin on 231 toodet.

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogi...

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogilise toimega ainete (taimsed ekstraktid) kontsentreeritud allikas, mida kasutatakse vajadusel tavatoidu täiendamiseks. Toidulisandeid müüakse kindlate annustena (näiteks kapslid ja tabletid) või kujul, mis võimaldab toodet tarbida väikeste mõõdetud kogustena (näiteks tilkadena pudelist). Enamus Mia24.ee e-poes müüdavatest toidulisanditest on erinevate nn supertoitude kontsentreeritud versioonid või nende segud. Supertoiduks nimetatakse sellist toitu, milles mingi vitamiini, mineraalaine või muu toitainelise segu kontsentratsioon on oluliselt suurem, kui teistes taimedes/toitudes.

Parimad toidulisandid

Ei ole olemas sellist asja nagu parimad toidulisandid - on mõned toidulisandid, mida rohkem ostetakse, kuid see ei tee neist parimat. Toidulisandi valimisel tuleb esmalt kindlaks teha kas ja milliste ainete puudus võib olla. Ning selle põhjal saab teha valiku. Samas võib osasid toidulisandeid võtta ka siiski ennetavalt - näiteks erinevaid piimhappe baktereid ja teisi immuunsust toetavaid toidulisaneid sügis/talvisel perioodil, kui haigused kõige rohkem inimesi kimbutavad. Samuti on mõned meie enim müüdud toidulisandid - mida võib ka siis parimateks toidulisanditeks nimetada ka osaliselt looduslike antibiootiliste toimetega. Sest leidub palju taimi, mis sisaldavad endas mõningaid aineid, mis osadele bakterite vastu omavad antibiootilisi võimeid. Kui tavalised antibiootikumid on väga võimsad ravimid ja sisuliselt tapavad meie sees nii häid kui ka halbu baktereid, siis mõni looduslik toidulisand võib mõnel juhul olla heaks alternatiiviks ja kuna nende antibiootilised võimed on hoopis madalamad, siis ei laasta nad nii hullusti meie organismi. 

Toidulisandite müük

Mia24.ee oleme müügiks valinud erinevas hinnaskaalas tootjate toidulisandeid. Samas pöörame suurt tähelepanu meie müüdavate toidulisandite puhtusele ja toimetele. Odavam hind ei tähenda alati sama tulemust. Tihti tuleb vaadata toidulisandite ostu korral ka kontsentratsioone - sest vahest võib oluliselt odavam toidulisand sisaldada lihtsalt palju vähem vajalike aineid, kui kõrval olev toode. 

Eesti toidulisandid

Eestis on mitmeid erinevaid toidulisandite tootjaid. Mitmed Eesti toidulisandi tootjad on tegelikult vahendajad ja Eestis tootmist ei toimu - küll aga kleebitakse siin kohapeal kleepsud peale. Samas on aga ka mitmeid tootjaid, kellel on olemas nii kohapealne arendusmeeskond kui ka kogu kapslite ja pulbrite valmistamise tehnika. Mõnel puhul tehakse arendustöö Eestis, kuid toidulisandite tootmine on kuskil mujal Euroopas. Kuid samas leidub ka Eestis erinevaid väikseid tootjaid, kes pakuvad ka kapslite ja tablettide valmistamist kohapeal.

Looduslikud toidulisandid

Looduslikeks toidulisanditeks võib lugeda kõiki selliseid taimi, mis sisaldavad mingit vitamiini või muud ainet oluliselt rohkem, kui teised sarnased taimed. Olgu selleks siis mõne vitamiini rohkus või mõne muu aine rohkus. Näiteks võib looduslikuks toidulisandiks lugeda ashwagandhat, spirulinat, korditsepti ja paljusid teisi taimi, mis mugavalt kapseldatud või ka pulbrina saadaval on.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 231 tootest
 • Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit
  4744625012975

  Arendab luude suhtelist elastsust (A-tüüpi kollageeni tõttu); Hõlbustab naha tiheduse säilitamist; Loob lapseeas ja noorukieas luukoe moodustumiseks soodsa keskkonna; Moodustab loomaorganismides liigeste ja sidemete mugavaks funktsioneerimiseks vajalikud tingimused.

  9,90 €
 • Terranova - Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks, 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks, 50...
  5060203791711

  See toidulisand on mõeldud eelkõige maksa tervise jaoks ning soodustab mürkide eemaldamist maksast. C-vitamiin kaitseb maksarakke oksüdatiivse stressi eest ja toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist. L-tsüsteiin on aminohape, mis on vajalik glutatiooni tekkeks maksas, see on oluline aine, mida maks vajab toksiinide ja metaboliidide...

  24,49 €
 • Solgar - Kaalium (glükonaat) 100 tabletti
  Uus
  Saadaval
  Solgar - Kaalium (glükonaat) 100 tabletti
  033984022607

  Organism vajab kaaliumi süsivesikute normaalseks ainevahetuseks ja närviimpulsside edasikandumiseks. Kaalium on peamiseks rakusiseseks katiooniks ja elektrolüüdiks, reguleerides raku ja kudede ainevahetust. Koostöös naatriumiga toetab ta veres happe-aluselisuse tasakaalu säilimist.

  10,50 €
 • Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt
  -10% Uus
  Saadaval
  Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt

  Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt\r\nBiolatte Boulardii 110kpls ja Biolatte Hiivax 110kpsl toodete komplekt. Mõeldud seedimise korrashoiuks ja pärmseene vastu.

  59,76 € 66,40 € -10%
 • Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt
  -10% Uus
  Saadaval
  Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt

  Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt\r\nSpetsiaalne komplekt väikelastele 0-2a vanuses. Andke Biolatte Original-L 2,5 g (1 tl) segatuna veega (max 37 kraadi). Biolatte Boulardii kapslite manustamiseks sega kapslis olev pulber vähese vee või toiduga.

  56,79 € 63,10 € -10%
 • Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt
  -10% Uus
  Saadaval
  Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt

  Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt\r\nBiolatte toodete komplekt, mis mõeldud just naistele. Biolatte Havital aitab soodustada mao ja soole tööd, osaleb hea kolesterooli taseme säilitamises, aitab tasakaalustada hormoone, pärmseene ravi toetuseks, aitab kaasa kaalulangetamisel. Biolatte Ladyzym on spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi...

  48,15 € 53,50 € -10%
 • Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol komplekt Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol komplekt
  -15% Uus
  Saadaval
  Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol...

  Komplekt Biolatte Original 110kpsl, Biolatte Boulardii 110kpls ja Biolatte Imucol 60 kpsl. Koos ostes on soodsam.Täiuslik komplekt haiguste hooajaks.

  83,85 € 98,65 € -15%
 • BioSalma - Tutti-frutti maitselised maitselised oomega-3 nätsud lastele, 100 kapslit
  Uus
  Saadaval
  BioSalma - Tutti-frutti maitselised oomega-3 nätsud...
  7350014910264

  BioSalma puuviljamaitselised oomega-3 kreemjad nätsud sisaldavad lisaks DHA ja EPA rasvhapetele olulisi rasvlahustuvaid vitamiine (D-vitamiin, E- vitamiin ja K-vitamiin). 

  15,00 €
 • BioSalma - Lõheõli kapslid, 1000 mg, 180 kapslit
  Uus
  Saadaval
  BioSalma - Lõheõli kapslid, 1000 mg, 180 kapslit
  7350004662326

  BioSalma lõheõli kapslid on toodetud patenteeritud meetodil – lõheõli on ekstraheeritud õrna külmpressi meetodil, mis võimaldab säilitada norra lõhe ainulaadsed toitained ja samuti ka astaksantiini - loodusliku ning väga tõhusalt toimiva antioksüdandi. 

  10,00 €
 • BioSalma - Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõli 70%, 120kapslit
  Uus
  Saadaval
  BioSalma - Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõli 70%,...
  7350014910011

  BioSalma oomega-3 Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõlis on asendamatud rasvhapped EPA ja DHA kontsentreeritud ning selle tulemusel on oomega-3 sisaldus toidulisandis tõusnud 70%-ni. 

  15,00 €
 • Ecosh Life - Zen-Dida Candida 90tk 50g
  Uus
  Saadaval
  Ecosh Life - Zen-Dida Candida 90tk 50g
  4741609561719

  ZEN-DIDA on loodud toetamaks igakülgselt organismi pehmeid kudesid, limaskesti ja nahka hoidmaks sealset mikrobioomi tasakaalus. Sinna kuulub näiteks sooletrakti, naiste suguteid asustav ja meeste suguelundeid kattev, suuõõne, nina kõrvalurgete, kõrva limaskesta ning nahka kattev mikrobioota.

  24,00 €
 • Nordiq Nutrition - Bioaktiivne toidulisand nahale 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Bioaktiivne toidulisand nahale 60 kapslit
  6430065094029

  Toetab naharakkude tervist, soodustab kollageeni moodustumist ning kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuste eest. Peamiseks koostisosaks on orgaaniline sidrun, mis sisaldab erinevaid kasulikke toitaineid, sealhulgas feruulhapet

  29,89 €
 • Nordiq Nutrition - Taimne kompleks naistele 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Taimne kompleks naistele 60 kapslit
  6430065094005

  Tasakaalustatud sünergeetiliste taimede segu koos B6-vitamiiniga, mis aitab toetada naiste hormonaalset tasakaalu.

  27,90 €
 • Nordiq Nutrition - Seedekompleks 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Seedekompleks 60 kapslit
  6430065092087

  Kiudainerikas prebiootiline toidulisand, mis kombineerib omavahel seedesüsteemi tasakaalustavad ja orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed (sealhulgas artišokk ja apteegitill) koos taimsete ensüümidega. Toode pakub optimaalset sünergeetilist toetust seedetrakti tervisele ja funktsioonidele.

  24,90 €
 • Nordiq Nutritrion - Mälule ja ajule 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutritrion - Mälule ja ajule 60 kapslit
  6430065092063

  See äärmiselt efektiivne nootroopiline toidulisand sisaldab olulisi toitaineid, ko-faktoreid ja adaptogeene, mis toetavad mälu ja aju funktsioone. Alfalipoehape on tuntud kui võimas mitokondriaalne antioksüdant, mis esineb siin bioaktiivses ja looduslikus R- vormis. Orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed on optimaalse sünergeetilise koostoime jaoks...

  38,89 €
 • Nordiq Nutrition - Puhastav supersegu 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Puhastav supersegu 60 kapslit
  6430065092049

  Puhastav supersegu hoolikalt valitud orgaanilistest külmkuivatatud oluliste toitainetega taimedest, mis toetab keha loomulikku puhastusprotsessi. C-vitamiin ja R-alfalipoehape on võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Maksimaalse kasu saamiseks tuleks toote kasutamise ajal ka tervislikult toituda.

  29,89 €
 • Nordiq Nutrition - Liigestekompleks 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Liigestekompleks 60 kapslit
  6430065092025

  Aktiivse eluviisiga inimestele mõeldud toidulisand, mis sisaldab C-vitamiini, MSM-i ja mangaani, mis aitavad säilitada sidekudede, kõhrede ja luude tervist. Orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed, sealhulgas kibuvits, on meie kõige olulisemad taimed, mis on hoolikalt valitud sünergeetiliseks koostoimeks.

  24,90 €
 • Nordiq Nutrition - Und soodustav kompleks 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Nordiq Nutrition - Und soodustav kompleks 60 kapslit
  6430065091066

  Bioaktiivne und soodustav kompleks sisaldab rahustava toimega segu orgaanilistest külmkuivatatud taimedest ja magneesiumist. Toidulisand toetab keha ja vaimu lõõgastumist ning rahustab närvisüsteemi.

  29,89 €
 • Terranova - Folaat (Metüülfolaat) 400mcg 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Folaat (Metüülfolaat) 400mcg 50 kapslit
  5060203790226

  Folaat aitab vähendada väsimust ja kurnatust, osaleb rakujagunemise protsessis ja aitab kaasa paljudele muudele funktsioonidele. Folaat aitab kaasa ka kudede kasvule naise organismis raseduse ajal. Raseduse planeerimisel ja rasedatel soovitatakse tarbida 400mcg foolhapet päevas.

  16,50 €
 • Terranova - Kvertsetiini ja nõgese kompleks 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Kvertsetiini ja nõgese kompleks 50 kapslit
  5060203793845

  Terranova Kvertsetiin ja Nõges toetab hingamisteede tervist ja tasakaalustab põletikku ja allergilisi reaktsioone, näiteks õietolmu hooajal. Kvertsetiini, C-vitamiini ja bromelaiini koosmõju on tõhus allergiate ja hingamisteede põletike korral. Magnifood Complexi ravimtaimede looduslikud toimeained täiendavad soovitud toimet.

  28,50 €
 • Terranova - Reishi seen 500mg, 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Reishi seen 500mg, 50 kapslit
  5060203793487

  Reishi ehk läikvaabik on Idamaades tuntud oma tugevate, adaptogeensete omaduste poolest. Reishi suurendab energiat ja vastupidavust, toetab immuunsüsteemi ja südame-veresoonkonna tööd.

  18,90 €
 • Terranova - Smooth Synergy 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Smooth Synergy 50 kapslit
  5060203792084

  Smooth Synergy sobib kasutamiseks stressirohkel perioodil. Toode on rahustava mõjuga ja toetab närvisüsteemi funktsioone. Smooth Synergy koostises on ravimtaimed nt roosijuur ja ashwaganda, mis toetavad närvisüsteemi ning energia tootmist, kuid ei stimuleeri seda liigselt.

  22,90 €
 • Terranova - Pulbriline toidulisand Life Drink 227g
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Pulbriline toidulisand Life Drink 227g
  5060203792008

  Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toitev ja terviklik pulbriline toidulisand. Meeldiva maitsega toitaineterikast pulbrit saab segada mahla, vee, smuuti või jogurtiga. Life Drink sisaldab enamjaolt mahekasvatusest pärit külmkuivatatud köögiviljade, marjade-, seente pulbrit, taimseid valke, asendamatuid rasvhappeid, seedeensüüme ja piimhappebaktereid....

  37,90 €
 • Terranova - Astragaluse, Musta leedri & Küüslaugu kompleks 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Astragaluse, Musta leedri & Küüslaugu...
  5060203791773

  Tugevdab üldist immuunkaitset, näiteks gripihooajal ja tasakaalustab soolestiku häiritud mikrofloorat. See on välja töötatud, et toetada keha loomulikku vastupanuvõimet mikroobide vastu muuhulgas seedekulglas ja limaskestadel. Selles sisalduvad taimsed toimeained suurendavad nii kaasasündinud kui ka omandatud immuunsust ja aitavad kehal kiiremini taastuda...

  17,50 €

Filtrid

Bränd

Alamkategooria

Hind

0 € - 105 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad