Silmadele


Looduslik ja looduslähedane meik silmadele

Silmalainerid ja -pliiatsid, ripsmetušid, (toonivad) kulmugeelid ja lauvärvid. Kõik mida vajad ilusa silmameigi tegemiseks.

Silmapliiatsid

Silmapliiats on üks populaarsemaid meigitooteid turul. On olemas mitmesuguseid erinevaid silmapliiatsite ja silmalainerite tüüpe ning kaubamärke, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele. Mõned inimesed eelistavad veekindlaid tooteid, sest nad soovivad, et neid saaks kanda kogu päeva, ilma et peaksid muretsema, et silmadele sattunud vee tõttu meik laiali läheb. Silmalainerite ja pliiatsitega on võimalik teha nii tugevat, kui ka pehmemat ja peenemat joont.  Olenemata sellest, kas otsite julgemat joont või midagi peenemat, leiate kindlasti endale sobiva toote.

Ripsmetušš

Ripsmetušš on populaarne toode, mida naised kasutavad oma silmade esile toomiseks. Paljud naised kõhklevad ripsmetušši kasutamisel, sest nad kardavad selle mõju nende tundlikele silmadele. Ripsmetušš võib tundlike silmadega inimestele olla tugev ärritaja ja seda tuleks kasutada ettevaatlikult. Kui kasutate uut ripsmetušši, testige seda kõigepealt väikesel silmapiirkonnal, et veenduda, et see ei tekita ärritust. Kui sul on tundlikud silmad, vali spetsiaalselt tundlikele silmadele loodud ripsmetušš.

Kulmupliiats

Kulmupliiatsid on saadaval mitmetes erinevates toonides. Mõned on veekindlad, nii et neid saab kasutada muretult ka siis, kui kulmud saavad päeva jooksul mingil põhjusel vett. Mõnede toodete puhul on kaasas ka aplikaatorid, mis aitavad teil täiuslikult värvi peale kanda. Enamik kulmupliiatseid on taskukohaste hindadega, mistõttu on need suurepärane valik lihtsa vaevaga oma näole ilmet anda.
Kui otsite eriliseks sündmuseks kulmupliiatsit, vaadake kindlasti olemasolevat tootevalikut. Mitmed kulmupliiatsid on loodud kestma terve päeva, pakkudes teile täiuslikku ja murevaba viimistlust.
Valikus on nii looduslikud, vegan kui ka tundliku nahale mõeldud meigitooted silmadele.

Läbipaistev ja tooniv kulmugeel

Kulmugeeli kasutamine on väga lihtne ja kiire. Alustades läbipaistvast kulmugeelist, sobib see ideaalselt neile, kes soovivad hoida oma kulmukarvad paigal ilma värvi lisamata. See geel sobib neile, kellel on tihedamad kulmud ja kes vajavad lihtsalt veidi abi nende vormis hoidmiseks. 
Toonitud kulmugeelid on ideaalne neile, kes soovivad lisaks kulmukarvade fikseerimisele veidi värvi lisada. See sobib ideaalselt hõredate alade täitmiseks ja defineerituma välimuse loomiseks. Toonitud kulmugeelid on saadaval erinevates toonides, nii et võite valida ühe, mis sobib teie loomulikule kulmuvärvile või valida tumedama tooni, et saavutada julgem välimus. Seda on lihtne kasutada ja see annab sulle loomulikuma välimuse kui kulmupliiats.

Lauvärvid

Lauvärvidega saad silmameiki täiustada ning silmalaugudele kaunist tooni anda. Lauvärvipalette on nii mattides, kui ka erksamates ning säravates toonides. On lauvärve, kus on vaid üks toon, kui on ka palette 5, 10 või lausa 12 erineva tooniga. Lase lauvärvidega oma loomingul särada ning loo täiuslik silmameik. 

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 30,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.