Toidulisandid


Toidulisandid

Toidulisandid on mõeldud tavatoidu täiendamiseks, et omandada rohkem kasulikke toitaineid ehk nad võimaldavad organismil kätte saada vitamiinid ja mineraalained, mida igapäevase toiduga kätte saada ei õnnestu.  Toidulisandid on toitainete (vitamiinid, mineraalained) või muude toitainelise (aminohapped, rasvhapped) või füsioloogilise toimega ainete (taimsed ekstraktid) kontsentreeritud allikas, mida kasutatakse vajadusel tavatoidu täiendamiseks. Toidulisandeid müüakse kindlate annustena (näiteks kapslid ja tabletid) või kujul, mis võimaldab toodet tarbida väikeste mõõdetud kogustena (näiteks tilkadena pudelist). Enamus Mia24.ee e-poes müüdavatest toidulisanditest on erinevate nn supertoitude kontsentreeritud versioonid või nende segud. Supertoiduks nimetatakse sellist toitu, milles mingi vitamiini, mineraalaine või muu toitainelise segu kontsentratsioon on oluliselt suurem, kui teistes taimedes/toitudes.

Parimad toidulisandid

Ei ole olemas sellist asja nagu parimad toidulisandid - on mõned toidulisandid, mida rohkem ostetakse, kuid see ei tee neist parimat. Toidulisandi valimisel tuleb esmalt kindlaks teha kas ja milliste ainete puudus võib olla. Ning selle põhjal saab teha valiku. Samas võib osasid toidulisandeid võtta ka siiski ennetavalt - näiteks erinevaid piimhappe baktereid ja teisi immuunsust toetavaid toidulisaneid sügis/talvisel perioodil, kui haigused kõige rohkem inimesi kimbutavad. Samuti on mõned meie enim müüdud toidulisandid - mida võib ka siis parimateks toidulisanditeks nimetada ka osaliselt looduslike antibiootiliste toimetega. Sest leidub palju taimi, mis sisaldavad endas mõningaid aineid, mis osadele bakterite vastu omavad antibiootilisi võimeid. Kui tavalised antibiootikumid on väga võimsad ravimid ja sisuliselt tapavad meie sees nii häid kui ka halbu baktereid, siis mõni looduslik toidulisand võib mõnel juhul olla heaks alternatiiviks ja kuna nende antibiootilised võimed on hoopis madalamad, siis ei laasta nad nii hullusti meie organismi. 

Toidulisandite müük

Mia24.ee oleme müügiks valinud erinevas hinnaskaalas tootjate toidulisandeid. Samas pöörame suurt tähelepanu meie müüdavate toidulisandite puhtusele ja toimetele. Odavam hind ei tähenda alati sama tulemust. Tihti tuleb vaadata toidulisandite ostu korral ka kontsentratsioone - sest vahest võib oluliselt odavam toidulisand sisaldada lihtsalt palju vähem vajalike aineid, kui kõrval olev toode. 

Eesti toidulisandid

Eestis on mitmeid erinevaid toidulisandite tootjaid. Mitmed Eesti toidulisandi tootjad on tegelikult vahendajad ja Eestis tootmist ei toimu - küll aga kleebitakse siin kohapeal kleepsud peale. Samas on aga ka mitmeid tootjaid, kellel on olemas nii kohapealne arendusmeeskond kui ka kogu kapslite ja pulbrite valmistamise tehnika. Mõnel puhul tehakse arendustöö Eestis, kuid toidulisandite tootmine on kuskil mujal Euroopas. Kuid samas leidub ka Eestis erinevaid väikseid tootjaid, kes pakuvad ka kapslite ja tablettide valmistamist kohapeal.

Looduslikud toidulisandid

Looduslikeks toidulisanditeks võib lugeda kõiki selliseid taimi, mis sisaldavad mingit vitamiini või muud ainet oluliselt rohkem, kui teised sarnased taimed. Olgu selleks siis mõne vitamiini rohkus või mõne muu aine rohkus. Näiteks võib looduslikuks toidulisandiks lugeda ashwagandhat, spirulinat, korditsepti ja paljusid teisi taimi, mis mugavalt kapseldatud või ka pulbrina saadaval on.

Filtrid

Bränd

Alamkategooria

Hind

0,00 € - 105,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad

Toote tüüp

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.