Toidulisandid

Siin on 260 toodet.

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogi...

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogilise toimega ainete (taimsed ekstraktid) kontsentreeritud allikas, mida kasutatakse vajadusel tavatoidu täiendamiseks. Toidulisandeid müüakse kindlate annustena (näiteks kapslid ja tabletid) või kujul, mis võimaldab toodet tarbida väikeste mõõdetud kogustena (näiteks tilkadena pudelist). Enamus Mia24.ee e-poes müüdavatest toidulisanditest on erinevate nn supertoitude kontsentreeritud versioonid või nende segud. Supertoiduks nimetatakse sellist toitu, milles mingi vitamiini, mineraalaine või muu toitainelise segu kontsentratsioon on oluliselt suurem, kui teistes taimedes/toitudes.

Parimad toidulisandid

Ei ole olemas sellist asja nagu parimad toidulisandid - on mõned toidulisandid, mida rohkem ostetakse, kuid see ei tee neist parimat. Toidulisandi valimisel tuleb esmalt kindlaks teha kas ja milliste ainete puudus võib olla. Ning selle põhjal saab teha valiku. Samas võib osasid toidulisandeid võtta ka siiski ennetavalt - näiteks erinevaid piimhappe baktereid ja teisi immuunsust toetavaid toidulisaneid sügis/talvisel perioodil, kui haigused kõige rohkem inimesi kimbutavad. Samuti on mõned meie enim müüdud toidulisandid - mida võib ka siis parimateks toidulisanditeks nimetada ka osaliselt looduslike antibiootiliste toimetega. Sest leidub palju taimi, mis sisaldavad endas mõningaid aineid, mis osadele bakterite vastu omavad antibiootilisi võimeid. Kui tavalised antibiootikumid on väga võimsad ravimid ja sisuliselt tapavad meie sees nii häid kui ka halbu baktereid, siis mõni looduslik toidulisand võib mõnel juhul olla heaks alternatiiviks ja kuna nende antibiootilised võimed on hoopis madalamad, siis ei laasta nad nii hullusti meie organismi. 

Toidulisandite müük

Mia24.ee oleme müügiks valinud erinevas hinnaskaalas tootjate toidulisandeid. Samas pöörame suurt tähelepanu meie müüdavate toidulisandite puhtusele ja toimetele. Odavam hind ei tähenda alati sama tulemust. Tihti tuleb vaadata toidulisandite ostu korral ka kontsentratsioone - sest vahest võib oluliselt odavam toidulisand sisaldada lihtsalt palju vähem vajalike aineid, kui kõrval olev toode. 

Eesti toidulisandid

Eestis on mitmeid erinevaid toidulisandite tootjaid. Mitmed Eesti toidulisandi tootjad on tegelikult vahendajad ja Eestis tootmist ei toimu - küll aga kleebitakse siin kohapeal kleepsud peale. Samas on aga ka mitmeid tootjaid, kellel on olemas nii kohapealne arendusmeeskond kui ka kogu kapslite ja pulbrite valmistamise tehnika. Mõnel puhul tehakse arendustöö Eestis, kuid toidulisandite tootmine on kuskil mujal Euroopas. Kuid samas leidub ka Eestis erinevaid väikseid tootjaid, kes pakuvad ka kapslite ja tablettide valmistamist kohapeal.

Looduslikud toidulisandid

Looduslikeks toidulisanditeks võib lugeda kõiki selliseid taimi, mis sisaldavad mingit vitamiini või muud ainet oluliselt rohkem, kui teised sarnased taimed. Olgu selleks siis mõne vitamiini rohkus või mõne muu aine rohkus. Näiteks võib looduslikuks toidulisandiks lugeda ashwagandhat, spirulinat, korditsepti ja paljusid teisi taimi, mis mugavalt kapseldatud või ka pulbrina saadaval on.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 260 tootest
 • Bios Line - Seedimist kiirendavad tabletid, 30tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Seedimist kiirendavad tabletid, 30tk
  KAPBL5540

  Gluteeni ja laktoosivaba. Sobilik veganitele.

  8,00 €
 • Bios Line - Raud tre-tard (30mg) foolhappe ja B12 vitamiiniga, 30 tabletti
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Raud tre-tard (30mg) foolhappe ja B12...
  KAPBL7418

  Kõrge rauasisaldusega kapslid koos B12-vitamiini ja C-vitamiiniga. Kapslid on gastroresistentsed ja neil puudub iseloomulik raua maitse ning need on maole hästi talutavad. Uuendusliku kolmekihilise kontrollitud vabanemise tehnoloogiaga, võimaldab raual järk-järgult imenduda kogu päeva jooksul. 

  21,80 €
 • Bios Line - "Rahuliku meele tabletid "Ansistop", 60tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - "Rahuliku meele tabletid, 60tk
  KAPBL4062

  Vitacalm Ansistop on toidulisand L-teaniini, magnoolia ja melissi ekstraktide ning mandariini eeterliku õliga. Kiire imendumisega tabletid on valmistatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab aktiivainetel imenduda ja tablettidel mõjuda juba 5 min peale manustamist. Gluteenivaba, laktoosivaba. Sobilik veganitele. 

  18,30 €
 • Bios Line - Päevitust kiirendavad tabletid "BetaSun Bronze", 60tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Päevitust kiirendavad tabletid, 60tk
  KAPBL1050

  BetaSun® Bronze võib aidata pikemaajalise päikese käes viibimise korral vabade radikaalide tekke ja fotovananemise vastu. Lisaks on valemit rikastatud kontsentreeritud lilla porgandimahla ning nahale kasulike ja kollageeni moodustavate aminohapete ja beetakaroteeniga. Gluteeni- ja laktoosivaba. Sobilik veganitele. 

  22,00 €
 • Bios Line - Oomega-3 kalaõli kapslid, 90tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Oomega-3 kalaõli kapslid, 90tk
  KAPBL7402

  Omega-3 sisaldab olulisi polüküllastumata rasvhappeid, mis aitavad kaasa südame- ja veresoonkonna tervisele, aju funktsioonidele ja aitavad hoida normaalset nägemist. Quality Silver® patenteeritud stabilisatsioon koos loodusliku E-vitamiini ja rosmariini ekstraktiga hoiab ära polüküllastumata rasvhapete oksüdeerumise, muutes need aja jooksul stabiilseks...

  28,50 €
 • Bios Line - Immuunsust tugevdavad kihisevad tabletid "Flufast", 20tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Immuunsust tugevdavad kihisevad tabletid, 20tk
  KAPBL7138

  Toidulisand taruvaigu, greibiseemnete, C-vitamiini, tsingi ja B-vitamiinide kompleksiga. Gluteeni- ja laktoosivaba. 

  14,50 €
 • Bios Line - Immuunsust tugevdavad kapslid "Immulene Forte", 20tk
  Uus
  Saadaval
  Bios Line - Immuunsust tugevdavad kapslid, 20tk
  KAPBL5701

  Tsingi, punase päevakübara mahla, CISTOVIR®-i ja probiootikumidega toidulisand. Gluteenivaba. 

  18,30 €
 • Frantsila - Punase päevakübara ekstrakt ÖKO, 100ml
  Uus
  Saadaval
  Frantsila - Punase päevakübara ekstrakt ÖKO, 100ml
  6416384040411

  Punane päevakübar suurendab organismi vastupanu haigustele. Sobib gripi perioodil – see taim tugevdab immuunsust ja aitab võidelda viirustega.

  20,80 €
 • Frantsila - Detox puhastustilgad, 100ml
  Uus
  Saadaval
  Frantsila - Detox puhastustilgad, 100ml
  6416384040367

  Detox puhastustilkades sisalduvaid taimi on kasutatud väsimuse puhul ja organismi puhastamiseks. Sobib puhastuskuuride ja paastumise toetamiseks.

  19,90 €
 • Frantsila - Ekstrakt “Küpsele naisele” ÖKO, 50ml
  Uus
  Saadaval
  Frantsila - Ekstrakt “Küpsele naisele” ÖKO, 50ml
  6416384040053

  Selles sisalduvaid taimi on kasutatud kuumahoogude ja öise higistamise puhul. Ekstrakti mõju põhineb salvei, sidrunmelissi, raudrohu ja valge ristiku tõmmistel.

  13,20 €
 • Frantsila - Rootsi tilgad (“tuhande häda korral”) 100ml
  Uus
  Saadaval
  Frantsila - Rootsi tilgad (“tuhande häda korral”) 100ml
  6416384040336

  Tootes sisalduvad ürdiekstraktid on seedimise, maksa ja sapi funktsioonide olulised tugevdajad. Neid peetakse samuti headeks “verepuhastajateks” . Nende ürtide mõju ulatub ka hingamisteede, seedetrakti ja neerude piirkonda. Seedimist soodustavad harilik kikkaputk ja harilik heinputk on üldiselt sarnase toimega ja mõlemad annavad tootele ka hea maitse. 

  19,90 €
 • Frantsila - Unelind ürdiekstrakt, 50ml
  Uus
  Saadaval
  Frantsila - Unelind ürdiekstrakt ÖKO, 50ml
  6416384040275

  Humal, kanarbik ja sidrunmeliss toetamaks mõnusat, rahuliku und. Soovitav ööpäevane annus: 15-20 tilka 1/2 tundi ennem magama minekut koos veega. Päritolumaa: Soome

  13,60 €
 • Be More - Relax kapslid 60tk
  Uus
  Saadaval
  Be More - Relax kapslid 60tk
  4744806010585

  Sisaldab rahustavaid taimseid ekstrakte ning närvisüsteemi toetavaid vitamiine Toode on valminud koostöös Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga Leevendab kergemaid stressi ja rahutuse sümptomeid Vähendab vaimset väsimust Suurendab keha vastupanuvõimet närvipingele Ühest purgist jätkub 15 päevaks Sobilik vegetaarlastele

  19,89 €
 • Ecosh Life - Maksakompleks, 90 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Ecosh Life - Maksakompleks, 90 kapslit

  Maksakompleks sisaldab koostisosi, mis toetavad maksa tööd ja ülekoormatud maksa. Maksal on üle 500 erineva funktsiooni, millest eriti olulised on vere puhastamine, toksiinide kehast välja viimine ning rasvade lõhustamine. Neid funktsioone aitavad kehas täita vitamiinid, mineraalained, rasvhapped, aminohapped ja teised olulised ained.

  35,00 €
 • NutriDream - GoodNightSleep kõvakapslid, 30tk
  Uus
  Saadaval
  NutriDream - GoodNightSleep kõvakapslid, 30tk
  4745010102066

  Sisaldab rahustavaid ja und soodustavaid taimseid ekstrakte ning närvisüsteemi toetavat vitamiini. Koostöös Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga teaduspõhiselt välja töötatud kapslid hõlbustavad uinumist ning parandavad unekvaliteeti lühiajalise unetuse korral. Kapslite kasutamisel tuleb järgida unehügieeni. Ühest purgist jätkub 15 päevaks.

  15,90 €
 • Fits - Tsink 15mg, 90 tabletti Fits - Tsink 15mg, 90 tabletti
  Uus
  Saadaval
  Fits - Tsink 15mg, 90 tabletti
  4744625013798

  Tsink on inimkeha üks olulisemaid mikroelemente, mis osaleb paljudes ainevahetusprotsessides, eriti ensüümide, hormoonide ja muude bioloogiliselt aktiivsete ainete sünteesis. Selle metalli puudus võib põhjustada olulisi terviseprobleeme, samuti negatiivselt mõjutada paljude elundite ja elundisüsteemide tööd. Nahk on üks esimesi organeid, mis kannatab...

  9,90 €
 • NutriDream - Oomega-3-kalaõli pehmekapslid triglütseriidi vormina, 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  NutriDream - Oomega-3-kalaõli pehmekapslid triglütseriidi...
  4745010102042

  Toidulisand Sinu südamele, ajule ning nägemisele!Ühest pehmekapslist päevas piisab, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*  Kalaõli on kapslis loodusliku triglütseriidi vormina, mistõttu on see kehale paremini omastatav  Kalaõli oksüdeerumise vähendamiseks on antioksüdandina lisatud looduslikku E-vitamiini Üks purk...

  19,50 €
 • Alkaline Care - Nelja soola segu (pHour salts) 180g
  Uus
  Saadaval
  Alkaline Care - Nelja soola segu (pHour salts) 180g
  8437013941389

  pHour Salts on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks. Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast. pHour Salts (nn 4 soola segu) on antioksüdant, mille toime on kudede liigset happesust langetav. 

  14,40 €
 • Uns - Tribulus ekstrakt (1000mg) + Bioperiin, 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Tribulus ekstrakt (1000mg) + Bioperiin, 60 kapslit
  UNS0325

  Aitab reguleerida meeste testosterooni taset. Toetab loomulikku seksuaalset aktiivsust ning kuseteede tervist.

  18,15 €
 • Uns - Ženšenni ekstrakt (500mg) + Bioperiin, 90 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Ženšenni ekstrakt (500mg) + Bioperiin, 90 kapslit
  UNS1063

  Ženšenn aitab kaasa vaimsele ja füüsilisele tervisele ning vaimsele heaolule. Seda sobib kasutada kurnatuse ja väsimuse puhul ning stressirohketes olukordades. Aitab normaliseerida vererõhku ja tugevdab immuunsust.

  27,50 €
 • Uns - Roosilõhnaline kuldjuur (500mg) + Bioperiin, 90 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Roosilõhnaline kuldjuur (500mg) + Bioperiin, 90...
  UNS1049

  Roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea) kasvab külma kliimaga aladel või kõrgetes mägedes. Inimesed on tarvitanud söögiks selle juuri ning arvatakse, et see aitab organismi külmal perioodil turgutada. Üldtugevdava toimega taim on olnud kasutusel Altai rahvameditsiinis.

  27,50 €
 • Uns - Melissi ekstrakt (300mg) + Bioperiin, 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Melissi ekstrakt (300mg) + Bioperiin, 60 kapslit
  UNS0240

  Toetab immuunsüsteemi Rahustab Toetab kaalulangetamist Parandab seedimist Stimuleerib ainevahetust Avaldab positiivset mõju mälule ja keskendumisvõimele

  13,45 €
 • Uns - Korditsepsi ekstrakt (400mg), 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Korditsepsi ekstrakt (400mg), 60 kapslit
  UNS0165

  Mitmetoimeline toidulisand korditseps aitab kaasa kopsude ja neerude (elujõud) tööle, energiataseme, lihastoonuse ja elujõu tõstmisele, seksuaalfunktsioonide reguleerimisele, hapniku paremale omastatavusele. Sobib eriti hästi vanuritele, sportlastele ja ka teistele immuunsüsteemi tugevdamiseks. 

  17,90 €
 • Uns - Kollageen (900mg) hüaluroonhappe ja vitamiinidega, 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Uns - Kollageen (900mg) hüaluroonhappe ja vitamiinidega,...
  UNS0462

  Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused.

  24,80 €

Filtrid

Bränd

Alamkategooria

Hind

0 € - 105 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad

Toote tüüp