Toidulisandid

Siin on 238 toodet.

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogi...

Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogilise toimega ainete (taimsed ekstraktid) kontsentreeritud allikas, mida kasutatakse vajadusel tavatoidu täiendamiseks. Toidulisandeid müüakse kindlate annustena (näiteks kapslid ja tabletid) või kujul, mis võimaldab toodet tarbida väikeste mõõdetud kogustena (näiteks tilkadena pudelist). Enamus Mia24.ee e-poes müüdavatest toidulisanditest on erinevate nn supertoitude kontsentreeritud versioonid või nende segud. Supertoiduks nimetatakse sellist toitu, milles mingi vitamiini, mineraalaine või muu toitainelise segu kontsentratsioon on oluliselt suurem, kui teistes taimedes/toitudes.

Parimad toidulisandid

Ei ole olemas sellist asja nagu parimad toidulisandid - on mõned toidulisandid, mida rohkem ostetakse, kuid see ei tee neist parimat. Toidulisandi valimisel tuleb esmalt kindlaks teha kas ja milliste ainete puudus võib olla. Ning selle põhjal saab teha valiku. Samas võib osasid toidulisandeid võtta ka siiski ennetavalt - näiteks erinevaid piimhappe baktereid ja teisi immuunsust toetavaid toidulisaneid sügis/talvisel perioodil, kui haigused kõige rohkem inimesi kimbutavad. Samuti on mõned meie enim müüdud toidulisandid - mida võib ka siis parimateks toidulisanditeks nimetada ka osaliselt looduslike antibiootiliste toimetega. Sest leidub palju taimi, mis sisaldavad endas mõningaid aineid, mis osadele bakterite vastu omavad antibiootilisi võimeid. Kui tavalised antibiootikumid on väga võimsad ravimid ja sisuliselt tapavad meie sees nii häid kui ka halbu baktereid, siis mõni looduslik toidulisand võib mõnel juhul olla heaks alternatiiviks ja kuna nende antibiootilised võimed on hoopis madalamad, siis ei laasta nad nii hullusti meie organismi. 

Toidulisandite müük

Mia24.ee oleme müügiks valinud erinevas hinnaskaalas tootjate toidulisandeid. Samas pöörame suurt tähelepanu meie müüdavate toidulisandite puhtusele ja toimetele. Odavam hind ei tähenda alati sama tulemust. Tihti tuleb vaadata toidulisandite ostu korral ka kontsentratsioone - sest vahest võib oluliselt odavam toidulisand sisaldada lihtsalt palju vähem vajalike aineid, kui kõrval olev toode. 

Eesti toidulisandid

Eestis on mitmeid erinevaid toidulisandite tootjaid. Mitmed Eesti toidulisandi tootjad on tegelikult vahendajad ja Eestis tootmist ei toimu - küll aga kleebitakse siin kohapeal kleepsud peale. Samas on aga ka mitmeid tootjaid, kellel on olemas nii kohapealne arendusmeeskond kui ka kogu kapslite ja pulbrite valmistamise tehnika. Mõnel puhul tehakse arendustöö Eestis, kuid toidulisandite tootmine on kuskil mujal Euroopas. Kuid samas leidub ka Eestis erinevaid väikseid tootjaid, kes pakuvad ka kapslite ja tablettide valmistamist kohapeal.

Looduslikud toidulisandid

Looduslikeks toidulisanditeks võib lugeda kõiki selliseid taimi, mis sisaldavad mingit vitamiini või muud ainet oluliselt rohkem, kui teised sarnased taimed. Olgu selleks siis mõne vitamiini rohkus või mõne muu aine rohkus. Näiteks võib looduslikuks toidulisandiks lugeda ashwagandhat, spirulinat, korditsepti ja paljusid teisi taimi, mis mugavalt kapseldatud või ka pulbrina saadaval on.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 238 tootest
 • Biaks - Raud(di)glütsinaat (raud, peet, C-vitamiin), 100 kapslit Biaks - Raud(di)glütsinaat (raud, peet, C-vitamiin), 100 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Biaks - Raud(di)glütsinaat (raud, peet, C-vitamiin), 100...
  0752794998512

  Raud (Fe) on oluline mineraalaine inimorganismis. Raud hemoglobiini olulise koostisosana osaleb organismis hapniku transportimisel rakkudesse ning samuti ka süsihappegaasi transportimisel rakkudest välja. 

  18,00 €
 • Alkaline Care - Vedel klorofüll, 120ml
  Uus
  Saadaval
  Alkaline Care - Vedel klorofüll, 120ml
  ALK1105

  Detox toimega vedel klorofüll. Aitab hapniku varustada, parandada ja taastada vere kvaliteeti. Tasakaalustab vere glükoosisisaldust. Aitab kaasa raskmetallide ja toksiinide kõrvaldamisele. Väldib halba hingeõhku ja kõhupuhitust. 100% looduslik ja vegan toode.

  30,25 €
 • Sanct Bernhard - Seleen 200mg, 250tbl
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Seleen 200mg, 250tbl
  SB9454

  Keha vajab seleeni suurenenud füüsilise koormuse ja stressi korral, kõrges eas ning ka raseduse ja imetamise ajal. Oluline veganitele ja taimetoitlastele, kuna paljudes taimsetes toitudes pole piisavalt seleeni. 1tbl sisaldab 200µg seleeni. 

  16,70 €
 • Sanct Bernhard - Lavendli-passioniõie kapslid, 120kps
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Lavendli-passioniõie kapslid, 120kps
  SB8990

  Toidulisand lavendli, kannatuslille, B6- ja B12 vitamiiniga. Iga kapsel sisaldab 100mg kannatuslilleekstrakti (10:1), 10mg lavendliõli, 2.1mg vitamiin B6 ja 3.75mg vitamiin B12. Vitamiinid B6 ja B12 aitavad oluliselt kaasa närvisüsteemi ja psüühhika normaalsele talitlusele. Sisaldab 120 kapslit, millest jätkub kaheks kuuks.

  12,50 €
 • Sanct Bernhard - Reishi ekstrakt 350mg, 120kps
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Reishi ekstrakt 350mg, 120kps
  SB8532

  Reishi on tõhus adaptogeen, mis leevendab stressi, tasakaalustab hormonaalsüsteemi ja parandab une kvaliteeti.Uuringud kinnitavad, et reishi alandab halva kolesterooli taset veres ja parandab vereringet ning alandab kõrget vererõhku. Reishit on kasutatud tõstmaks inimese intellektuaalseid võimeid ja positiivset emotsionaalset meeleolu.

  19,30 €
 • Sanct Bernhard - Ph tasakaalustav pulber 30x2g
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Ph tasakaalustav pulber 30x2g
  SB7153

  Keha happelisuse ja aluselisuse tasakaalustamiseks ning mineraalide varude täiendamiseks. Sisaldab naatriumi, kaltsiumi ja tsinki. 

  11,40 €
 • Sanct Bernhard - Seleen 200mg, 180kps
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Seleen 200mg, 180kps
  SB6057

  Keha vajab Seleeni suurenenud füüsilise koormuse ja stressi korral, kõrges eas ning ka raseduse ja imetamise ajal. 1 kapsel sisaldab 200mg seleeni. Keha ei suuda seleeni ise sünteesida, seetõttu tuleb seda piisavalt toiduga omastada. Oluline veganitele ja taimetoitlastele, kuna paljudes taimsetes toitudes pole piisavalt seleeni.

  16,70 €
 • Sanct Bernhard - Ternespiima kapslid, 90kps
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Ternespiima kapslid, 90kps
  SB2547

  Ternespiim, tuntud ka kui eelpiim, on imetajate esimene vastsündinutele antud piim, mis annab neile esimestel elupäevadel optimaalse toitumise. Ternespiim sisaldab palju bioloogiliselt aktiivseid molekule, nagu immunoglobuliin G (IgG).

  19,20 €
 • Sanct Bernhard - Päevakübara mahl, 200ml
  Uus
  Saadaval
  Sanct Bernhard - Päevakübara mahl, 200ml
  SB4477

  Tugevdab keha immuunsüsteemi. Looduslik ja puhas päevakübara mahl saadakse korjatud värsketelt Echinacea purpurea taimedelt. Sobib diabeetikutele.

  16,60 €
 • Puhdistamo - Tripla Seleen 60 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Puhdistamo - Tripla Seleen 60 kapslit
  6430039222762

  Tripla seleen sisaldab kolme tõhusalt imenduvat seleeni vormi: selenometioniin, naatriumseleniit ja inaktiveeritud looduslik seleenipärm. Lisaks seleenile sisaldab toode E-vitamiini kompleksi koos loodusliku E-vitamiiniga ja tokotrienooli kompleksi. Tootes sisalduv seleen on vajalik immuunsüsteemile ja soodustab juuste, küünte ja naha heaolu, samuti...

  18,60 €
 • Alkaline Care - Nelja soola segu täitepakend (pHour salts) 500g Alkaline Care - Nelja soola segu täitepakend (pHour salts) 500g
  Uus
  Saadaval
  Alkaline Care - Nelja soola segu täitepakend (pHour...
  ALK1358

  pHour Salts on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks. Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast.

  31,90 €
 • Puhdistamo - Optimal EAA pulbrisegu 350g
  Uus
  Saadaval
  Puhdistamo - Optimal EAA pulbrisegu 350g
  6430039222977

  Optimal EAA Natural on kvaliteetne aminohapete segu, mis sisaldab kaheksat asendamatut aminohapet. Asendamatud aminohapped on aminohapped, mida inimkeha peab toidu kaudu saama, sest keha ei suuda neid ise toota. Tänu puhtale vormile imenduvad Optimal EAA aminohapped kehasse tõhusalt ja ei ärrita magu, kuna aminohapped on juba kehale sobivas vormis. 

  18,95 €
 • Puhdistamo - Maitsestamata elektrolüüdipulber 120G
  Uus
  Saadaval
  Puhdistamo - Maitsestamata elektrolüüdipulber 120G
  6430039222878

  Puhdistamo maitsestamata elektrolüüdipulber on terviklik elektrolüüdijoogipulber, mis aitab säilitada vajalike elektrolüütide tasakaalu meie kehas. Lisaks kõige olulisematele elektrolüütidele sisaldab see Guerande meresoola, C-vitamiini ja orgaanilist väävlit OptiMSM. Toode sobib kasutamiseks näiteks sportides, saunas käies, kuumal suvepäeval või nendel...

  16,04 €
 • Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit
  Uus
  Otsas
  Fits - Kollageen 400mg, 60 kapslit
  4744625012975

  Arendab luude suhtelist elastsust (A-tüüpi kollageeni tõttu); Hõlbustab naha tiheduse säilitamist; Loob lapseeas ja noorukieas luukoe moodustumiseks soodsa keskkonna; Moodustab loomaorganismides liigeste ja sidemete mugavaks funktsioneerimiseks vajalikud tingimused.

  9,90 €
 • Terranova - Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks, 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Terranova - Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks, 50...
  5060203791711

  See toidulisand on mõeldud eelkõige maksa tervise jaoks ning soodustab mürkide eemaldamist maksast. C-vitamiin kaitseb maksarakke oksüdatiivse stressi eest ja toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist. L-tsüsteiin on aminohape, mis on vajalik glutatiooni tekkeks maksas, see on oluline aine, mida maks vajab toksiinide ja metaboliidide...

  24,49 €
 • Solgar - Kaalium (glükonaat) 100 tabletti
  Uus
  Saadaval
  Solgar - Kaalium (glükonaat) 100 tabletti
  033984022607

  Organism vajab kaaliumi süsivesikute normaalseks ainevahetuseks ja närviimpulsside edasikandumiseks. Kaalium on peamiseks rakusiseseks katiooniks ja elektrolüüdiks, reguleerides raku ja kudede ainevahetust. Koostöös naatriumiga toetab ta veres happe-aluselisuse tasakaalu säilimist.

  10,50 €
 • Solgar - Vitamiin E + Seleen (pärmivaba), 50 kapslit
  Uus
  Saadaval
  Solgar - Vitamiin E + Seleen (pärmivaba), 50 kapslit
  033984033504

  Vitamiin E ja seleen aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. L-selenometioniin on aminohappega L-metioniin seotud seleen. L-Selenometioniin on seleeni vorm, mida looduses kõige sagedamini leidub.

  23,80 €
 • Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt
  -10%
  Saadaval
  Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt
  pack-5745

  Biolatte Boulardii ja Hiivax komplekt\r\nBiolatte Boulardii 110kpls ja Biolatte Hiivax 110kpsl toodete komplekt. Mõeldud seedimise korrashoiuks ja pärmseene vastu.

  59,76 € 66,40 € -10%
 • Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt
  -10%
  Saadaval
  Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt
  pack-5744

  Biolatte Original-L ja Boulardii 110 komplekt\r\nSpetsiaalne komplekt väikelastele 0-2a vanuses. Andke Biolatte Original-L 2,5 g (1 tl) segatuna veega (max 37 kraadi). Biolatte Boulardii kapslite manustamiseks sega kapslis olev pulber vähese vee või toiduga.

  56,79 € 63,10 € -10%
 • Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt
  -10%
  Saadaval
  Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt
  pack-5743

  Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt\r\nBiolatte toodete komplekt, mis mõeldud just naistele. Biolatte Havital aitab soodustada mao ja soole tööd, osaleb hea kolesterooli taseme säilitamises, aitab tasakaalustada hormoone, pärmseene ravi toetuseks, aitab kaasa kaalulangetamisel. Biolatte Ladyzym on spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi...

  48,15 € 53,50 € -10%
 • Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol komplekt Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol komplekt
  -10%
  Saadaval
  Biolatte Original 110kpsl, Boulardii 110kpsl ja Imucol...
  pack-5737

  Komplekt Biolatte Original 110kpsl, Biolatte Boulardii 110kpls ja Biolatte Imucol 60 kpsl. Koos ostes on soodsam.Täiuslik komplekt haiguste hooajaks.

  88,79 € 98,65 € -10%
 • BioSalma - Tutti-frutti maitselised maitselised oomega-3 nätsud lastele, 100 kapslit
  Saadaval
  BioSalma - Tutti-frutti maitselised oomega-3 nätsud...
  7350014910264

  BioSalma puuviljamaitselised oomega-3 kreemjad nätsud sisaldavad lisaks DHA ja EPA rasvhapetele olulisi rasvlahustuvaid vitamiine (D-vitamiin, E- vitamiin ja K-vitamiin). 

  20,49 €
 • BioSalma - Lõheõli kapslid, 1000 mg, 180 kapslit
  Saadaval
  BioSalma - Lõheõli kapslid, 1000 mg, 180 kapslit
  7350004662326

  BioSalma lõheõli kapslid on toodetud patenteeritud meetodil – lõheõli on ekstraheeritud õrna külmpressi meetodil, mis võimaldab säilitada norra lõhe ainulaadsed toitained ja samuti ka astaksantiini - loodusliku ning väga tõhusalt toimiva antioksüdandi. 

  14,90 €
 • BioSalma - Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõli 70%, 120kapslit
  Saadaval
  BioSalma - Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõli 70%,...
  7350014910011

  BioSalma oomega-3 Forte kõrge kontsentratsiooniga kalaõlis on asendamatud rasvhapped EPA ja DHA kontsentreeritud ning selle tulemusel on oomega-3 sisaldus toidulisandis tõusnud 70%-ni. 

  21,00 €

Filtrid

Bränd

Alamkategooria

Hind

0 € - 105 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad